Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:12 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема оплакваненови  
Автор Rossonero (култов)
Публикувано02.07.02 11:35



Значи отивам да си платя сметката в денонощната каса на Витошка. Минавам към 22-00 часа и гледам някаква опашка от 20 -30 човека. Викам си кво ли става тук? Да не са пуснали някава супер промоция? Естествено че Не. Хората просто искат да си платят сметката.
Минавам след 1 час. И пак тълпа.
Нареждам се и започвам да чакам. Горе-долу на 3-4 минути по един минава.
Гледам касиерката си води някакви телефонни разговорчета й дреме на онази работа дали хората бързат.
По едно време гарда извика някакви негови хора, та и те отпред пред касата.
Та таково некоректно обслужване няма почти никъде.
Това е!



След дъжд винаги идва хубаво време


Тема Re: оплакваненови [re: Rossonero]  
Автор MoonEclipse ()
Публикувано02.07.02 12:21



Еееее, ама какво са 1-2 часа бе човек ?!

Цветята са изпълнени с толкова противоречия!-помисли си малкият принц


Тема Re: оплакваненови [re: Rossonero]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано02.07.02 13:01



За някои неща може и да си прав (ако вярно това с гарда - напълно съгласен, че е некоректно), обаче за някои може и да не си.
Значи, в едно 90 % от случаите на денонощната каса се плаща от закъснели абонати, на които същия ден им е спрян телефона (и те тогава са се сетили или успели да платят) - не разбирай, че те причислявам към тях. А след 21.00 ч. касата приема пари, но не мисля, че може да включва телефони. Така че, не би ли могло да се предположи, че касиерката (интересно как си попаднал на жена - аз все съм чувал, че са мъже) разговаря с централата, за да може на закъснелия и закъсал абонат да му се включи веднага телефона, а не едва на следващия ден. В този случай ми прилича на повече от коректно отношение, не мислиш ли.


_______________________

Няма невъзможни неща!!!


Тема Re: оплакваненови [re: AlexBG]  
Автор Rossonero (култов)
Публикувано02.07.02 13:26



Виж сега, не знам с кой е говорила касиерката. Не съм й светил.
Между другото чух, че е жена, може и мъж да е бил, както ти казваш.
Аз така и не стигнах до касата.
Но толкова бавно обслужване???????????

След дъжд винаги идва хубаво време


Тема Re: оплакваненови [re: AlexBG]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано02.07.02 18:37



Да бе - с централата. МТел явно пропускат НТП - то щом така им се налага да пускат телефоните.



Тема Re: оплакване [re: mojo-jojo]  
Автор Dream Weave (shadow)
Публикувано16.08.02 23:54



noshtno vreme komputrite koito aktivirat avtomati4no telefonite se izklu4vat i vsi4ko stava ru4no prez telefon,taka che ako nqkoi ima oplakvaniq moje da iz4aka da mu go pusnat chak prez denq!Az pone chakam no telefona mi raboti sled tova.A da v noshtnata kasa Jeni nqma samo muje sa!!!

Iskai za da poluchish!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.