Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:39 30.04.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема да-а-ам... gprs-ът си върви...нови  
Авторdino (Нерегистриран)
Публикувано21.02.04 17:14



а приматите духат супата...





Тема Re: да-а-ам... gprs-ът си върви...нови [re: dino]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано21.02.04 20:03



мда, при това добре, както забелязвам в момента : )



Тема Re: да-а-ам... gprs-ът си върви...нови [re: lvan]  
Авторdino (Нерегистриран)
Публикувано22.02.04 13:58



Това се нарича добре таргетирана маркетингова стратегия. Даваш на единия милион инвалиди, полицаи, военни и подобна неграмотна пасмина с безплатни минути модерна услуга, вместо да накараш тинейджърите да се бръкнат малко...



Тема Re: да-а-ам... gprs-ът си върви...нови [re: dino]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано22.02.04 18:19



Ми щерка ми е тийн и си има една военна карта с фрий минути и много тънка тарифа; вече си има и ГПРС - що да се бърка като може да мине и доста по-тънко?
Аз лично съм много доволен от маркетинговата стратегия на МТел.
А тя си е съвсем логична - откъде-накъде някое хлапе, дето кара с Прима и 15-30 лв. цяла година ще получава цялата гама услуги? Аз всеки месец си плащам абон.такса и е логично освен по-евтините разговори да получавам и пълния комплект услуги от оператора; нали таксите ми са твърди и сигурни и те осигуряват поддръжката на номера ми?
Даже и УАП не трябваше да пускат на предплатените - я говори, я не, но МТел са длъжни да му поддържат номера. Освен, ако стратегията не е на час по лъжичка, успоредно с намаляне таксата за прехвърляне и очертаващата се загуба на анонимност при Примите; барем се осъзнаят и минат на абонамент с всички екстри и услуги.


... и Panasonic

Тема Re: да-а-ам... gprs-ът си върви...нови [re: Cтepн™]  
Автор mojo-jojo (фич)
Публикувано22.02.04 18:26



Хе-хе. Пак ли се изцепи? Е това беше най-голямата недомислица, която някога си казвал. (по-голяма дори от оная за Моторола, която си написал в клуб ГСМ) Знаеш ли има една поговорка - три пъти мери, веднъж режи или в твоя случай три пъти обмисли, веднъж пиши. Та хубаво е човек да включва в действие онова сиво нещо в главата си, сещаш ли се?, хората го наричат мозък, преди да напише нещо.

Тоя KREDOR не е за украса


Тема Re: да-а-ам... gprs-ът си върви...нови [re: mojo-jojo]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано22.02.04 18:37



Всички знаем кой е с ампутиран мозък, така, че не прехвърляй собствения си случай другимо.

А, ако случайно имаш да кажеш нещо смислено - направи го


... и Panasonic

Тема Re: да-а-ам... gprs-ът си върви...нови [re: Cтepн™]  
Автор mojo-jojo (фич)
Публикувано22.02.04 19:04



Казах ти, дори съвет ти дадох, ама явно не можеш да го схванеш. Що ли?


Тоя KREDOR не е за украса


Тема Re: да-а-ам... gprs-ът си върви...нови [re: mojo-jojo]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано22.02.04 19:09



Ясно - няма какво да кажеш по темата, а и ти държи още влажно от онази тема, дето те направих за смях и се опитваш да се заяждаш...както винаги.
А ти казах да пишеш по темата, за да не се пълни с офтопици...или целта ти е мода да я изтрие? Нещо не ти отърва?


... и Panasonic

Тема Re: да-а-ам... gprs-ът си върви... [re: Cтepн™]  
Автор mojo-jojo (фич)
Публикувано22.02.04 19:25



Аз за такава тема не си спомням, ако не съм ти отговорил някъде и някога, то е защото от тъпия и простия и лудия бяга.

Тоя KREDOR не е за украса


Тема Re: да-а-ам... gprs-ът си върви...нови [re: mojo-jojo]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано22.02.04 19:46



Завиждам ти за избирателната памет; добре е да забравяш кога са ти обяснявали 2-3 дена и то с цифри и извадки колко не си в час и как не можеш да извадиш 50-60 от 200

Но пък виждам, че сам си си направил квалификации...обяснимо е, макар, че тогава отговаряше, явно си бил в "прозорец"


... и Panasonic


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.