Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 21.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Скъпи ми М-Тел, мобилен операторе...  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано15.03.04 18:13



...хора, работещи в тази фирма...
Имам следното питане...
Как, операторе мой, ще ми обясниш следното нещо:
ХЕМ НЕ ПРЕДЛАГАШ УСЛУГАТА - ДВА ВОЙС НОМЕРА НА ЕДНА КАРТА - АКТИВНИ... - хем има такива карти?!?!?
Поради що има подобна дискриминация?!??!
Не разбирам?!?!
Доста хора...поне от 1 година се вълнуват от тази услуга...
Та?
Ще ми се да прочета смислено обяснение...моля.



Тема Re: Скъпи ми М-Тел, мобилен операторе...нови [re: Cпoмeниии]  
Авторnekoi si (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 20:09



Kakvi sa tia karti? Dai malko pove4e info.



Тема Re: Скъпи ми М-Тел, мобилен операторе...нови [re: Cпoмeниии]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано15.03.04 20:47



Не им се дава

Усмихни се … Животът е Хубав



Тема Re: Скъпи ми М-Тел, мобилен операторе...нови [re: nekoi si]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано15.03.04 20:49



Обикновенни Това е "услуга".

Усмихни се … Животът е Хубав



Тема Да де...данови [re: Чo :)]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано16.03.04 10:49



..ся начи е време да споделя и друго, което ме шокира!!!
Това е УСЛУГА, възможна за ползване от... поне 5 години!!!!!!
Иначе казано, това, което видях е АКТИВНО ОТ толкова време!!! И си го ползват!!!!!!!
Е? М-Тел?!?!?! Не забелязвам РЕАКЦИЯ?!?!??!?



Тема Re: Да де...данови [re: Cпoмeниии]  
Авторw1w2 (Нерегистриран)
Публикувано16.03.04 10:58



A na badzanaka edin priatel kakvo e vidial - ne e istina.....



Тема Re: Скъпи ми М-Тел, мобилен операторе...нови [re: Cпoмeниии]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано16.03.04 11:35



Дали не си се объркал малко. Да нямаш предвид , че дейта номера може да се използва и за войс



Тема Ти как мислиш...нови [re: motek]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано16.03.04 12:21



...дали съм се объркал?!?!
Като пиша нещо...можеш да си сигурен, че знам за какво иде реч.



Тема Не забелязвам да...нови [re: w1w2]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано16.03.04 12:24



...имаш нещо предвид по темата...
Спести си коментарите и забележките...
Благодаря!



Тема Re: Ти как мислиш...нови [re: Cпoмeниии]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано16.03.04 12:33



ОК. Аз , да попитам. Питай каките на *88



Тема Re: Ти как мислиш...нови [re: Cпoмeниии]  
Автор mf (смешко)
Публикувано16.03.04 12:35



Може ли малко яснота по въпроса. Има в Мрежата на Мтел СИМ карти с 2 еднакви номера,които могат да извършват едновременно изходящи повиквание от 5 години ! Ако е така според мен е абсурд.



Тема Прощавай...това къде го прочете?нови [re: mf]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано16.03.04 13:58



Позволявам си да се самоцитирам:
"Как, операторе мой, ще ми обясниш следното нещо:
ХЕМ НЕ ПРЕДЛАГАШ УСЛУГАТА - ДВА ВОЙС НОМЕРА НА ЕДНА КАРТА - АКТИВНИ... - хем има такива карти?!?!?"


Не забелязах да съм споменавал - "Има в Мрежата на Мтел СИМ карти с 2 еднакви номера,които могат да извършват едновременно изходящи повиквание от 5 години !" - това е цитат от твоя пост.



Тема правопис...нови [re: Чo :)]  
Автор MuchachoМодератор (честен)
Публикувано16.03.04 14:15



пише се - обикновени....

"Всеки човек, който се тревожи за бъдещето, е нещастен."


Тема Добре де...нови [re: Muchacho]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано16.03.04 14:33



...хубаво,че вземаш отношение...ама дай да е по темата;))
Не виждам да съм питал за правопис;))



Тема Re: По тематанови [re: Cпoмeниии]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано16.03.04 15:43



питай тоз, който ти е демонстрирал екстрата как да се сдобиеш с нея. Аз знам само един начин



Тема Re: По тематанови [re: lenny]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано16.03.04 16:11



Честно да си призная и аз това си помислих , ама.........



