Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 24.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Честит Осми Март: mtel sucks big time!  
Автор toranaga (уж ентусиаст)
Публикувано08.03.04 15:26



Еее, паднах вече. Все съм знаел, че мтел sucks, но това вече ме разби.

"поради претоваване на мрежата в момента, избирането е затруднено в някои райони на София. Има твърде много хора, които се опитват да се обадят на някого." - това е инфото, което получих от *88 преди малко.

не знам дали се смея или да плача... или просто да си сменя оператора. А най-озадачаващото е че от *88 не казват дори "извиняваме се за затрудненията".

както и да е, на всички жени, които са в район със затруднено избиране - Честит Осми Март. Ако не ви се обаждат, знайте - това не значи, че са ви забравили



Тема Re: Честит Осми Март: mtel sucks big time!нови [re: toranaga]  
Автор HS (добронамерен)
Публикувано08.03.04 16:40



Наистина се излагат днес...тц, тц, тц



Тема Re: Честит Осми Март: mtel sucks big time!нови [re: HS]  
Авторmobiman (Нерегистриран)
Публикувано08.03.04 17:17



Днес ли?! Че те абсолютно винаги се излагат! На нова година също след 24:00 вече не можеше да се комуникира. Хадна им е мрежата и това е.



Тема Re: Честит Осми Март: mtel sucks big time!нови [re: mobiman]  
Автор HS (добронамерен)
Публикувано08.03.04 17:26



Преувеличаваш доста
За Нова година е разбираемо (коментирано е), ама 8-ми март?
Единия женски празник да пребори Мтел !?!



Тема Re: Честит Осми Март: mtel sucks big time!нови [re: toranaga]  
АвторCENSOR MENTE (aka bolen) (Нерегистриран)
Публикувано08.03.04 18:04



Kude si be censor? Shto ne pishtish che horata se oplakvat. Da ne sa ti spreli honorarite ot Mentel.



Тема Re: Честит Осми Март !нови [re: HS]  
Автор нaблюдaвaщ (просто гледа)
Публикувано08.03.04 20:38



Скока на трафика днес е значителен.
Жените винаги са крили изненади.



Тема Re: Честит Осми Март !нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор HS (добронамерен)
Публикувано08.03.04 20:48




Сгурно е така, ама е малко несериозно...даже не малко.
Тази година големи кавалери ли станахме или Мтел не можа да си обслужи клиентите поради лошо планиране, да речем...
На пазара са от доста години вече и би трябвало да имат достатъчно информация за анализ...



Тема Re: Честит Осми Март !нови [re: HS]  
Автор нaблюдaвaщ (просто гледа)
Публикувано08.03.04 21:06



То и Нова Година е всяка година

Не знам дали ще доживеем времето, когато мрежите ще се пранират така, сякаш че всеки ден е празник. Ама няма да е лошо.

Да бъде всеки ден празник, де



Тема Re: Честит Осми Март !нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор HS (добронамерен)
Публикувано08.03.04 21:31



На Нова година се почива - особено около и след полунощ когато има проблеми - и е нервиращо наистина че си без телефон, но се преживява...
А днес...8-ми март Международен ден на жената - работен ден ...ходи обясни на хората на които телефона им е пряко свързан с бизнес/работа че е празник на жената...никак не върви...освен ако е имало и конкретен технически проблем, който е възникнал точно днес...
Това последното би трябвало да ни бъде съобщено под формата на извинение.

А иначе според мен никога няма да настъпи времето на така планираните мрежи (от всякакъв вид) защото цената която ще трябва да плащат потребителите ще бъде много, много по-голяма от цената която биха били склонни да плащат.

Всеки ден празник!?!
Не може - кога ще се творят блага?



Тема Май намери "ключа от палатката" [re: HS]  
Автор AlexBG (CM4 Maniac)
Публикувано08.03.04 22:53



"...освен ако е имало и конкретен технически проблем, който е възникнал точно днес..." - все си мисля, че именно това е причината. Другото звучи смешно - как пък никоя предишна година не е имало такова нещо. Сигурно някоя девойка от *88 е решила да се прави на Ентересна...

САПАРД за българския футбол

A journey of a thousand miles begins with a single step



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.