Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:39 30.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Покритие;(нови [re: Muchacho]  
Автор Nadin ()
Публикувано04.05.03 00:55



Кога ще си оправят покритието МТел? В Симеоново е тука има тука нема и като има пак не е е кой знае какво



Тема Re: Покритие;(нови [re: Nadin]  
Автор Nadin ()
Публикувано07.05.03 11:16



Мястото е 47 и 50 улица



Тема Оплакване от Дианабаднови [re: Muchacho]  
Автор Hиkoлaй (експерт)
Публикувано07.05.03 13:21



По точно от бл.1 /до аптечно управление/. Живея от скоро по високите етажи на блока, покритието е пълно, но първите около 30 секунди от всеки входящ или изходящ разговор са загубени, защото се чува лошо, прекъсва и трябва да се повтаря по няколко пъти, или пък разговорът се разпада. След това време, качеството се оправя. Това се случва при ВСЕКИ разговор!!! Пробвах с три различни апарата и резултатът беше същия. Явно проблемът е в Мтел. И изобщо не е приятно качеството на услугата в софийски квартал да е по-лошо от най-затънтеното село. А сметката си върви....



Тема ВЪВЕЖДАНЕ НА НОВОСТ, СВЪРЗАНА С МТЕЛнови [re: Muchacho]  
Автор MuchachoМодератор (честен)
Публикувано08.05.03 20:38



и по-успешно и бързо решаване на проблемите за които е съобщено в клуба!


***ЗА УЛЕСНЕНИЕ: Всеки, който желае да получи някакъв отговор по проблема за който е съобщил или да бъдат взети конкретни мерки за отстраняването му (особено това важи за проблеми с покритието) нека да оставя някакъв e-mail адрес под самото оплакване, за да може да се свържат с него при необходимост вещи лица от компанията или поне да им предостави подробна информация!

Всички наши мотивации са парични


Тема Re: От няколко седмицинови [re: Hot st]  
Автор Hot st (добронамерен)
Публикувано02.07.03 20:57



има подобрение - почти не забелязвам прекъсване.
Базова станция за покрива който ми бяха посочили че ще `оборудват` с такава не виждам, но вероятно са намерили друго решение на проблема.





Тема Re: Оплаквания, предложения и похвали!нови [re: Muchacho]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано21.07.03 14:15



Мучачо, що не сложиш една анкета от сорта "Имахте ли проблеми със смяната на номерата"? Прочее "Има ли за вас значение промяната на номерата"... дали не е време за пенсиониране?



Тема Оплакваниянови [re: Muchacho]  
Авторcourage (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 16:43



Momcheta tozi operator sled kato si dobavi tapata "8" stavat mnogo gadni neshta.Predi niakolko dni (2-5) bashta mi beshe zabravil da plati edna smetka ot 9 lv (ima okolo 100 tel. na negovo ime zatova zabravia niakoi pat).Kakto i da e plati a i telefona oshte ne e pusnat, a veche triabvashe(nie sme M-class).Zvani me v Mtel i devoikite pochvat da se pritesniavat visim po 10min. na telefona za da se konspltirat i vse se izviniavat i kazvat che shte go pusnat, no uvi.



Тема Re: Оплакваниянови [re: courage]  
Авторombre (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 16:48



Не е от "тъпата 8-ца" братче.



Тема Re: Оплаквания, предложения и похвали!нови [re: Muchacho]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано13.08.03 15:03



Moje li da se otwori tema ili da se postawi w zaglawnata sekciq w koqto da se izqsnqwa na wsi4ki za kakwo deistwie kakwo to4no trqbwa da se wpi6e w notarialno palnomo6tno za pred MTel?

Dnes mi zaqwiha 4e palnomo6tno dawa6to prawo za skliu4wane na nowi dogowri, promqna na uslowiqta nasa6testwuwa6ti takiwa i zakupuwane na aparati ne moje da se izpozlwa za zakupuwane na lizingow aparat - trqwbalo izri4no da e wpisan lizinga - widite li s ednogodi6niq dogowor wlo6awate uslowiatana dogowora, a zakupuwaneto na lizing ne bilo kupuwane na aparat - kupuwane zna4elo samo pla6tane ke6 (nqkoi da me swetne za kakwo mi e palnomo6tno za da kupq ke6?)

Welcome to the real world


Тема И пак азнови [re: Hot st]  
Автор Hot st (добронамерен)
Публикувано22.08.03 08:52



Във вторник (19.08.) на `ония` покрив са сложили стойка за антени (3 бр.) на базова станция и нещо дет мяза на кучешка колибка на няколко метра от стойката - предполагам за разни полезни нещица, които заедно с антените правят базова станция




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.