Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:04 06.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Towa e twoq glasнови  
Автор MichaelLeRoi (непознат )
Публикувано07.09.02 23:54



Iskam da izkaja otwrustenieto si ot tezi reklami na Mtel, mnogo sa smotani i w 80% lisheni ot smisul. A be naprawo se ujasqwam kato gi widq, nastruhwam. I ako si mislqt he sa naprawili nesto hubawo to te jestoko se lujat, brrrrr
gadoriq...............



Тема Re: Towa e twoq glasнови [re: MichaelLeRoi]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано08.09.02 14:45



Честно казано, май това ще да е смисъла - да запомниш рекламите, та макар и с лошо . Такава е психиката на българина - повече мисли за лошото, от колкото за хубавото...
Целта на рекламите е да ги запомниш и коментираш, както тук става така - значи са били достатъчно ефектни и са постигнали своята цел. Предизвикват разговор в обществото, будят интерес!
Я си спомни например за рекламата на крем-сапун Dove. Случайно да си я обсъждал с други хора? Не си, предполагам ...



Тема Re: Towa e twoq glasнови [re: MichaelLeRoi]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано08.09.02 18:39



Може целта им да е била точно да настръхнеш.
Е, май са успели



Тема Re: Towa e twoq glasнови [re: Илko ™]  
Автор Muchacho (честен)
Публикувано08.09.02 23:03



Просто това е поредният на когото сега ще се обясняват много обяснени неща!

Мнението за рекламите на Мтел ми го знаете!

"По-добре стори зло, но не мисли дребнаво!"


Тема Re: Towa e twoq glasнови [re: Muchacho]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано09.09.02 00:12



Може ли да не си толкова отегчен, а? Човека сега идва в клуба и иска да си каже мнението.
А аз твоето мнение за рекламите на МТел не го знам, както и много други - не че ме интересува, но защо си мислиш, че тук всички следят и ти помнят репликите!
Не се засягай.



Тема Re: Towa e twoq glasнови [re: mojo-jojo]  
Автор Muchacho (честен)
Публикувано09.09.02 00:19



защото темата е коментирана много пъти и винаги се е говорело едно и също!
Що се отнася до запомнянето, за твое сведение ще отбележа, че аз бях един от малкото(да не кажа единствения, които се опитваше да покаже положителните й черти), които харесваха рекламната кампания, а това обикновено се запомня, ако при теб не е така не прави изводи за всички останали, моля те!!!
Не се засягам, не и от теб :))))))))))))

Смятам знаеш защо?:)))

"По-добре стори зло, но не мисли дребнаво!"


Тема Преглед.....нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор Muchacho (честен)
Публикувано09.09.02 00:38



Забелязах, че ти е интересно и си направих труда:





Хайде, щом ти е интересно чети и след това още една тема можеш да пуснеш, ако и след това не разбереш мнението ми със сигурност не питай Можо, защото и той не го е схванал:)))

Ако това не е успешна рекламна кампания, кое е?

Поздрави!!!

"По-добре стори зло, но не мисли дребнаво!"

Тема Re: Преглед.....нови [re: Muchacho]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано09.09.02 00:47



Пич си.



Тема Re: Преглед.....нови [re: mojo-jojo]  
Автор Muchacho (честен)
Публикувано09.09.02 00:57



Свиркай си........сега разбра ли или....?

"По-добре стори зло, но не мисли дребнаво!"


Тема Re: Towa e twoq glasнови [re: Илko ™]  
Автордpyr (Нерегистриран)
Публикувано09.09.02 10:05



Ти май нищо не разбираш от реклама, факта че тя ти е направила впечатление независимо ужасна или не.................................................Ку-ку Образовай се малко!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.