Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 21.09.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ега ти мошеницитенови  
Авторвъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.12.03 12:25



Майка ми има инвалиден номер - т.е. право на 20 безплатни минути. Ако говори повече - плаща си. Откакто го има винаги й приспадат по 5-6 лева от месечната сметка. Ама последния път надминаха себе си. Приспадането беше
0.90 стотинки???
Питах в офиса на Мтел, а те ми обясниха, че приспадат първите 20 минути, независимо по коя тарифа била говорила. На въпроса ми коя е тази тарифа, по която 20 минути струват 0.90 стотинки, свиват рамене.
Майка ми трябвало да отиде в централния офис, да подаде молба и да поиска разпечатка. Е как ще стане - нали е инвалид?
Пълни мошеници - това им било грижата за инвалидите значи. А сега обещават и 20 безплатни минути за "коректни абонати". Мога да си представя какви суми ще приспаднат от сметките.



Тема Re: Ега ти мошеницитенови [re: възмyтeнa]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано22.12.03 12:51



Възможно ли е да ги е "профукала" с WAP?



Тема Re: Ега ти мошеницитенови [re: възмyтeнa]  
Автор Cenzor (Мародератор)
Публикувано22.12.03 13:20



Хайде стига с глупостите- долу са ти казали, може да е натискала нещо, всички карти имат номер за данни, може да се е вързала към 0881000- там е 0.06лв на минута. Варианти много, направи си разпечатка. Ако не си доволна, смени оператора.
По договор ти пише: "първите 20 минути нац. телефония", къде ще си ги издумкаш си е твой проблем.



Тема Re: Ега ти мошеницитенови [re: възмyтeнa]  
Автор MuchachoМодератор (честен)
Публикувано22.12.03 14:01



Не се притеснявай, толкова време си говориш, а сега се оправдаваш и обвиняваш за твоя грешка. Не разбрах инвалидът ли ползва номера или ти?
Аман от недоволни и ощетени..........

"Всеки човек, който се тревожи за бъдещето, е нещастен."


Тема Re: Ега ти мошеницитенови [re: Muchacho]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано22.12.03 18:04



В тази връзка си спомням,че във връзка с големите злоупотреби които ставаха с инвалидните карти, по едно време Мтел реши да иска не просто генерално пълномощно, а специално такова, с което инвалидът упълномощава някой си да го представлява пред Мтел, освен това по едно време искаха да видят и оригинала от протокола на ТЕЛК и т.н. Но понеже се оказа, че това са все преодолими неща, по едно време решиха служители на Мтел да ходят по домовете да гледат наистина има ли инвалид или не. Сега не знам дали е така, но във всеки случай няма начин да няма злоупотреби, след като обикновено за инвалидни карти идваха млади хора, а и някой да видял или чувал за човек без крака и с тутурутка? Освен това поне според мен за инвалиди 1-ва група офертата на БТК е по-изгодна.
А специално за случая въпросното намаление от само 0,90лв може да е от това, че е говорено саво за същата сума.

"Е, стават грешки понякога!!!" - казал таралежа и слязъл от телената четка.


Тема Re: Ега ти мошеницитенови [re: възмyтeнa]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано23.12.03 01:34



Ako ne durjish tolkova na M-Tel si vzemi invalidna karta ot Globul. Davat ti 25 min. i vajat navsiakude v BG(Globul, M-Tel, BTC). Taksata na mesec e 14.40 lv s DDS i kato nadvishish tezi 25 min. govorish na 0.47 lv./min s DDS pak kum vsichki mreji v BG.

P.S. Samo da ne me biat kolegite ot club M-Tel.



Тема лв или стотинки???нови [re: възмyтeнa]  
Автор walker (:-)
Публикувано23.12.03 02:00



Интересно ми е каква е тази отстъпка 0.90 стотинки??? Да беше 0.90 лв...
Аман от неграмотници с претенции...

Редактирано от walker на 23.12.03 02:00.



Тема Re: Ега ти мошеницитенови [re: възмyтeнa]  
АвторCмъpф (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 07:02



...коя е тази тарифа, по която 20 минути струват 0.90 стотинки

20 минути обаждане на *88 не струва и толкова.



Тема Re: Ега ти мошеницитенови [re: Cмъpф]  
Авторвъзмyтeнa (Нерегистриран)
Публикувано23.12.03 11:22



Абе вие сте луди, какъв WAP, какво звънене на *88. Майка ми си ползва телефона лично! Обикновено говори с мен или мъжа ми, рядко с някой друг. На икономичен режим е - такса 15 лв. Сметката й за разговори беше 7 лв. От които й приспадат 0.90 стотинки, защото това й били първите 20 минути от общо 30-те, които е изговорила. Няма такава тарифа - пада се по около 0.045 стотинки на минута.
А умниците, които защитават Мтел тук, вероятно са и служители на компанията и трябва да знаят, че обажданията на *88 са безплатни.
Продължавам да твърдя, че Мтел са мошеници. На една приятелка й бяха написали 9 лв Глобул телефония. Тя се заинати да иска разпечатка, защото беше сигурна, че не е говорила с Глобул. И се оказа, че НЕ Е ГОВОРИЛА! "Ах, грешка е станала, извинете. Ще ви приспаднем парите от следващата сметка! Ах!"
А по отношение на Глобул - не смятам, че ако купя на майка ми инвалидна карта, положението там ще е по-различно. Щото всички са се загрижили за болните само на думи.



Тема Re: Ега ти мошениците [re: възмyтeнa]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано23.12.03 11:26



A , защо не се заинатиш и ти ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.