Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:20 31.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема До кога М-ТЕЛ ще ни дискриминира  
АвторПиcнa ми (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 22:35



Аз съм абонат на Мтел и си плащам като редовен клиент абонамент от 18лв за което не се сърдя.Една от дискриминациите според мен към нас абонатите с обикновен договор е че полицай военни следователи сульо и пульо доскоро не плащаха абонамент и по някакъв си договор с Мтел говориха 3 години на бизнес тарифи без да плащат никакъв абонамент сега договора свърши и тези привилигеровани "абонати" доколкото разбрах плащат само 12 лв и пак си говорят на бизнес тарифа а пък аз плащам 18 лв и говоря на по скъпа тарифа да не би тези "абонати" да нямат пари или са на издръжка на Мтел за сметка на такива като нас които плащаме като араби! Бях преглътнал тази обида и дискриминация до момента в който се обяви "промоция" за апарати на лизинг без сим карта и аз сее зарадвах че ще мога да си купя от Мтел нова Нокиа понеже съм фен на тази марка но за съжаление телефони от марката Нокия в "промоцията" нямаше .И това го преглътнах с разочарование но не можах да преглътна това че видях списъка с промоция на телефони на лизинг но забележете само за "абонати" на Мтел от горепосочената група която досккоро не плащаше такси и за тях нокия на лизинг има и то няколко модела.Е питам ви аз това справедливо ли е Мтел социална служба ли е или частна фирма за усллуги където всички би трябвало да имат еднакви права при тези промоций . Някой ще ми каже да сменя оператора може би но това няма да премахне обидата и подиграфката на Мтел спрямо тези които си плащат абонамента!



Тема Re: До кога М-ТЕЛ ще ни дискриминиранови [re: Пиcнa ми]  
Автор Cherniq (nagul tip)
Публикувано02.07.03 02:33



ne si prav!!! problema ne e v preferenciite za policaite, a v tova, che postoqnno gledame kancheto na drugiq

podigravam se -> podigraVka


P.S. stani abonat na globul, te pone ne predlagat preferencii za policai

Редактирано от Cherniq на 02.07.03 02:37.



Тема Re: До кога М-ТЕЛ ще ни дискриминиранови [re: Пиcнa ми]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 03:38



Каквото е в цялата държава, такова е и тук. Въпросът е наистина сериозен като принцип, но качествено обсъждане в този клуб няма да намериш.

Освен това, това не е всичко, защото освен всички тези преференции и привилегии, оказва се, че огромен брой тарикати, за нуждите, свързани с евтини комуникации, изведнъж се изкарват я инвалиди, я полицаи, я военни, я не знам какви (ше каеш половината народ е такъв). Явлението вече започва да кара останалите "балами" да се мислят точно за такива.

Трето, немалка част от участниците в този клуб ползват точно такива привилегии, така че подкрепа за мнението си едва ли ще намериш. Не само това, но и тези от тях, които доскоро бяха против "дискриинациите и привилегиите" във връзка с едно мое предложение, сега пресметливо ще си замълчат.

Вероятно можеш да пуснеш клиентско оплакване или мнение към МТел по въпроса, но какво ще стане с него, не е трудно да се сетим и затова разбирам защо си "опрял" до този форум.




Тема Re: До кога М-ТЕЛ ще ни дискриминиранови [re: Cherniq]  
Автор Sev ()
Публикувано02.07.03 08:02



айде сега
военните винаги са имали привилегии, особено при комунизма , а и сега



Тема Я внимавай с определениятанови [re: 123]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано02.07.03 09:09



откъде накъде заявяваш и то твръдо, че тук били само хора привилигеровани?
Да не би да ни имаш на всички CV-тата??
аман от многознайковци



Тема Очевидно Мтел иска да станенови [re: Пиcнa ми]  
Автор MuchachoМодератор (честен)
Публикувано02.07.03 09:27



първият полицейски оператор в света

И на мен ми е кофти, че някакво ченге, което седи на улицата и прибира рушвети трябва да е превилегировано, но какво да се прави..............

Доколкото знам от полицайте и Глобул са им изкочили с доста силни оферти...

Всички наши мотивации са парични


Тема Re: До кога М-ТЕЛ ще ни дискриминиранови [re: Пиcнa ми]  
Автор Galatea (весела)
Публикувано02.07.03 10:26



Това е България за огромно съжаление.Но и не мога да приема, че това е дискриминация."Сульо" и "пульо" също не върви да казваш.Всички сме хора дори и полицаите.
КОЙ КАКТО СЕ УРЕДИ!



Тема Не е така,нови [re: Cherniq]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано02.07.03 10:29



Глобул също предложи оферти на армия, полиция и т.н. категории.
Дори ги предложи малко преди МТел; просто контраофертите на МТел бяха (са - действат още) доста по-атрактивни и те ги спечелиха.
Освен това МТел са с превръзка на очите кой точно взема тези карти; достатъчно е името ти да е в списъка, подаден от съответната структура и вземаш

А открилия тази тема не е прав, но по друг начин - тези оферти са корпоративни оферти, подобни на М-клас, а такива май има всяка голяма фирма. Именно като 100% частна фирма МТел не е задължен да спазва някакви социални изисквания и е прав да търси печалба. И ако са преценили, че 6 лв/месец (12 лв.такса минус до 6 лв безпл.минути) стига за поддържането на поста (номера), то явно, че печалбата идва от разговорите. А там принципа е ясен - по-ниски цени, по-големи фирми (организации) с добри доходи неизменно водят до...използване на хронометъра на пистата, а не в ръка до телефона



Тема Re: До кога М-ТЕЛ ще ни дискриминиранови [re: Пиcнa ми]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано02.07.03 11:42



виждаш ли цялото безумие на българската мобилна система.
Мтел дават преференциални цени на разни категории хора - логиката писва, ч ение дето нямаме привилегии плащаме и за тяхх. Обаче, това не е вярно. Според нашиоте а и ЕС закони една стока/услуга не може а се продава по-евтино, отколкото реално струва. Значи полицията говори на реални цени, а нас ни гърбят с високи такси мама им мръсна.

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: До кога М-ТЕЛ ще ни дискриминиранови [re: Пиcнa ми]  
Автор tsvet4O ()
Публикувано02.07.03 16:52



Ставаш полицай и си решаваш проблема... Съмнявам се, че ще ти хареса, обаче




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.