Тема Благодаря...нови [re: lenny]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано16.03.04 16:20



...за ИЗКЛЮЧИТЕЛНО смисленото отговорче!
Поласкан съм от вниманието!
Повече няма да задавам "неудобни" за М-Тел и хората...трудещи се във фирмата...въпроси!
МОЛЯ МОДЕРАТОРЪТ ДА Я ЗАКРИЕ!

P.S. - Лени, имате претенции - ти и някои други хора, да сте ТОЧНИ И ИНФОРМАТИВНИ... Извини ме, НЕ ГО ЗАБЕЛЯЗВАМ!
Благодаря за вниманието....смятам темата за приключена.



Тема Re: Аз същонови [re: Cпoмeниии]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано16.03.04 16:50



съм ти задължена - защото имах нужда от отрезвяване!!! Далеч не си първия стигнал до това велико прозрение, че съм абсолютно и световно безполезна.
Надявам се, че ще се намери някой по-добър от мен който ще ти отговори.



Тема Re: Благодаря...нови [re: Cпoмeниии]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано16.03.04 16:50



Това , което аз разбрах от Лени , е че става дума по скоро за далавера отколкто за услуга ( ако греша нека Лени да ме поправи ).
Не разбрах защо се нервиш



Тема Ок, ясна е работата..нови [re: Cпoмeниии]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано16.03.04 17:18



ама на тоя въпрос както се сещаш, много малко хора могат да ти отговорят.. един от тях се весва от време на време по срещите.. знаиш кой



Тема Май френд ...нови [re: Cпoмeниии]  
Автор armenski@pop (инстанция)
Публикувано16.03.04 18:00



... въпроса ти го възприемам по-скоро от към риторичната му страна, а на риторичните въпроси отговорите са ясни по презумпция ...
За мен лично медала (разбирай - коментирания въпрос) има следните 2 страни:

Страна 1. Мтел ОФИЦИАЛНО не са обявили такава услуга. Следователно - никой не може да има претенции, че тя не се предлага. Аз може да имам на склад всякакви продукти, но по някакви си мои съображения да искам да продавам само магданоз. Тяхната работа е същата - всеки човек, който що годе разбира от мобилни технологии, би трябвало да е наясно, че оператора(ите) разполагат с всичко необходимо, за да предлагат въпросната услуга (егати смешниците ще са, ако и това не могат). Но - не я предлагат. Защо? Те си знаят (... не че ние не знаем, де ...) а е и тяхно право да я предлагат или да не я предлагат. С комунизма уж приключихме и никой на никого не следва да държи сметка какво изкарва на пазара (да се разбира в смисъла на темата) ...

Страна 2. Прави много лошо впечатление обаче (бих казал дори - това е излагация за Мтел), че при все твърденията, че услугата не се предлага, тя все пак е налице. Кой я ползва - не знам, макар че ако ударя една мисъл, сигурно ще се сетя ... Та - от тук аз също бих задал въпроса - а тогава защо на мен ми се отказва? Ето на тоя въпрос бих се радвал да получа отговор от "оня", дето го е измислил това - за едни да я има, а за други не ...

Както и да е ... както казах - право на Мтел си е да решава какво да предлага и какво не. Ама не да дели хората на "имащи право на Line1/Line2" и "нямащи право на Line1/Line2" ... и не да ме питат (защото и това се е случвало в офисите на операторите, когато съм питал за същата опция) защо са ми 2 линии ... моя си работа е защо са ми ... плащам си ги и толкова ...

М/у другото - по подобен начин седи въпроса и при други оператори ... и не само тоя въпрос седи така ...

Услугата е ясно, че все някога ще я има и че ще е платена ... а каквито и да сме, парите на всички са еднакви ...

... ма съм убаф, да са е*а ...

Редактирано от armenski@pop на 16.03.04 18:02.



Тема Re: Май френд ...нови [re: armenski@pop]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.03.04 19:20



E, ти пък какво се чудиш - за едни я има, за други - не.
Вече забрави ли за ГПРС - от колко време я има, ама за избрани? Който не беше от тях имаше право да се обърне към Арменския поп...и да почерпи


... и Panasonic

Тема Гледай сега ...нови [re: Cтepн™]  
Автор armenski@pop (инстанция)
Публикувано16.03.04 20:45



... мисля, че и на двама ни е ясно с/у какво възроптава Спомениии ... а това е нещо, с/у което аз и ти също бихме надали вой ...

