Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 17.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Гласова поща-глупостнови  
Автор Vaprosko (непознат)
Публикувано21.11.03 13:19



Голямя глупост са направили господата от Мтел с "Новата си услуга-гласова поща". За какво мога да я ползвам, след като не ми съобщават от кой номер е съобщението. Или трябва да познавам всички по гласа, или да си запиша поздрав, в който най-учтиво да ги помоля да съобщават бавно и цифра по цифра номера от който ме търсят. Това няма ли да се промени. Май гърците пак избраха по-удобния вариант.



Тема Re: Гласова поща-глупост [re: Vaprosko]  
Автор Cenzor (Мародератор)
Публикувано21.11.03 13:56



Споко , бре. Скоро ще можеш, изчакай малко.



Тема Re: Гласова поща-глупостнови [re: Cenzor]  
Автор Vaprosko (непознат)
Публикувано21.11.03 14:09



Верно? Дано си прав. Аз по-рано си я ползвах, но откакто я направиха по този начин се ядосах един два пъти и край! А ти откъде знаеш? На *88 ми казаха, че новата услуга е така и не могат да коментират решение на шефовете. Ако си толкова осведомен(а), би ли ми казал какво става с GPRS-а? Аз много използвам WAP, за да си отварям пощата с Lap-top-a, но е голяма мъка-а-а. Много трудно можеш да изтеглиш нещо оттам с тия мижави скорости(понякога под 1к. И естествоно докато съм в интернет никой не може да ме търси. Благодаря предварително.



Тема Re: Гласова поща-глупостнови [re: Vaprosko]  
Автор Cenzor (Мародератор)
Публикувано21.11.03 14:50



Е, то и сега има ГПРС, ама само за корпоративни клиенти(някои от тях). Като минат тестовете(и се изгради мрежа из цяла България)- ще има за всички, ама нещо ме притеснява цената.



Тема Re: Гласова поща-глупостнови [re: Cenzor]  
Автор Vaprosko (непознат)
Публикувано21.11.03 16:05



И колко е? Питам, защото се колебая дали да се връзвам за някоя кабеларка или да чакам този пуст ГПРС да придойде. Друг вариант за интернет у дома нямам, а ще си подаря един Lap-top за Коледа,че ми трябва. А като пътувам ще ползвам ГПРС, няма начин, но това е служебно и ми се плаща. Друго е обаче като се бъркаш в собствения джоб. Пак мерси!



Тема Re: Гласова поща-глупостнови [re: Vaprosko]  
Автор Cenzor (Мародератор)
Публикувано21.11.03 16:51



Е, ако знаех щях да кажа. Просто не знам, ама ще е около цената в Европа най-вероятно, а там е 2-5 евро на мегабайт.
Дано греша за цената.



Тема Re: Гласова поща-глупостнови [re: Cenzor]  
Автор nuCT (Hip-Hop Maker)
Публикувано22.11.03 04:02



шшш не дърпай дявола за опашката




Тема Re: Гласова поща-глупостнови [re: Cenzor]  
Автор selski_tarikat (минаващ)
Публикувано22.11.03 10:36



цената е 5 евроцента на 10 кб трафик (0,05 евро/10 кБ), и ако не се лъжа някаква дневна такса, тя се на4ислява веднъж в рамките на 24 4аса, но е десетина цента. Това е в Германията, при О2.

Редактирано от selski_tarikat на 22.11.03 10:37.



Тема Re: Гласова поща-глупостнови [re: Cenzor]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано22.11.03 12:59



Дано не грешиш, че цените ни не са европейски и може и да 10 евро/МВ



Тема Re: Гласова поща-глупостнови [re: Vaprosko]  
Автор Network (webmaster)
Публикувано22.11.03 19:16



В отговор на:

И колко е? Питам, защото се колебая дали да се връзвам за някоя кабеларка или да чакам този пуст ГПРС да придойде. Друг вариант за интернет у дома нямам, а ще си подаря един Lap-top за Коледа,че ми трябва.



Ти трябва да си много неориентиран (да не казвам друга дума), за да сравняваш кабелен интернет (от кабелна телевизия) с GPRS?!?!Погледни цените на Евроком тук: ( Най-скъпия е 60 лв. за 1.2 GB)и сметни колко ще ти излезе 1 GB през GPRS!Ако примерно 1 MB струва 1 Евро, значи 1 GB през GPRS ще ти струва 1000 Евро!!!Даже на кабелните им е по-скъп нета от LAN мрежите.Аз съм на LAN и плащам по 30 лв. за 1 GB и скорост 128 kb/s. Човече, при такава фрапираща разлика в цените, не мога да разбера защо се колебаеш??!!!!!!!!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.