Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:31 02.07.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: novata dulga reklama!нови [re: angels]  
Автор DTMF (лигльо)
Публикувано15.07.02 08:41



Всъщност тази аз си я измислих



Тема Мен пък много ме кефинови [re: GeZZa]  
Автор hum (съмняващ се)
Публикувано15.07.02 19:30



Кво повече? Доста впечатлява и е адски реалистична. Виж, онези краткотраините, които бяха от серията "Искам да ви кажа нещо..." верно са ужасниА пък и кво ти пука на тебе? Нали не ти даваш доларите? А и рекламата си е като минифилмче, при това адски забавно, така че евала на тийма, който я е измислил и заснел



Тема Re: novata dulga reklama!нови [re: RebelAct]  
Автор Draco (Огън и жупел)
Публикувано15.07.02 20:13



Само ще кажа - ПРАВ(А) СИ!
То това е смисъла на една TV реклама (според мен - ако тук има PR специалисти - приемам конструктивна критика) - да се ЗАПОМНИ, да се НАБИЕ на очи.

Nihil tam munitum quod non expugnari pecuna possit


Тема Re: Мен пък много ме кефинови [re: hum]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано16.07.02 00:16



Най-после да се чуе и нещо в положителен аспект!!! Съгласен съм с теб!!!

"Най-същественото е невидимо за очите!"


Тема Re: Тъпо, тъпо и тъпонови [re: AlexBG]  
Автор UglylPL (beginner)
Публикувано16.07.02 17:08



Абе ......явно аз не съм маняк......щом не мога да усетя маняшкото в таз реклама.....ама това си е за моя сметка.....аз затова като видя , че започва и сменям канала.....все едно е почнала някаква "сапунка"......
Мен ми харесват такива по простички реклами......като на Фанта например.....дето са седнали в една сателитна чиния и си викат.....Hello......ОРИГВАЙКИ СЕ
Това е реклама....която въздейства.....като пиеш фанта......най вероятно е да се опиташ да кажеш по същия начин Hello.....
Ама сега няма да развивам теми за рекламата....
Не ми се пише.....




Тема Re: Тъпо, тъпо и тъпонови [re: UglylPL]  
Автор DTMF (лигльо)
Публикувано16.07.02 17:20



Тази на Фанта е много добра



Тема Re: novata dulga reklama!нови [re: GeZZa]  
Автор Porte_feuille (остър)
Публикувано16.07.02 23:51



Мислиш ли, че на някой от М-тел му дреме какви са им рекламите? Имат си достатъчно парички, достатъчно клиенти. Да, отделят се безумни пари за реклама, но знаеш ли какво става с тия пари? Както се знае, почти никоя компания не си прави сама рекламите, има си специални агенции и фирми за тая работа. Та тия пари се делкат между агенцията и "отговарящите за рекламата в М-тел" (Маркетинг ли им викат, не знам), измислят няква евтинка просташка рекламичка(както в случая) и останалия хонорар потъва из нечии джобове и пълни нечии гушки. Това е!

Unknown application


Тема Re: Тъпо, тъпо и тъпонови [re: UglylPL]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано17.07.02 09:43



Напълно съгласен съм с теб - всеки с вкуса си. То и аз не си падам маняк!!!

_______________________

Няма невъзможни неща!!!


Тема Re: Защо ли не съм учуден?!?нови [re: Porte_feuille]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано17.07.02 09:51



За теб мога само да кажа, използвайки едни думи, станали дори и прякор в dir клубовете: Булгааар, булгааааааааааааааааааар!!!

_______________________

Няма невъзможни неща!!!


Тема corporateнови [re: AlexBG]  
Авторin (Нерегистриран)
Публикувано17.07.02 09:56



бе и аз я гледах и смятам, че е много добра. първите две нива на кампанията бяха средна работа и аз все си мидлех, че трябва да има някакво друго трето, което да обедини осцилограмките, картинките и т.н. в едно разумно цяло. та като видях това дългото нещо и ми стана ясно. а иначе за идеята - ми тя си е много проста и е пряко подчинена на слогана - да ми покажат моя глас.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.