Право на оператора е да избира какви услуги да предлага и какви не, и никой НЕ ОСПОРВА ТОВА ПРАВО. И за услуги, които официално не са обявени - оператора не дължи обяснение.

Стигаме обаче до тънкия момент - повсеместно се тръби и хората биват заблуждавани, че услугата НЕ СЕ ПОДДЪРЖА ... а тя очевидно СЕ ПОДДЪРЖА, щом има лица, които ачик-ачик ги размахват тия SIM с Line1/Line2 ... е, това и мен би ме вбесило! Не че толкова ми е притрябвала точно тая услуга, въпроса е в принципа. Не знам помниш ли миналата година Глобул как ме бяха изкарали от равновесие по въпроса с групите - не ги поддържали за съществуващи абонати ... а на всичкото отгоре - официално бяха обявили лимита от 4 SIM карти ... ма трябвало да са нови ... абе простотии ...

Това тук е същия казус с други действащи лица и по повод други събития ...

А Арменския поп ЕЙ ТАКЪВ е станал от черпене, да знаеш

... ма съм убаф, да са е*а ...

Редактирано от armenski@pop на 16.03.04 20:46.



Тема Re: Ти как мислиш...нови [re: mf]  
Автор armenski@pop (инстанция)
Публикувано16.03.04 21:11



Номерата не са и не могат да бъдат еднакви!
Става въпрос за 2 независими телефонни номера към една SIM карта. Не си ли виждал в телефона си меню, обозначено като Line1/Line2 или нещо подобно (при различните марки и модели е различно, но не принципно) и не си ли задавал на себе си въпроса това, аджеба, що за животно е и с какво се то яде???
Можеш да получаваш входящи повиквания и по двете линии, а да правиш изходящи избирателно или по едната, или по другата ... ей това е фатката ...
Та - много хора (вкл. и моя милост) са питали за такава възможност, ама отговора (официалния) винаги е бил, че въпросната фауна не вирее на тия ширини ... е, види се - вирее ... ама явно само в зоологическата градина ...

... ма съм убаф, да са е*а ...

Редактирано от armenski@pop на 16.03.04 21:12.



Тема Re: правопис...нови [re: Muchacho]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано16.03.04 22:37



Ееее ... голям си ЗаПеТаЙкАдЖиЯ
П.П. ... има и ти над какво да помислиш

Усмихни се … Животът е Хубав



Тема Re: Ок, ясна е работата..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано16.03.04 23:00



И мен от дълго време ме интересува услугата, най-вече заради възможността да не ми се налага да нося личен и служебен телефон.

... въпросният ... си бе отговорил в прав текст ... че "Трябва маркетинговия отдел (е там този за "нововъведенията" де, не запомних точно) да я предложи и да "попитат" и "изискат" техническото изпълнение.

Остава само да "подсетим" отдела ... мдааам , но преди това едно <предложение>
"Анкета: Дали ще се търси подобна услуга?"

Кой ще я пусне като нова тема, че съм забутал някъде инфото с формата на анкетите в clubs.dir.bg
А и е хубаво тази тема да се премести като подтема на анкетата
</предложение>

Усмихни се … Животът е Хубав



Тема Re: Ти как мислиш...нови [re: motek]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано16.03.04 23:06



Каките и батковците на *88 казват това, което са ги "инструктирали" да казват. Без особенно значение какви "познания" имат

Усмихни се … Животът е Хубав



Тема Кажи какво искаш в анкетата..нови [re: Чo :)]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано17.03.04 09:07



аз ще я пусна и закова.. да видим какво ще покаже.. ще е интересно



Тема Е за това и на мен ми е нужна...нови [re: Чo :)]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано17.03.04 10:30



...тази толкова "сложна" услуга!
Искам да нося 1 телефон - да си ползвам служебен и личен номер!
Бях убеждаван - вече от поне 2ма души - от фирмата, че тази услуга НЕ МИ Е НУЖНА!!! Интересно...как решиха, че не ми е нужна?!?!
Второто - услугата е ДЕЙСТВАЩА!!! - т.е. няма нужда да се изисква техническо изпълнение...оно си го има!!!
Иначе казано...ме посъветваха...от фирмата...да се РЪСЯ...да кажем 100лв. ... и да си мъкна два телефона...е аз пък не искам да съм като Коледна елха!!!
...опа..и още нещо...странна логика...значи...вместо ТЕ да ми прибират парите...ме съветват да ходя да ги дам на друг...демек за друг телефон?!!?!? Интересно...това що за политика е?!?!?



