Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 08.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ся ще се надговаряме ли.....нови [re: Ceдмия]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано04.08.02 12:58



еми човека да се обади и да каже кво пита.....
няма сега да гадаем "какво е искал да каже поета...."

да си каже номера ли иска да ползва, или примата....

*те обръщаха оловото в злато по трудния начин.Разликата м/у него и лесния беше, че трудния е успешен

Редактирано от lansky на 04.08.02 12:59.



Тема Re: ся ще се надговаряме ли.....нови [re: lansky]  
Автор Ceдмия (засега)
Публикувано04.08.02 12:59



Ами да се обади, ама се не обажда.Явно е разбрал каквото е искал.

Cigars are bad for you. Don't try 'em at home !!


Тема Re: Смешко:))))нови [re: lansky]  
Автор Muchacho (честен)
Публикувано04.08.02 23:17



Значи си голям тарикат, спестил си цели 30лв.

Браво сетил си се на време, но не ми е смешно това!!!

Бъди здрав!!!

"Най-същественото е невидимо за очите!"


Тема Я повтори, ама по-свързано!!!нови [re: lansky]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано06.08.02 10:05



..."да ти сложат същия номер от примата.....май се плаща 120лв (някакви си.....)" - Той и Мучачо ти го е казал, но май има нужда и аз да повторя - ПРЕМИНАВАНЕ ОТ ПРИМА НА АБОНАМЕНТ СТРУВА 30.00 ЛВ. СЪС ЗАПАЗВАНЕ НА НОМЕРА НА ПРИМАТА.
..."и то ще почакаш една годинка да се освободи номера." - Каква една година, какви 120 лева?!?!?!? Защо да чакаш да "ти се освободи номера" след като след като сам си заявил, че искаш да преминеш на абонамент?!? Или си мислиш, че МТел имат сметка ти една година да не им ползваш услугите. А бе, какво въобще се обясняваме за тази "една година" - това си пълна глупост. Дори не е смешно.

_______________________

Няма невъзможни неща!!!


Тема Re: Я повтори, ама по-свързано!!!нови [re: AlexBG]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано06.08.02 11:36



сега, явно съм надценил познанията на някои служители на МТЕЛ, ама кво ли се учудвам. Та мучачото не ще да плаща 30 лева - скъпо му е. и къв му е другия вариант да стане абонат - да си купи карта \освен ако не му я дават без пари-та затова му казах да вземе и за мен\.
дотук добре... уредил се човека с карта. ама как да сложи същия номер.....хм, трябва да плати.....понеже номера не е златен \едва ли на примата ще излезе златен номер\ значи трябва да си плати номер по избор......120 лева \някакви си както казва човека\. ха ама тука проблем....тоя номер е активен и се пази една година.......та след една година чак може да се пробва да го получи \айде може и след 6 месеца с няква резолюция от някой си директор....\
айде обясни по евтиния вариант от 30те лева, дето на мучачо са му много, щото аз за друг не се сещам......
и не минавате ли на някви курсове в тоя МТЕЛ бе....само рода ли ви събират.....

*те обръщаха оловото в злато по трудния начин.Разликата м/у него и лесния беше, че трудния е успешен


Тема Хайде пак!!!нови [re: lansky]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано06.08.02 13:30



Чакай, чакай малко (може и чекай, чекай малко - ако искаш).
1. Къде видя в тази тема, че Мучачо иска да се прехвърля от Прима на абонамент и му е скъпо?!?!? Неговата реплика бе, че едва ли си заслужава да се прехвърлиш на абонамент (срещу 30.00 лв.) само за да се включиш в МТел Фамилия.
2. Няма такъв "номер" - да поискаш номер по избор и да ти отговорят "сега не може - след 1 год. или 6 мес.". Или го има наличен, или не. И единственият начин да си на абонамент с номера, който е имала примата ти е - ПРЕМИНАВАНЕ ОТ ПРЕДПЛАТЕНА УСЛУГА "ПРИМА" КЪМ АБОНАМЕНТ!!! Ако искаш, в почернено мога да го дам: ПРЕМИНАВАНЕ ОТ ПРЕДПЛАТЕНА УСЛУГА "ПРИМА" КЪМ АБОНАМЕНТ!!!. Някъде от май 2002 това "удоволствие" струва 30.00 лв.
Между другото: Има и прима карти със "златен" номер.

