Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 21.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Довечера от колко часа ще теглят  
Автор Чpeвoyroдниk (яде и пие)
Публикувано28.08.03 13:20



големите награди по bTV? Или в кое предаване?



Тема Re: Довечера от колко часа ще теглятнови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Cenzor (Потаен....)
Публикувано28.08.03 13:38



утре вечер ще, не днес.

Тате, не слагай кисело мляко в таратора, че ние и краставици нямаме!


Тема Re: Довечера от колко часа ще теглятнови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Sev ()
Публикувано28.08.03 13:42



утре от 18:15 bTV



Тема Re: Довечера от колко часа ще теглятнови [re: Sev]  
Автор Чpeвoyroдниk (яде и пие)
Публикувано28.08.03 14:17



Ами защо тогава в сайта на Мтел пише днес (28.08.2003)?





Тема Re: Довечера от колко часа ще теглятнови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано28.08.03 14:54



Трябва им 1 д/н да изтеглят правилните печеливши



Тема Re: Довечера от колко часа ще теглятнови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Cenzor (Потаен....)
Публикувано28.08.03 15:25



Я, кликни си пак на линка и виж датата!

Тате, не слагай кисело мляко в таратора, че ние и краставици нямаме!


Тема Ей Censor-eнови [re: Cenzor]  
Автор Чpeвoyroдниk (яде и пие)
Публикувано28.08.03 16:21



Не се бъзикай с мен бе човек, с очите си го видях. Към момента на постинга ми, текстът на сайта беше друг и говореха за 28.08. Сега се е сменил...... Баси, днес още не съм пил, значи полудявам или пък някой началник от Мтел чете тук и е видял грешката и бързо е насмел когото трябва да я поправи. Баси, ще откача...

П.С. Не съм с прокси!



Тема Re: Ей Censor-eнови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Sev ()
Публикувано28.08.03 20:07



и аз съм виждал подобни неща
даже ставаше дума за цени



Тема Re: Ей Censor-eнови [re: Чpeвoyroдниk]  
АвторMyxълчo (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 21:38



По мое време и къде-къде по-големи манипулации можеш да видиш. Спокойно, и теб ще те изкараме ненормален. Ето, че почваш сам да се изкарваш такъв, а това много ни улеснява колективните усилия. Имаше един идиот тука, който също ни убеждаваше какво бил видял и какво знаел, но тука такива при нас не минават. Ето, ние с Попа и другите дебелаци като се събереме и нема начин при нас да минат такива. Цензорът също ако не се беше кръстил така въобще нямаше да го пуснеме в нашия си клуб, но заради името направихме изключение щото популяризира идеята за справяне с противонашите прояви.



Тема Re: Така беше - 28.08.нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Авторmdaa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 00:58



Naistina pyrvo beshe obqvena datata 28.08. za tegleneto na nagradite, no q promeniha na 29.08. ne znam poradi kakvi prichini.
Navsqkyde po reklami pisheshe, che krainiqt srok za izprashtane na SMS-i e do 26.08, kato golemite nagradi shte bydat tegleni na 28 po bTV ot 18:15.
Dnes se stroqvam da gledam, ama trycki - utre, kazvat horata.
Predavaneto shte e 1h - ot 18:15 do 19:15 i dokolkoto razbrah shte se vodi ot Slavi Trifonov, ama tova e nepotvyrdeno info.



Тема Re: Ей Censor-eнови [re: Myxълчo]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано29.08.03 11:47



Охо, кой ни дошъл на гости; вече развързал торбата с глупостите и празнословията.
Да не са те прогонили отвсякъде, че пак цъфна тука?
Нищо, попиши няколко дена и пак ще ти се врътне кранчето



Тема Re: Ей Censor-eнови [re: Myxълчo]  
Автор Cenzor (Потаен....)
Публикувано29.08.03 12:08



"Цензорът също ако не се беше кръстил така въобще нямаше да го пуснеме в нашия си клуб" Да ти благодаря ли , що ли? Дир.бг ако е на баща ти, тогава може.
Пухълчо.

Тате, не слагай кисело мляко в таратора, че ние и краставици нямаме!


Тема Re: Ей Censor-eнови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Cenzor (Потаен....)
Публикувано29.08.03 12:12



Пич, спокойно, бе. Какво си се разпенил? Знам че е сменено, дори имам и скрийншот с това как изглеждаше преди. Просто исках да ти покажа, че вече е ОК. А между другото- на страницата на линка с общите правила на играта- от 1 седмица си пише точно кога ще е!

И просто прочети всичко, а не от първия поглед да се чудиш вече за какво става дума.
Поздрав и сега вече можеш да изпиеш едно, мистерията е разбулена!

Тате, не слагай кисело мляко в таратора, че ние и краставици нямаме!

Тема ку-ку ... ку-ку ... ку-ку ...нови [re: Myxълчo]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано30.08.03 15:18



... малииииии ... никакъв ефект от лечението ... що тъй, бре?
и ся кво? пак ли тука намери да се нагнездиш?
споко, няма да е за дълго ...

Редактирано от Пoпa на 30.08.03 20:13.



Тема Re: Ей Censor-eнови [re: Cтepн™]  
АвторMyxълчo (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 18:34



Къде го бе? Аз от кога го чакам да дойде пак, след като се предадохме и отново отворихме клуба за нерегистрирани. А той, умника, представяш ли си, от самото начало е знаел, че в крайна сметка така ще стане и сигурно кой знае как ни се надсмива сега. Въртял ни е на малкия си пръст. Очаквах го даже специална нова тема да отвори по въпроса и да я посвети на злорадстване по наш адрес. Дебна го, ама той си трае още. Дано не прочете това, че ще започне пак да ме цитира като оня път с бележката.



Тема Re: Ей Censor-eнови [re: Cenzor]  
АвторMyxълчo (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 18:35



Ами щом ме държат още като модератор след всичко, което направих, значи явно е на баща ми.



Тема ШШШТ! Ще те чуе!нови [re: Пoпa]  
АвторMyxълчo (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 18:36



Недей бе, ще вземе да види какво си написал и пак ще загрее, че лечението ти не дава резултат. Хем ти казахме да не пишеш тук, че оня само те дебне, видя ли какво ни направи и двамата в клуб Политика, аз сега изобщо не смея да стъпя там, а за теб съм сигурен.



Тема Re: ку-ку ... ку-ку ... ку-ку ...нови [re: Пoпa]  
АвторMyxълчo (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 19:05



Добре, че ме послуша да си редактираш текста след отговора ми, за да не успее оня да види излагацията ти. Сега вече нищо не може да ти каже!

Както виждаш, методите ми дават резултат и досега никой не се е оплакал, а и да иска не може да се оплаче докато ние държим клуба и премахваме неудобните мнения. А ти продължавай с лечението.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.