Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 18.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Искам "Кой ме търси", а НЕ тъпата Гласова поща!нови  
АвторHeдoвoлeн! (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 16:21



МТел само си измиха ръцете с тази Гласова поща. Какво стана с големите обещания, че след 20 юли и те ще пуснат услуга като Глобул абсолютно безплатно и за търсещия и за търсения? А сега с Гласовата поща-за мен е безплатно, а за този който ме търси? Аз не искам да набутвам приятелите си!



Тема Re: Искам "Кой ме търси", а НЕ тъпата Гласова поща!нови [re: Heдoвoлeн!]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано08.09.03 16:59



Ползвай флагчета през прозореца. Е вярно, работи само в Home Zone и в натоварените часове (разбирай по светло), но пък е абсолютно безплатно и за теб и за приятелите ти.

Редактирано от Delwin- на 08.09.03 17:00.



Тема не си правнови [re: Delwin-]  
Авторbuddah (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 18:11



не си прав и иронията ти е неуместна
може би е грешка в комуникацията на компанията, но Мтел наистина заявиха, че ще пуснат тази услуга. А това че вътрешно в тази форма цари неописуема глупост и безхаберие не е грижа на клиента, който си гони интереса.



Тема Re: и ти не си правнови [re: buddah]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано08.09.03 18:23



МТел не са заявявали пряко, че ще пускат тази услуга; заявиха я вестниците от тяхно име
Иначе и аз бих искал да има тази услуга



Тема да ви светна азнови [re: Cтepн™]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано08.09.03 19:27



Това, че са го заявили във вестниците не означава нищо.
Доверени източници от вашия оператор ми заявиха, че пускане на такава услуга никой не е планирал, а това във вестниците е било единствено една жестока издънка на някой мозък в отдел PR.

За съжаление, истината е тази и няма скоро да имате "Кой ме търси" в МТел.



Тема Тъпо е наистина, но... [re: Heдoвoлeн!]  
Автор:-(( (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 20:25



още по-тъпо е това, че не можеш да я нагласиш да се включва само когато не отговаряш /примерно/, а си има "служебни настройки"! И наистина - щеш нещеш - набутваш френдовете!!!



Тема Re: Тъпо е наистина, но...нови [re: :-((]  
Автор garggamel (непознат)
Публикувано08.09.03 20:36



Минете към Globul. Ако не сте със специални карти (с много безплатни минути-25), не се двоумете. Всичко е по-добре и по-евтино.



Тема Re: и ти не си правнови [re: Cтepн™]  
Автор jgmudei (непознат)
Публикувано08.09.03 23:06



Aide beee az oshte kum nachaloto na Avgust se obadih na *88 i pitah edna ot opreatorkite pusnaha li veche uslugata koi me tursi i dali kak da q aktiviram ako e pusnata a jenata znaete li kwo mi otgowori ami w momenta uslugata e w testow period i shte budete uvedomeni kato q pusnem i towa ne mi go kaza nqkoi westnik a *88 !!!



Тема Спокойнонови [re: jgmudei]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 00:55



Щом от *88 са го казали-значи ще я пуснат!
Хахахаха :)))))))))



Тема Re: Тъпо е наистина, но...нови [re: :-((]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано09.09.03 01:35



Ми изключи си я тая гласова поща бе! Аз моята съм я изключил съвсем и грижи нямам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.