Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 16.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: :( М-tel SUCKS!!! :(нови [re: jgmudei]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.09.03 18:50



да,де - когато наистина стигнат 1 млн. ще почне да се изчерпва 099 и тогава ще минат на 7-цифрени номера



Тема Re: :( М-tel SUCKS!!! :(нови [re: jgmudei]  
АвторB@L@RK (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 18:54



E kakvo... zna4i M-tel te karat da se obajda6 amo na 4ast ot tvoite priqteli... tova ne e li typo?!
Abe - pri vsi4ki polojeniq e po-skypo s M-tel!
na nikoi li ot vas ne mu se e slu4valo da ne se usymnqva, 4e go udrqt v smetkata!!!?!!!

a ti kato si s Prima vij, kogato ti namalee val4era i ostane6 na kraq- dali kogato ti go syob6tavat, ne ti se vyrtqt sekundi - i to ne samo ot aparata, ami i ot M-tel!!!
Fakti4eski - ne govori6 s nikoi, a ti se broqt sekundi...
4ovek ne moje i da klik-vapo tozi na4in...



Тема Re:Лелеееееенови [re: lenny]  
АвторB@L@RK (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 18:58



Prosto e: napisala si go pri registraciqta:)))

... a kolkoto do uspokoenieto - mila jenica kato teb, kak da ne me uspokoi... :)) - a i tazi volna pri4ka... :))

Sled 2-3 debatiraniq v klub Makedonia, cigani-romi i Myje... napravo si skysva6 nervite... :))

:))



Тема Re: :( М-tel SUCKS!!! :(нови [re: B@L@RK]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.09.03 18:58



Всъщност точно заради това, че наближиха 2 млн. МТел решиха да не плащат на КПД (или както се казва сега) за 4-ти код, а си решиха проблема.
А Гл още далече не са изчерпали втория си код.

Ето конкретен факт - Гл стартира на 01.09.2001 и сега се ослушва за 1 млн. си абонат.
През ноември.2001 МТел празнуваше 1млн. си абонат, а вече има 2 - толкова по въпроса кой нараства с по-високи темпове.
Още един факт, като се извинявам, че не мога да предложа точните цифри - Примите са доста малка част от МТел-клиентите, т.е. по-голяма част от тези 2 млн. си плащат всеки месец абонамент.
При Гл превес имат БиКънектите, а такава карта много хора могат да си купят еднократно и после да е валидна 1 година.
Нали разбираш какво значи това, съотнесено към категорията "темп на развитие"?



Тема Re: Разкрит си.......нови [re: Muchacho]  
АвторB@L@RK (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 18:59



Kakto kazah... imam i brat...:)))



Тема Abe, pope, ti da ne si ot Ob6tina Slatina?!:))нови [re: Пoпa]  
АвторB@L@RK (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 19:05



E - az nqmam ni6to protiv vas, be pi4ove... prosto izkazvam mnenie:)))
i spored men, ako nqma6e Globul-mislq 4e i vie taka mislite- 6te6e da e mnogo po-zle...

Konkurenciqta e edno ot naj-naj-hubavite ne6ta!!!

4akame 4-tiq operator... :))


i men Globul otna4alo byob6te ne me privli4aha, no... 4ovek dokato ne opita ot vsi4ko... kak moje da znae!:))

...BTK sy6to SUCKS... :"))

:)



Тема Re: :( М-tel SUCKS!!! :(нови [re: B@L@RK]  
Автор jgmudei (непознат)
Публикувано15.09.03 19:08



ABe choweko kato ne znaesh neshto shto goworish klipwam weche 2 meseca i imsm 0.60 lv. vuv vauchera i smeq da twurdq che M-Tel ne sa me izlugali i sus stotinka aide stiga s tezi izmishliotini te izbiratelno was kradat fenowete na Globul sigurno !!!



Тема 100% съм сигурен,нови [re: B@L@RK]  
Автор MuchachoМодератор (честен)
Публикувано15.09.03 22:30



че ти е близнак..................,нали???

Да очакваме ли да се включат и мама, и тати???

Ще стане супер, ползвате ли някаква отстъпка като Фамилия при гърците?

Сладур...........

Ревността е страх от превъзходството на другия.

Редактирано от Muchacho на 15.09.03 22:32.



Тема Той не може.........,нови [re: Cтepн™]  
Автор MuchachoМодератор (честен)
Публикувано15.09.03 22:38



но баща му може да се пробва........:))))))))))))

Кажи му да бяга да викне тати........:))))))))))))))

Ревността е страх от превъзходството на другия.


Тема защо ли ми се струва, че твърде много...нови [re: lenny]  
Автор MoonEclipse ()
Публикувано15.09.03 22:46



копираш нечии мнения... Дано греша, но оставам с това впечатление вече няколко пъти. Малко е клакьорско някак.
Не виждам защо нападнахте така мом(и)чето, че е изразило някакво лично, но не единично мнение. Аз също мисля, че в Мобилтел много неща не са на ниво. Съгласна съм, че броят на абонатите не се брои правилно. Защо никой не извади някаква справка колко хора са се отказали или колко не са си плащали телефона от 6 месеца( дефакто те също не се водят реални абонати).
А и нещо друго, което много ме интересува и бих била доволна, ако някой ми даде отговор: Абонатите с Прима броят ли се? Щото тогава не е чудно, че сме станали 2 000 000- например аз съм по тази логика 4 абоната вече. А колко ли още хиляди са по този начин.
А... в случай, че някой има намерение да пита защо не се преместя към Глобул отговарям - щото и те не ми харесват- хич.

...

Цветята са изпълнени с толкова противоречия!-помисли си малкият принц



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.