Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 20.09.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: :( М-tel SUCKS!!! :(нови [re: B@L@RK]  
АвторOчeвaдeц (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 14:22



M-tel sa No 1 !!!

Predi bez da sym pojelaval - mi puskat glasova po6ta i sled toa kato se obajdam na operatorite - v prodyljenie na 4 meseca vse mi razpravqt - sega ima problem, zapivame vi - kato se opravi 6te vi q prem...

Otivam v centrovete im - sy6tata istoriq!!!
Nakraq se mahnah ot tqh - moje i da a mi q sprqli



Тема Разкрит си.......нови [re: Oчeвaдeц]  
Автор MuchachoМодератор (честен)
Публикувано15.09.03 14:28



Не се притеснявай да пишеш с един и същи ник, няма да ти се скараме или нещо такова, но да правиш така - не съм съгласен и не е честно!

Ревността е страх от превъзходството на другия.


Тема Re:Лелеееееенови [re: Б@Л@PK]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано15.09.03 14:54



как ме разкри!!!! Никъде не съм писала че съм богата - ама кво да се прави не мога да отричам - богата съм - при това имам най-голямото богатство на този свят- всеки ден се събуждам и ме гледат 3 чифта мъжки очи!!!! Пък другото за нервака е ясно като бял ден - та затова се опитах да те успокоя поне малко- надявам се че съм успяла



Тема Re: Относнонови [re: Muchacho]  
Автор Singapore (wSm@rt)
Публикувано15.09.03 15:24



Не знам кой крив, кой прав , обаче:

Много ми харесва различни фирми да си правят конкуренция за да ме спечелят като клиент и............


...........никак не ми харесва с някой да си правим конкуренция за да спечелим някой клиент.

===========



Тема Пич готин ...нови [re: B@L@RK]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано15.09.03 16:39



... не съм адвокат на Мтел, аз също не питая особено топли чувства към тях и с някои от нещата които си споделил съм съгласен ... ама айде малко по-кротко ... твоето на истерия избива ...
Щом си при Глобул, кво се косиш повече за Мтел? Както веднъж едно мое добро приятелче от този клуб духовито отбеляза (цитирам по памет) - едните правят всичко възможно за да бъдат достигнати, а другите на свой ред се чудят каква шашкъния да измислят, за да не ги достигнат. Ма нека се конкурират, та пушек да се дигне, ако може - ние, абонатите, само ще спечелим от това.
Аз по ред причини ползвам услугите и на 2-та GSM оператора - всеки си има предимствата и слаботите. Като цяло и мен Глобул ме кефят малко повече, ама дай да не си хабиме нервите в такива изблици.
Бъди жив и здрав!



Тема Re: :( М-tel SUCKS!!!нови [re: Б@Л@PK]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.09.03 18:01



Не си прав - Гл покриват 90% от населението на страната, не територията.
А 90% от населението са големите градове.
А пътуващите?



Тема Re: :( М-tel SUCKS!!! :(нови [re: Б@Л@PK]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.09.03 18:08



Шестцифрените номера имат капацитет около 600 000; затова и МТел мина на 7-цифрени още това лято - защото трябваше да иска 4-ти код.
Докато в Гл казаха, че евентуално около НГ ще минат, т.е. едва тогава очакват да станат около 1 млн. абонатите им



Тема Re: :( М-tel SUCKS!!! :(нови [re: Cтepн™]  
Автор jgmudei (непознат)
Публикувано15.09.03 18:44



Tuka ne si praw shtoto Globul otdawna imat oswen 098 i 099 za kod inache i az ne gi ponasqm Globul i to ne za drugo ami zashtoto ne sa nikakwa konkurenciq na M-Tel s kwo gi konkurirat s obhvat li ili s uslugi ili cenite ima sa konkurentnosposobni 0.95 - B-Connect vs 0.99 - Prima aide molq ti se razlika 4 st golqma konkurenciq da ne goworim che s 5 choweka s primata goworish za 0.71 lv. i vauchera ot 30 lv struwa 25 koeto znachi che 25/30*0.99=0.825 lv. goworq s primata i kwo se okaza che Globul mai sa po-skupichki da ne goworim za nabutwaneto na priqtelite mi ako sum s Globul a te sa s M-Tel dokato ako sum s M-TEl dori i nqkoi s GLobul da me tursi wse mu e taq nali goworqt na ednakwa tarifa taka che M-Tel w momenta nqma konkurenciq spored mene !!!



Тема Re: :( М-tel SUCKS!!!нови [re: walker]  
АвторB@L@RK (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 18:44



Poledni purvoto broi4e na Globul bro6ura, izlezla tozi mesec!!!

Absolutno to4no : 1 000 000 abonata i 91 % pokritie!!!

Obadi se ako iska6 v Globul da popita6!

Moje bi ne vqrva6, no... za6to trqbva da se vqrva i na M-tel !!!

Izlojeno e publi4no



Тема Re: :( М-tel SUCKS!!! :(нови [re: Cтepн™]  
АвторB@L@RK (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 18:48



Globul imat 098 i 099 , M-tel imat 0888, 0889, 0887 - razlika = 1 kod v pove4e!!!

ne6to ne e v red!

Spored men si e syvsem normalko - M-tel za 2-3 pyti pove4e vreme samo s 1 kod v pove4e!!!

Tova imah v predvid 4e 6te nadminat M-tel...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.