Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 30.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Само да попитам нещо...нови [re: Чepнa_koтka]  
Автор AlexBG (CM4 Maniac)
Публикувано26.09.03 19:31



СМС-ите - тези +90 само текстови, предимно текстови или някакви други са?

САПАРД за българския футбол

A journey of a thousand miles begins with a single step


Тема Re: Само да попитам нещо...нови [re: AlexBG]  
Авторepнa koтka (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 00:27



САмо текстови пращам,нищо друго!!!!!!



Тема Re: Само пояснявамнови [re: epнa koтka]  
Автор Sahib (BOGA)
Публикувано27.09.03 12:46



без да искам да съм груб
Един смс е = до 160 символа на латиница, без звуци, без картинки или до 70 символа на кирилица отново без звук и картина. Ако смс-ите са ти били по дулги таксуването също ще ти бъде различно. Съжалявам за мен проблем при таксуването няма. Никога не съм бил ощетен със стотинка. Плюс това кои е казал че ДЖИ ЕС ЕМа е за всеки. Да за Всеки е, но Всеки който си плаща... Безпалтен обяд няма



Тема Re: Оплаквания!нови [re: Muchacho]  
Автор ommbre (познат)
Публикувано22.10.03 13:27



Кога ще се подобри обхвата на " Витоша " , по специално , на " Морените " ?

спокойствие и силна храна


Тема Предложение (антените)нови [re: Muchacho]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано02.11.03 17:45



Предлагам MTel да организират ПР или разяснителна кампания в медиите за въздействието на предавателните антени върху населението. В зависимост от това, къде са разположени, стандарти за безопасност и пр.

В момента лавинообразно нарастват страховете на хората (рак на мозъка, рак на гърдата, оплешивяване, полова система, ритъмни сърдечни смущения и др.) и е добре предварително да ги опровергаят, вместо да чакат живи вериги, граждански неподчинения и строшени глави (на комшии, получили пари за поставяне на антени по техните имоти).

Agent of Change


Тема Re: Оплаквания!нови [re: Muchacho]  
Автор McLaren (будала)
Публикувано04.11.03 10:50



Здравейте,
В Сливен ми се получава следния проблем: Понякога, когато някой ми звънне, телефона ми звъннва за кратко и изключва. А от другата страна чуват заето, все едно аз съм го изключил. Ходих да питам в най-близкия офис и там ме успокоиха - казаха, че това е нормално и ставало когато клетката към която съм в момента е претоварена. Това става в центъра на града, между другото.
Е добре, ама аз плащам по-скъпата услуга на М-тел уж заради по-доброто качество. Аз и жена ми използваме М-тел, дъщеря ми е на Прима... На месец плащам все пак поне стотина лева на М-тел. Ако качеството е такова, каквото и на Глобул, очевидно трябва да зарежа М-тел - ще имам същите проблеми, но поне ще плащам по-малки такси.
Въпроса ми по-точно е: искат ли от М-тел да си изгонят клиентите?

hristoslv@netbg.com

don't trouble the trouble until the trouble troubles you!


Тема Re: Оплаквания!нови [re: McLaren]  
Автор Hot st (добронамерен)
Публикувано04.11.03 20:50



Това за гоненето на клиентите е абсурдно
Няма фирма, дето да иска да си изгони клиентите, друг е въпроса ако иска да им взима повече парички..., ама това е разбираемо
Отиди в БЦ (може и друг) и се оплачи, може и на *88, може и на сайта да попълниш анкетата





Тема Re: ИМА ЛИ ПРОМЯНАнови [re: Muchacho]  
Автор Hot st (добронамерен)
Публикувано07.11.03 06:59



Вчера са сложили антени ...ама май още не са пуснати...



Тема Re: Оплаквания!нови [re: McLaren]  
Автор Sahib (BOGA)
Публикувано08.11.03 01:42



Пич според мен проблема е в твоя апарат какво ползваш? Алкател или Ериксон? Най-добре отиди в БЦ да го погледнат ...



Тема Re: Оплаквания!нови [re: McLaren]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано06.12.03 10:29



Tova ne e taka, zashtoto trafika se prenasochva kqm dryga svobodna kletka. Zvqnni na *88 zashtoto taka ste stigne do podhodiashtite hora nai-bqrzo, a e i bezplaten

Do you, don't you want me to love you
I'm coming down fast, I'm right here above you



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.