В заключение: спри да говориш приказки от рода на "120 лв.", "скъпо му е" и прочее. И още нещо - изглежда си надценил своите познания, но ако кажеш - ще те уредя с "някв курс" (срещу подобаващо заплащане, разбира се).

_______________________

Няма невъзможни неща!!!


Тема Re: Хайде пак!!!нови [re: AlexBG]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано06.08.02 14:15



Понеже виждам че откровено, се заяждаш, не смятам да си губя времето....
ама ето ти малко инфо...така както аз го виждам, като обикновен потребител, дето МТЕЛ му е разяснил "всичко от а-до я" - нали така правят в голямата фирма - така са ми казали - така съм разбрал"- пък явно курсовете ви са подобаващи.
та като искаш точно еди кой си номер.... и той е зает, номера се пази на човека\който го ползва в момента на спирането\ една година. Като го спрат...той може до 6 месеца да си го пусне, а след 6тия месец трябва да пише някво писмо, което някой си директор да го резюлира....\като се сещаш че резолюцията може да бъде, "номера не е свободен"-май няма такива случаи, но теоритично е така. Ако не си включи номера, след една година тоя номер могат да го дадат на всеки. И ако ти искаш точно тоя номер....си плащаш за номер по избор и го взимаш \когато вече е свободен\
Тука говорим за два различни потребителя - стария дето е ползвал примата и новия който ще си купи номера \да взема и това да ти напиша, щото вече знам ли какво трябва да ти се разяснява\
пък това великото дето си го снесъл, че и го почерняш, ходи в първия ми постинг та го прочети...или и него да ти го копна, че май веднъж ти е малко да го прочетеш......

*те обръщаха оловото в злато по трудния начин.Разликата м/у него и лесния беше, че трудния е успешен


Тема Re: Хайде пак!!!нови [re: lansky]  
Автор Muchacho (честен)
Публикувано06.08.02 20:21



Чакай, малко кой ти е казал, че номера ти се пази 6 месеца?

Ако съм си заредил Примата с ваучер, той ми се пази минимум една година или бъркам? Какво искаш да кажеш, че ти ще чакаш толкова време, за да ми вземеш номера ли? ами ако пак си я заредя? Тогава още една ли ще чакаш?

Що говориш глупости? - харесва ли ти или ти просто така си говориш?

"Най-същественото е невидимо за очите!"


Тема Prima potrebitel- Semeistvo i priqteliнови [re: prima]  
Автор Firebird (свободна)
Публикувано07.08.02 10:39



Prima ne moje da se vkluchi vyv familiq.
Ima variant abonata da izbira 5 nomera po-evtino - tova e uslugata "SEMEISTVO I PRIQTELI"
Aktiviraneto na tazi usluga e po telefona, nai-dobre ot saita na mtel da si izteglish Menu na Prima - tam e opisano kak tochno i na koi nomer da se obadish.
Vyvejdash 5 nomera i sled tova mojesh da gi izbirash na cena 0.89 lv na minuta.
Smqnata na nqkoi ot tia 5 nomera posle struva 1 lv.





Тема Re: ся ще се надговаряме ли.....нови [re: Ceдмия]  
Авторprima (Нерегистриран)
Публикувано07.08.02 11:22



Седмият е разбрал правилно. Въпросът ми беше дали мога с моята прима да се включа във фамилия. Ясно е, не може. Не очаквах такава сериозна дискусия да се развихри. Темата заприлича на летен брой на голям вестник - много страници, никакава информация. Ще прецизирам внимателно следващия си евентуален въпрос за да не възникват безплодни полемики. Благодаря на всички за проявеното усърдие!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.