Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 29.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Покритието на Витошанови  
Автор Sepultura (непознат )
Публикувано04.08.02 22:11



Направо се чудя как е възможно това. Витоша е като квартал на София по разположение. Събота и неделя е навалица от хора. Затрябва ли ти телефон през почивния ден, както често се случва, трябва да не излизаш на планина. А иначе им вижте картата на покритието. Имало покритие в Езерче, Мечка, Тръбач и Професорстайково, но на Витоша няма. И си мислиме че имаме телефони.



Тема Re: Покритието на Витошанови [re: Sepultura]  
Автордeдo Йoцo (Нерегистриран)
Публикувано04.08.02 23:37



Аз бях доскоро с Глобул и по целия път от Драгалевци до Черни връх и после надолу по платото до Момина скала, Златните мостове и Княжево имах покритие навсякъде с едно малко изключение в промеждутък от 15 минути от задната страна на Копитото. Още не съм пробвал как е с Мтел на Витоша, но обещавам да направя сравнението много скоро и да докладвам.



Тема Re: Покритието на Витошанови [re: Sepultura]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано05.08.02 10:24



Pokritie ima Kaji po kolko chertichki imash na displeia? Problemite sa ot malko po drygo estestvo tam

Do you, don't you want me to love you
I'm coming down fast, I'm right here above you


Тема Re: Покритието на Витоша [re: 2O1]  
Автор Sepultura (непознат )
Публикувано05.08.02 12:45



Имам два телефона 6510 и Т29. Ериксона е определено по-добре където е слаба мрежата. Където има покритие-има, независимо от чертичките, може да е само една, можеш да говориш. Мръднеш на 10 метра и нема никой. Има сравнително добро покритие от Симеоново до Щастливеца по лифта. На 100 метра от Щастливеца по посока към Копитото почва да е много зле. Абе виждам Ал. Невски директно, сигурно по права линия са няколко километра и телефона въобще не регистрира мрежа. Всяка седмица е различно. Въпросът ми не е технологичен, а по-скоро граждански. Досега на тази фирма с всичките си телефони и сим карти/първата ми карта от 98г струваше 200$/ съм и изговорил и издухал един добър Мерцедес. Милион и половина абонати са. Някои повече, други по-малко, но плащат здраво майка си и баща си. Въпросът ми е как може М-тел да не покрият на 5 км от тъпата София? А иначе имат милиони/пак от нашите сиромашки сметки/ да плащат олигофренски реклами по всички телевизии, вестници и билбордове."Това е твоя глас"- ебати леваците.



Тема Re: Покритието на Витошанови [re: 2O1]  
Авторwiseman (Нерегистриран)
Публикувано10.08.02 01:03



abe to moje i da ti izlizat chertichki na telefona, no ako se opitash da naberesh nqkoj....ne stava.



Тема Re: Покритието на Витошанови [re: Sepultura]  
Автор DTMF (лигльо)
Публикувано10.08.02 12:37



А така,само ериксон



Тема Re: Покритието на Витошанови [re: DTMF]  
Автор DLCl (.)
Публикувано26.08.02 10:00




Te taka!

It's All about communications between people! The rest is technology...



"No" simply means begin again at a higher level!


Тема Re: Покритието на Витошанови [re: wiseman]  
Авторbtsm (Нерегистриран)
Публикувано26.08.02 16:52



aBe shto se palite tolkova, ako iskate i na lunata da ima



Тема Re: Покритието на Витошанови [re: btsm]  
Авторtelmi (Нерегистриран)
Публикувано27.08.02 21:39



Ami shtom si plashtame - DA IMA!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.