Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:01 28.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема mamiat li vi v smetkite?нови  
Авторstochna (Нерегистриран)
Публикувано12.02.03 23:35



Men lichno sa mi napisali okolo 66 SMS-a za dekemvri, a nikoga niam nad 10. nai- mnogo 15. A sega baviat razpechatkite



Тема Re: Дали случайно?нови [re: stochna]  
Автор lenny (щастлив)
Публикувано13.02.03 09:41



Не си пратил/ла/ някое друго съобщение повече по празниците? Повярвай ми много лесно им се губи бройката.... Получи си разпечатките и после пиши какъв е резултата....



Тема Re: mamiat li vi v smetkite?нови [re: stochna]  
Автор Sev ()
Публикувано13.02.03 10:01



dosega ne sam se osamnil nito vednaj.2 godini i polovina.
samo vednaj bqha sgre6ili, no bez oplakvane mi varnaha parite sled 2 meseca.



Тема Re: mamiat li vi v smetkite?нови [re: Sev]  
Авторkkjjjkkj (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 12:54



Mnogo ste naivni ako si mislite 4e M-tel ne lujat v smetkite.



Тема Re: mamiat li vi v smetkite?нови [re: kkjjjkkj]  
Автор Sev ()
Публикувано13.02.03 12:57



ima i "nadpisani".no dali e naro4no ili e gre6ka ne znam.
az pla6tam malki smetki, koito moga da sledq i zatova ti kazvam 4e sam siguren 4e ne me lajat.



Тема Re: mamiat li vi v smetkite?нови [re: stochna]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано13.02.03 15:37



Ако има някаква измама в стойността на сметките, едва ли тя е за всички абонати, и едва ли е нарочно.
Така че, едно-две оплаквания, които ти си чула или видяла, не означава, че непременно мамят голям процент клиенти. Все пак стават грешки...



Тема Re: mamiat li vi v smetkite?нови [re: stochna]  
Автор Apмeнckия пoп (инстанция)
Публикувано13.02.03 15:40



Уха!!! ... И още как!!!
Ама аз се правя на ударен, не се разконспирирам и плащам като поп (арменски, ако трябва да съм точен)


можем и да не копам ...

Тема не съмнови [re: lenny]  
Авторstochna (Нерегистриран)
Публикувано15.02.03 12:01



Не съм пращал повече съобщения по празниците, още повече сметката ми е до 29-ти. По празниците съм пратил 1 СМС. Явно се опитват да ги пробутат покрай празниците- все едно съм пращал повече заради тях.

Иначе и моите сметки винаги са малки.. освен тази.



Тема Re: mamiat li vi v smetkite?нови [re: Apмeнckия пoп]  
АвторThe Game (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 01:06



Мамято яко! И то за мое учудване - най-вече с смсите!
Взимат почти от всеки около 5 до 10 % от сметките. Трябва оба4е да си записваш всичко което правиш с телефона си - кога в колко часа на кой какво си пратил....аз нямам нерви - един приятел го направи...няколко пъти...после и друг. При всички бе почти едно и също!



Тема Re: mamiat li vi v smetkite?нови [re: The Game]  
Автор Илko ()
Публикувано19.02.03 11:44



е аз си гледам разпечатката и не виждам никакво надписване особено пък в СМС-ите - колкото съм си пратил - имам копие от всеки в "Sent Items" си е отбелязан и нито един повече.
Само за да си направиш справка - в "Call list" на телефона има списък на всички направени разговори с тяхната посока - входящи и изходящи. Така може да провериш последователността на разговорите и дали нямаш такива които да не си провел. Не може обаче да се провери времетраенето. А за СМС -ите вече ти казах ако не ги триеш се пази копие в "Sent Items". Все пак зависи и телефона какъв капацитет на записите пддържа - ако е малък трябва периодично да си ги записваш.

И ти чуваш ли се какво говориш -5-10% отвсеки - че това са парите на още 100-200 000 абоната отгоре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.