Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:52 28.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Нови (допълнителни) услуги...нови  
Автор MuchachoМодератор (честен)
Публикувано02.09.03 10:43



Сравнявайки Мтел с останалите оператори в Европа, оставам с впечатление, че ние - клиентите на водещата в България телекомуникационна компания, сме наистина доста удовлетворени от гледна точка на предоставяните ни услуги. Няма да се спирам конкретно на видове и спецификата на никоя от тях, нито ще сравнявам Мтел с конкретен оператор от Европейския съюз, но повтарям на фона на предлаганото там, съм абсолютно удовлетворен от моя мобилен оператор. Не искам да говоря и за никакви сравнения откъм финансова гледна точка, защото те са немислими с оглед икономическото и социално положение на държавата България, но все пак желая да Ви попитам следното:

Знаете ли за различни видове услуги предлагани от някои оператори по света, които да мислите, че са наистина приложими тук при нас в България? Има ли такива услуги, които да са дребни, но в същото време полезни, забавни и т.н.? Ако е така споделете и нека ги коментираме.

Аз специално си харесах една услуга, която е повече забавна от колкото съществена от един израелски оператор - когато избирам някой мой приятел, вместо да чувам обикновения свободен сигнал, докато той ми отговори, слушам настроена от него любима песен (моя или негова), която може да се променя за всеки един човек и така всеки да си слуша любимото парче, докато ти му отговориш. Дребно, но забавно - аз искам например нещо подобно да го има и за нас - клиентите на Мтел.

Какво мислите Вие? Какви са вашите желания и впечатления от различните оператори в Европа и света?



It`s not just a planet. It`s a home.

Редактирано от Muchacho на 02.09.03 10:43.



Тема Re: Нови (допълнителни) услуги...нови [re: Muchacho]  
Автор Sev ()
Публикувано02.09.03 12:56



WAP и роуминг за примите



Тема Re: Нови (допълнителни) услуги...нови [re: Muchacho]  
АвторPeterPan (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 13:51



С риск да стана нахален: "Кой ме търси"




Тема Re: Нови (допълнителни) услуги...нови [re: Muchacho]  
Авторmp (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 15:28



cell info



Тема Re: Нови (допълнителни) услуги...нови [re: Muchacho]  
Автор Rumencho (Fen na McLaren)
Публикувано02.09.03 17:40



pin2

Неустойката, която се удържа от пълната сума при отказ от страна на клиента е следната:


Тема Re: Нови (допълнителни) услуги...нови [re: Rumencho]  
АвторAmore (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 18:06



Eheh... i kakvo da kaja kato pove4eto ot predlaganite uslugi gi ima v GloBul - WAP za B-connect, Koj me tarsi? Pin 2...



Тема Re: Нови (допълнителни) услуги...нови [re: Amore]  
Автор Cenzor (Потаен....)
Публикувано02.09.03 18:20



Кажи: "Е, и Глобул трябва да предлагат нещо, все пак!"
УАП за Би-кънект, защо не кажеш на каква цена?!

Тате, не слагай кисело мляко в таратора, че ние и краставици нямаме!


Тема Re: Нови (допълнителни) услуги...нови [re: Muchacho]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано02.09.03 19:14



След една година да мога да върна купения от тях тлф и да си взема нов с някакво доплащане



Тема Може, може ...нови [re: Muchacho]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано03.09.03 02:42



... одобрявам я тая услуга ... малиииии ... ша има да слушате "The Number Of The Beast" като ми звъните ... малииии ...



Тема Re: Нови (допълнителни) услуги...нови [re: Cenzor]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано03.09.03 10:14



тъкмо щях да попитам и аз колко са готови да платят притежателите на прима карти за да имат така нужния им УАП.
Не е лошо все пак да се мисли преди да се иска нещо - щото ще вземат да ви го дадат и тогава




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.