Тема Да ти кажа ли що за политика е?нови [re: Cпoмeниии]  
Автор armenski@pop (инстанция)
Публикувано17.03.04 11:09



С такива разни изцепки ме накараха да почна да давам парите на друг оператор. Ето такава политика е това ...

... ма съм убаф, да са е*а ...


Тема Re: Кажи какво искаш в анкетата..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано17.03.04 12:48



Нобходимо е и описание:

Услугата ALS дава възмиожност да имате два обикновенни телефонни номера на една и съща SIM карта. Това Ви дава възможност:
- Да ползвате (носите със себе си) само един апарат* (за пример: личен и служебен телефон).
- Да Ви търсят, на който и да е от двата номера** и двата са едновременно активни.
- Да избирате от кой номер да инициирате разговора (да се обаждате).

*Апарата трябва да има възможност за такава услуга.
**Kогато говорите по единия Ви индикира, ако имате втори (подобно е като Call wait).

Уточнения:
Това няма нищо общо с DATA или FAX номерата.
Двата номера са на един и същи оператор.

Примерен начин на такасуване:
Плащате си по абонаментните планове за двете карти, които искате да комбинирате.

Анкета: Интересувате ли се от услугата ALS?
а. Да, ще ми е от голяма полза.
б. Не, не ми е нобходима (за момента), но смятам, че ще е полезна.
в. Не, няма нужда от подоба услуга.

Усмихни се … Животът е Хубав



Тема Re: Е за това и на мен ми е нужна...нови [re: Cпoмeниии]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано19.03.04 16:07



Mi to yslygata si e slojna Stoto ne e tolkova prosto samo da haknesh (razbirai slojish kartite vqtre) Nali mrejata triabva da komndva povedenieto na GSMcheto, tova pqk stava s infoto v sima Ot dryga strana pqk tozi GSM za tazi yslyga ima samo edna RF chast ta ima goliama vqzmojnost da se polych madja E ne che niama reshenia, ama i to ne moje vsichki extri navednqj

Sto ne priemem che yslygata se testva v momenta mislete pozitivno

Do you, don't you want me to love you
I'm coming down fast, I'm right here above you


Тема Бля...бля...бля;))нови [re: 2O1]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано19.03.04 16:30



..не ми се сърди ))
Ся по въпросчетата)
0. ( това...е ся го добавям, че препрочитайки твойто постче...видях нещо, дето ми беше убягнало ) - кой говори за 2 сима в един апарат...едновременно активни?)) - то па ся това обезсмисля следващите точки ;) да му се незнае;))
1. Имайки на картата ВОЙС и ДАТА номер...не съм забелязал..а и някой друг..да има проблеми;)) - включително и ако се прави позвъняване на ДАТА-номера ми;) - извод ---> няма проблем да има ДВА ВОЙС номера;) - ако бъркам по същество, моля, поправи ме;))
2. Сам си наясно от колко време тази услуга работи...АКТИВНО - демек се ползва доста усилено - т.е. отпада хипотезата за ТЕСТВАНЕ;)
Както и да е де;))
По ред причини темата ми придоби скандален вид (това не към теб..по принцип)...и не мисля, че има кво да обсъждаме повече;) Нещата...поне за мен... са ясни)

Редактирано от Cпoмeниии на 19.03.04 16:47.



Тема Що и на мен ми се струванови [re: Cпoмeниии]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано19.03.04 16:48



че ни пускат за пореден път по пързалката.. особено това с теста..

мдаа.. чакахме гпрс 2 год, сега и това ще го чакаме още 2 год и т.н...



Тема Оно си праи...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано19.03.04 16:51



..гаргара с нас;)) аз вече му го казах)) 201то де;))
Ма нема лошо...той ся на наш гръб...ама то който се смее последен;)) нали знаеш)) той вече изгоря;))) ний сме на ход;)



Тема Re: Бля...бля...бля;))нови [re: Cпoмeниии]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано19.03.04 17:34



Pri Data nomerata e drygo zashtoto sa s ednakqv prioritet s osnovniat profil A voice nomerata mogat da sa s razlichen prioritet=> пожедение

Do you, don't you want me to love you
I'm coming down fast, I'm right here above you


Тема Оки...нови [re: 2O1]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано20.03.04 10:41



...дай да я приключваме темата;))
...че вече свършиха кладенчетата;)) дето носите вода от тях;))
ПЪРЗАЛКАТААА:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.