Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:07 30.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Muchacho, ...нови  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано05.08.03 10:20



... аз много добре знам за какво става въпрос и каква е тази негова сигнатура, защото следя внимателно темите и знам, че такава няма. Исках от него да го чуя и да видя линк към въпросната несъществуваща тема. Ти даваш ли си сметка, че посегателството върху неприкосновеността на личната кореспонденция е престъпление и че за такова нещо ако аз бях модератор на клуба, тоя да е излетял не само от форума, но и от Dir-а изобщо?
Ако обичаш - бъди така любезен да дадеш отговор в тази тема , в който да осведомиш клубарите за случая. И те моля да не заключваш и да не триеш тази тема, нека клубарите имат възможността да си кажат мнението. Въпроса е сериозен, някои болни мозъци взеха прекалено много да си позволяват. Помисли си дали конкретния случай не изисква за момент да оставиш настрана пословичната си принципност и толерантност.

Към 123 ---> вече не си ми забавен, вече си ми противен до безумие ...

Редактирано от Пoпa на 05.08.03 10:40.



Тема Определенонови [re: Пoпa]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано05.08.03 10:32



личната кореспонденция си е неприкосновена и не един и двама юзери са били блокирани, заради изкарване на лични данни, бележки и т.н. във форумите!



Тема Re: Muchacho, ...нови [re: Пoпa]  
Автор Cenzor (Потаен....)
Публикувано05.08.03 10:43



Аха, и на мен ми стана интересно! Мучачо, за какво става въпрос!

Без бой не казвам, кат' ма бият -забравям!



Тема Re: Нямам думинови [re: Пoпa]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано05.08.03 10:43



по всички писани и неписани закони това си е направо престъпление. Личната кореспонденция е неприкосновена и не е красиво меко казано да се изнася на показ и да се тълкува нещо чийто контекст и предистория не ни е известно. Има късмет въпросната персона че има насреща си модератор толерантин като Мучачо - ако аз бях модератор дори и да не беше моята лична кореспонденция - пак бих баннала въпросния нагъл тип. Това вече мина границата.



Тема Re: Muchacho, ...нови [re: Пoпa]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано05.08.03 11:42



И аз смятам, че лична информация и кореспонденция не може и не трябва по какъвто и да е начин да се публикува, съобщава, цитира или огласява, освен с изричното предварително съгласие и разрешение поотделно от всички страни, които тази информация касае или засяга!

Усмихни се … Животът е Хубав



Тема Re: Muchacho, ...нови [re: Пoпa]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано05.08.03 12:02



И аз знам за какво точно става дума и потвърждавам с името си (много от пишещите тук ме познават лично), че става дума за деяние, наказуемо не само от етична гледна точка, а и по писаните закони - злонамерено публикуване на извадена от контекста част от информация разменена лично м/у 2 непублични лица.

Сега има само 2 възможности:
- 123 да посочи линк към пост, от който е извадил съответната информация;
- 123 да цитира разрешение, дадено му от модератора да публикува публично този разговор или на част от него.

Ако това не се случи мисля, че Мучачо има пълното право, стъпвайки на постингите в тази тема да поиска от админите окончателна забрана на достъпа на този субект до пространството на Дир.бг чрез всички позволени технически средства. Този инцидент сериозно накърнява доброто име на Форумите и би трябвало админите също да са загрижени за него.

Аз лично поемам ангажимент при всякакво съмнение за нов ник, използван от това хлапе да ги споделям с модератора за да си направи той своите проверки; сами разбирате, че нямам право да ги споделям публично

Към Мучачо: Приятелче, бъди наистина по-толерантен и към нас, хората, дето те познаваме и подкрепяме; не искаме този клуб да става второ "Сигнално жълто"



Тема То бива, то може, ама...нови [re: Пoпa]  
Автор AlexBG (CM4 Maniac)
Публикувано05.08.03 13:04



Вече почвам да имам съмнения - Мучачо, да не си подкупил тоя ...... (не'ам думи как да го назова), за да ти бетонира модераторското място?! Ама нямаше нужда - ние и без туй ти вярваме, доволни сме от дейността ти и не сме си и помисляли да премахваме М-то от прякора ти (позволявам си да говоря от първо лице множествено число, защото съм убеден, че почти всички тук споделят моето мнение).

А сега по-сериозно - наистина това е прекалено, но... умните, препатили хора вярно са го казали: "Простотията ходи по хората, не по гората...". Знам ли защо, но това последно... действие ли, осиране ли, как да го нареча, нещо никак не ме учудва... И все пак - напълно подкрепям изказаното предложение да се вземат всички възможни средства (явно най-вече технически) за цялостно ограничаване на индивида до клубовете!

A journey of a thousand miles begins with a single step


Тема Позиция.........нови [re: Пoпa]  
Автор MuchachoМодератор (честен)
Публикувано05.08.03 14:08



Много хора са запознати със случая, но за всички онези, които не са, ще обясня следното:

Юзер - 123 – и всички негови разновидности дразнеше и смущаваше атмосферата в клуб Мтел. Взе се решение от всички нас – клубарите – да направим клуба само за регистрирани юзери, защото той пишеше нерегнат и не можеше да бъде забранен неговия достъп до клуба, а изливаше купища помия върху целия клуб, търсейки във всяко мнение интрига и разпра - то не бяха гласувания за вот на доверие към мен, то не бяха чудеса, не бяха заплахи към други участници, не бяха закани към другия действащ модератор и т.н. Взехме решението и клубът сега е отворен за писане само за онези, които имат регистрация. В този момент юзер – 123, се сети че трябва да се регистрира. В момента когато разбрах и видях неговия ник регистриран, потърсих контакт с индивида на бележки с цел да избегна затормозяването на всички участници в клуба и търсейки някакво решение на проблемите на този човек. Разменихме няколко бележки, но уви без резултат - след последната, в която отново бях заплашен (неясно точно с какво, но и няма значение...) преустанових контакта на бележки с екземпляра, след това видях в неговата сигнатура част от моя бележка, част която наистина е истинска, но не знам защо е използвана от този юзер – това може би е израза на неговата безпомощност.


Под достойнството ми е да публикувам въпросните ми бележки към този юзер, нека го направи той, защото той така е решил, че е редно...........Аз нямам от какво да се притеснявам.........


Btw вече има няколко бана и регистрациите му продължават с пълна пара, нека видим кой ще се умори първи – аз да го банвам или той да се регистрира.........

Всички наши мотивации са парични


Тема Re: То бива, то може, ама...нови [re: AlexBG]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано05.08.03 14:13



Както искаш окачествявай, братко ... но се замисли ако твоите лични бележки някой като тоя ги изнесе във форума как точно ще се чувстваш? Личните ти разговори с когото и да било или дори част от тях (както е в случая), без значение от темата?!?!?!?! Без значение дали съдържанието им е за пред света или не?!?!?! Твоята неприкосновена територия?!?!?! Чаткаш ли? Страхотно осиране е това ... неам думи, мамка му ...

Редактирано от Пoпa на 05.08.03 14:18.



Тема Re: Честно казано Мучачонови [re: Muchacho]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано05.08.03 14:28



няма да ти се разсърдим, ако си една идея по-твърд спрямо подобни персони. Смятам, че това не е само мое мнение!!!! Да ти кажа ,ако не ми беше неудобно / щото нали все пак съм и дама де/ бих се изразила и далеч по-пиперливо но мисля че и така е ясно на всички - толерантността я запази за интелигентните пичове във форума с подобни персони трябва да се действа малко по- по друг начин




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.