Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:44 18.10.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Тема Как е възможно това?нови  
Автор ClD (акъл wanted)
Публикувано17.05.03 15:51



Значи, какво ми се случи. Забравен телефон в таксито. Обаждане и блокиране на картата, за да нямам неприятни изненади със сметките после.
Следваща стъпка:
Отивам след 2 дни в бизнес център, за да ми издадат нова карта, срещу 12 лв., естествено.
И там ми казват, че нямат карти от осма серия (??!), телефонът ми е 088 888 ххх, така че не знам коя осмица определя серията.
Единият пич там се изтърва, че от 3 седмици нямали карти в цяла София. В Благоевград било имало шест карти, та ако ми се ходело да там...
От тогава минаха още 2 седмици, и аз все още съм без телефона си и е доста неприятно. Сега ползвам някаква прима и очаквам обаждане в момента, в който получат карти някъде.
Как ви се струва ситуацията?

Work like a slave.
Command like a king.
Create like a god!


Тема Re: Как е възможно това?нови [re: ClD]  
Автор Hot st (добронамерен)
Публикувано17.05.03 19:20



Нормално абсурдна!



Тема Re: Как е възможно това? [re: ClD]  
Автор Penta® (Пич)
Публикувано19.05.03 01:10



Абе глупости на търкалета! За да ти се издаде стария номер просто се изключва от системата старата сим и се програмира мобилната централа да присвоява твоя номер на новата карта !!! Няма нужда от нов номер, че да ти казват че нямат свободен!!!
Това ми напомня на разкодирането на Глобулските апарати : " В момента нямае кодове за Алкател....." сякаш става въпрос за отверка звезда и я нямат в момента!!! Ами като има кой да им се вързва!



Тема Приятелю...нови [re: Penta®]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано19.05.03 01:25



..чети малко по-внимателно преди да даваш мнения от типа....глупости на търкалета..
НЯМА КАРТИ ОТ 8-МА СЕРИЯ... - това си го пропуснал..а е много съществено!



Тема Re: Как е възможно това?нови [re: ClD]  
Автор Sev ()
Публикувано19.05.03 09:21



tipi4no za m-tel



Тема Коя осмицанови [re: Cпoмeниии]  
Автор ClD (акъл wanted)
Публикувано19.05.03 10:09



определя серията? Че те при мен са доста и не мога да се ориентирам... И какво значи серия на картата?

Work like a slave.
Command like a king.
Create like a god!


Тема Re: Коя осмицанови [re: ClD]  
Автор Cпoмeниии (MetalMoto™)
Публикувано19.05.03 10:38



Първата от номера ти....088 8ххххх.



Тема Re: Коя осмицанови [re: Cпoмeниии]  
Автор ClD (акъл wanted)
Публикувано19.05.03 11:36



10x


Work like a slave.
Command like a king.
Create like a god!


Тема Re: Как е възможно това?нови [re: ClD]  
Автор bk (Нерегистриран)
Публикувано19.05.03 18:58



Напиши едно оплакване. Искай входящ номер. Нивата в мобилтел над "бизнес център" са ужасно чувствителни, когато някой няма възможност да им прави приходи. Можеш и да забравиш да споменеш, че ползваш прима



Тема Re: Как е възможно това?нови [re: ClD]  
Автор TRlGGER (:o)=)
Публикувано24.05.03 11:59



Подобен случай с баща ми. Нямало карти с тройка в цяла София и до максимум две седмици щели да проимат. Само, че на него тъй като е важно да има връзка му се стори по-добре да си вземе нова сим карта отколкото две седмици да си обявява новия Prima номери после пак да се обажда да казва, че си е върнал стария. Абе въобще гадна ситуация.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.