Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:04 22.09.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Тема buriata skapa Mtelнови  
Авторlarys (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 00:01



mai pak buriata skap a Mtel..trydno izbiram..ne mogat da me izbirat a sms otiwat s zakasnenie(((((



Тема Къде си?нови [re: larys]  
Авторбpeй (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 10:09



Ако си на Мусала? Или телефонът ти не е в ред?



Тема Re: buriata skapa Mtelнови [re: larys]  
Автор Sev ()
Публикувано04.06.03 10:44



kade si? kak razbra 4e sms-te otivat sas zakasnenie? (mnogo mnogo ne vqrvay na dokladite)



Тема Е, вие пък - човека сигурно е прав...нови [re: бpeй]  
Автор AlexBG (страшилището)
Публикувано04.06.03 11:46



Едва ли би седнал ей така да пише - при това доста конкретни неща. А и наистина чух, че из северна Бълария имало доста силна буря и е напълно възможно на места да има пропаднало обслужване. Но това едва ли е продължило повече от нощта...

14-24 В древността са учили за [да усъвършенстват] себе си; сега учат за [да се хвалят] пред другите


Тема Re: buriata skapa Mtelнови [re: larys]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано04.06.03 19:03



Вие пък само чакате да стане нещо и да почнете да плюете. Възможно е да има пометена техника някъде, но пък за казваш че цял Мтел се е скапал...
Вместо да се оплакваш тук, може да звъннеш на *88 и да обясниш какъв е проблема, къде се намираш и кога се е появил. Така ще помогнеш и на себе си и на Мтел, нали се сещаш...




Тема Re: buriata skapa Mtelнови [re: Jacket]  
АвторREBEL (Нерегистриран)
Публикувано04.06.03 22:10



KAKVO DA NE PLIUIA,TA NALI NE MOJEH PO EDNO VREME NIKOI DA IZBERA A SAM V SOFIA,I TO NA OTKRITO,NITO E-MAIL DA IZPRATIA,CHAK NA SUTRINTA ZAPOCHNAH DA PRASHTAM E-MAIL.SARVARA NESHTO IM SE SKAPA KAM22.00-23.00 ZA SMS-ITE NI REPORT,PRASHTAM SI AZ A TO KATO V TOTO2 6 OT 49,KOI POLUCHAT KOI NE,RAZBIRAM DA SI IZMISLIA NEKOI AMA TO SI BESHE TAKA,M/U DRUGOTO SAM S MTEL OT 4 GODINI I NE SAM IMAL GRIJI TAKA CHE NIAMA ZASHTO DA PISHA PROTIV TIAH,NO KOETO SI E ISTINA SI E ISTINA.DO SKORO:))))))))))))))



Тема Re: buriata skapa Mtelнови [re: Jacket]  
Авторlarys (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 09:51



Zna4i neznam kakwo imas predwid da pluesh))),az samo obiawih fakti...4e imashe prez nosta problemi ((( i s 2 ta operato ra sam w momenta i vinagi sam bil fan na Mtlem )),no yawno togawa imaha problem!!



Тема Re: buriata skapa Mtel [re: larys]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано05.06.03 17:17



Ами просто си написал "скапа Мтел". А проблема си е локален. Наистина малко остро реагирах, но в България всички чакат да стане нещо подобно и да почнат да разбравят колко било скапано еди-кое-си, вместо да уведомят нужните хора, за да бъде оправен проблема възможно най-бързо. Е, в случая наистина не е точно така, надявам се да си уведомил длъжностните лица и проблема да е разрешен. И аз днес забелязах, че имаше известно забавяне докато набирах от "Младост 1", но то беше от порядъка на 10ина секунди...





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.