Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 03.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема смяна на номерата във phone-bookaнови  
Автор _name (непознат )
Публикувано22.06.03 01:01



извинете, ако ви се стори, че темата е повече за GSM...

на www.mobile-master.de можете да намерите РС софтуер, който работи със завиден брой различни производители и модели апарати,

вадите контактите като прост текст, и от там редактирате направо с Find/Replace... и връщате обратно...

удобно е, ако можете да вържете РС-то си с апарата и имате много Мтелски номера



Тема Re: смяна на номерата във phone-bookaнови [re: _name]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 02:15



Мерси.
И не им се връзвай на строгия пропускателен режим. Не стига, че даваш полезно инфо, а даже им се извиняваш на всичкото отгоре. Няма да се плашиш - ако те изтрият - изтрият. ТЕ САМО ТОВА МОГАТ. После аз ще се разправям и заради тебе.

Темата ти е точно за тук. Първо абонатите на МТел ще пострадат от смяната на номерата и те ще са най-засегнати.
Ако МТел не се вслуша и не изпълни моята елементарна за техните мащаби идея, наистина над 1 млн клиенти на МТел ще имат този проблем. В алтернативния случай - няма да го имат.




Тема Напротив -за тук си е темата. Обаче...нови [re: _name]  
Автор AlexBG (страшилището)
Публикувано22.06.03 13:30



Наистина звучи удобно, но така както гледам е 30-дневен период на тестване, който ти позволява да редактираш до 15 (на друго място в страницата пише 20!!!) записа от телефонния указател. А за да получиш нормална версия на софтуера трябва да платиш между $12 и $24 (в зависимост дали е лайт, стандарт или профи). А дори не съм си играл дали не искат и нещо допълнително за доставка - няма смисъл и да го правя...

Така че, аз лично предпочитам сам да си направя корекциите в телефонния указател...

14-24 В древността са учили за [да усъвършенстват] себе си; сега учат за [да се хвалят] пред другите


Тема Re: Напротив -за тук си е темата. Обаче...нови [re: AlexBG]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано22.06.03 14:21



Ето

, много проста и безплатна. Може обаче да редактира само записите в SIM.
Иначе всеки (почти) производител има софтуер за синхронизация, като Siemens Data Suite, Easy GPRS на Самсунг и най-удачния вариант е да се ползват официалните програми, когато това е възможно.

|

Тема Идеята ти е добра! :)) [re: _name]  
Автор Пoпa (инстанция)
Публикувано22.06.03 16:11



От известно време насам замисляме тук с още един-двама клубари да пуснем една тема за подходящ софтуер за различните марки и модели телефони, в която вече и всички останали да се включат. В комбинация с база-данни, качена на съответен сървер, откъдето нуждаещите се да могат да черпят информация и да си свалят необходими и полезни програмки. Темата вероятно ще намери място в клуб GSM, надяваме се в най-скоро време. Чувствай се поканен(а) да се включиш!
На 123 не му се връзвай ... тук вече всички си го знаем! Когато си пие хапчетата, общо взето е безобиден...


можем и да не копам ...

Редактирано от Пoпa на 22.06.03 16:14.



Тема Re: Идеята ти е добра! :))нови [re: Пoпa]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано22.06.03 17:48



Az пък вече се замислям дали на 20.07 да не ида в някоя бирария, да си поръчам бира, цаца и картофки и докато повторя поръчката да съм решил въпроса с 8-цата
Бас ловя, че ще е по-бързо отколкото да свалям софт, да инсталирам, да разучавам, да закачам тлф, да тегля и т.н. докато върна новите номера в тлф
В крайна сметка говоря за около 100-130 номера
А има и още едно преимущество - пълен съм с номера на хора, дето сме се виждали при общ познат и сме си разменяли номерата и дори вече бегло си спомням кои са те; никога не съм им звънял и получавал обаждане - какъв удачен момент да си прочистя тефтера



Тема Много си прав, друже...нови [re: Cтepн™]  
Автор AlexBG (страшилището)
Публикувано22.06.03 18:05



Аз така по-миналото лято като ходих за уикенда на морето с експреса, взех и си смених всичките номера в указателя да почват с +359. И оттогава само по този начин добавям нови записи...
Та и аз съм замислил я в някое кръчме, я в "офиса" вместо да чета книжки и списания - тази работа ще свърша...

14-24 В древността са учили за [да усъвършенстват] себе си; сега учат за [да се хвалят] пред другите


Тема Re: Напротив -за тук си е темата. Обаче...нови [re: Jacket]  
Автор Пoпa (инстанция)
Публикувано22.06.03 18:16



Така е. Само че те май коментират за нещо, дето да го направи автоматично или полуавтоматично. А иначе - на PC-то с това, което аз ползвам за моя сименс, става точно за 5 минути.


можем и да не копам ...

Тема Re: Напротив -за тук си е темата. Обаче...нови [re: Пoпa]  
Автор Jacket (Astral Warrior)
Публикувано22.06.03 18:34



Какво ползваш за Сименса? Аз ползвах тая програмка, но сега карам със SDS за S55.

|

Тема Re: Напротив -за тук си е темата. Обаче...нови [re: Jacket]  
Автор Пoпa (инстанция)
Публикувано22.06.03 18:39



Soft Data Link 5.0 ... дърпаш си я директно от сайта на Сименс ...


можем и да не копам ...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.