Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 08.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Говоря за Гл.пощанови [re: Muchacho]  
Автор Kиpил Дъpeв (професор)
Публикувано03.10.03 12:45



Ами, допреди 3 седмици, за простосмъртен клиент, станал абонат след въвеждане на безплатното активиране на услугата "Гласова поща" възможностите бяха само две - или имаш пощенска кутия и автоматични настройки на пренасочванията или нямаш гласова поща. Съгласен съм, че можеш да променяш автоматичните пренасочвания, но с изключение на едно действие - премахването на всякакви пренасочвания. Мога да изброя поне две неща в полза на такава политика от страна на Мтел, но и не по-малко против нея.

Ребята, давайте жить дружно!



Тема Re: Говоря за Гл.пощанови [re: Kиpил Дъpeв]  
Автор MuchachoМодератор (честен)
Публикувано03.10.03 12:53



Да, така е - спор няма.

Хората вярват на всичко, стига да е казано шепнешком.


Тема Re: Набутванетонови [re: Cenzor]  
Автор Kиpил Дъpeв (професор)
Публикувано03.10.03 13:02



Не се прави, че не си ме разбрал.
В посочения от теб пример ти винаги плащаш максимум цената на разговора от Мтел до БТК и минимум получаваш безплатно информацията "няма никой вкъщи". Ти заплащаш пак само разговора до БТК, дори и да има активно пренасочване от страна на абоната на БТК към където и да е. След като той (абонатът на БТК) е направил пренасочването, той (абонатът на БТК) си го плаща. Аналогичен случай в наше село.
Ако пренасочването към +1200 в момента, до който там няма устройство, е безплатно и за абоната на Мтел и за търсещия го. Когато това пренасочване трябва да се плаща то не се плаща от търсещия, а от този който е направил пренасочването - демек абоната на Мтел.
Ето малко цитати:
HotSt: " защото както споменаха клубарите винаги могат да `закачат` нещо и да се започне набутване на близки и приятели..."
Според HotSt, набутва се този, който ти звъни, а ти си го пратил да приказва с Гошо в САЩ. Не е така! Ако все пак е така (въвели са го например преди 3 дни), Мтел са подсъдни и лесно осъдими.

Ребята, давайте жить дружно!



Тема Re: Набутванетонови [re: Cenzor]  
Автор feb (небог)
Публикувано03.10.03 14:19



Тук става въпрос за това че ТИ е натресен тел. секретар без да го искаш и без да можеш да го управляваш!
Дори и да искаш да ползваш услугата гласова поща, не виждам защо трябва да си задължен да я ползваш с настройките, които ДРУГ ти прави, камо ли пък да ти е активна винаги.
Или може би ще си я активираш и деактивираш всеки път, когато ти се наложи?
Абонатът на бтк най-вероятно ще знае че СИ е сложил секретар и как да СИ го настрои и това си е ЛИЧНО НЕГОВО решение!
Нали схващаш тънката разлика?
Пък иначе можеш да си съдиш, когото си искаш, само не забравяй, в коя държава се намираш!



Тема Re: Искам "Кой ме търси", а НЕ тъпата Гласова поща!нови [re: xumepa]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 23:07



i ti kato se vkl. na nechija Glasova poshta... ostavjash li saobshtenie... ne mislaj



Тема Ех това набутване...нови [re: Kиpил Дъpeв]  
Автор Hot st (добронамерен)
Публикувано05.10.03 11:24



набутването е за сметка на извршилия пренасочването (ако на +1200 има закачено нещо), но търсещия плаща разговора до него и в този смисъл се набутва.



Тема Re: Ех това набутване...нови [re: Hot st]  
Автор Kиpил Дъpeв (професор)
Публикувано05.10.03 11:49



Когато аз съм решил да ти звънна, определено съм съгласен да заплатя разговора до теб. Така че в този случай за набутване не може да се говори.
Набутва се този, който ползва необявени "услуги", защото не знае кога ще започне да плаща и колко .

Ребята, давайте жить дружно!



Тема Re: Ех това набутване...нови [re: Kиpил Дъpeв]  
Автор Hot st (добронамерен)
Публикувано05.10.03 11:54



Да, така е!
Работата е там че ще плащаш без да говориш с мен...
А пък аз като ползвам необявени услуги да му мисля





Тема Re: Ех това набутване...нови [re: Hot st]  
Автор Kиpил Дъpeв (професор)
Публикувано05.10.03 12:05



Аха.

Ребята, давайте жить дружно!



Тема Re: Набутванетонови [re: feb]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано05.10.03 19:27



Секретаря не ти е "натресен", защото ще кажат, че ако не го искаш, ще ти го махнат. Кофти, нали? Затова и трудно можеш да ги осъдиш. Но пък можеш да минеш към друг оператор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.