Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 02.07.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Мобилтел (MTel) = SUCKнови  
АвторBaHko (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 15:12



За пореден път се убеждажам, че Мобилтел е тъпа фирма. Ти отиваш да им носиш пари, а те не искат да ти ги вземат.
Отидох да си купувам гадното им Sony J70 от промоцията на лизинг, имаме Mtel фирма и съм клиент още от когато бяха Citron, поискаха ми 1001 документа, все едно ще купувам кола или ще тегля 50000 лв. кредит, загубиха ми сумати време и накрая не ми продадоха, защото актуалното състояние на фирмата ми трябвало да бъде издадено най-рано преди 1 месец (нищо, че важи 6 месеца)
.... с 2 думи вече се сещам поне 10 причини поради, които да не им бъда клиент, но какво да се прави като предполагам, че и Globul са същите говна...

btw като се замисля, когато бях клиент на Мобиком нямах подобни проблеми, но за съжаление много им остаряха технологийте :(



Тема Re: Мобилтел (MTel) = SUCKнови [re: BaHko]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано18.04.02 16:01



ami ti togawa shto ne gi popita na kakwo osnowanie ti iskat dokument izdaden ne po rano ot mesec?? poiskai niakakwa zapowed ili narejdane za towa i gledai kakwo stawa ...

Видяла жабата, че подковават коня и си вдигнала и тя крака.


Тема Re: Мобилтел (MTel) = SUCKнови [re: BaHko]  
Автор zasega dovolen (fen)
Публикувано18.04.02 23:31



Мене ме издразни че: помоли ме един приятел да разбера промоциите на Мтел, влезах аз в сайта им разпечатах офертите им и моя човек си избра sony-то на лизинг. В обявата им пише че, офертата важи за всички настоящи и бъдещи клиенти. Отиде той да си купи(като бъдеш техен клиент), но в Мтел са го върнали с аргумента че лизинга е валиден и то при едни " изисквания" само за стари клиенти.Поне да го бяха написали в сайта им.
Обадих се аз за справка по телефона и една любезна служителка ме покани да отида в Благоевград да се възползвам от тяхна изключителна промоция за региона им. Промоцията е нокия 3310 за 300 лева, яка цена



Тема Re: Мобилтел (MTel) = SUCKнови [re: BaHko]  
АвторKeжo (Нерегистриран)
Публикувано19.04.02 09:23



Само това да беше, с банани и луканка да ги храни човек. Аз съм един от ония, дето се спасиха при ГлоБул. Питаш дали са същите говна - не са (поне не толкова миризливи). Нито висиш на опашки, нито товарят сметки (поне на мен не ми се е случвало). А места да си платиш сметката - бол. Кеф ти Германос, кеф ти Офис 1, кеф ти Глобал Нет. Без висене, без опашки, без простотии. Е, кусури имат, но са в границите на това, което може да се преживее.
Колкото до телефона - ако нямаш всичките пари в наличност, по-добре ги икономисай или вземи назаем от някого и си го купи като бял човек от Германос (примерно...). Не им се връзвай на промоциите, защото маса народ изквича на умряло от боклуците, дето ги пробутват по техните промоции.



Тема Re: Мобилтел (MTel) = SUCKнови [re: Keжo]  
Автор BadJoe (мноооого лош!)
Публикувано19.04.02 09:59



изразите ти просто ме кефят, човече !
гепи




Тема Re: Мобилтел (MTel) = SUCKнови [re: BaHko]  
Автор Bonovox ()
Публикувано19.04.02 11:26



Ти май си от ония хората дето са спестили 5 000 лева и са сикупили мерцедес на старо, "фирмата" ти се занимава с внос на телефонни апартаи в багажниците на колите които някои друг ходи да купува от германия и си мислиш че като слезеш от Мерцедеса 190 Д на 165 000 км и хората трябва да тичат и да ти връчват в ръцете телефони (5-6) модела, цветя, кафе и безалкохолоно пък на ЗАКОНИТЕ МАИНАТА ИМ!!!

...имаш два избора взимаш синьото хапче и продължаваш да вярваш в каквото си искаш..."


Тема Re: Мобилтел (MTel) = SUCKнови [re: zasega dovolen]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано19.04.02 14:07



Е хайде сега - стига с глупостите! Все пак и ние ползваме интернет, и ние можем да видим какво пише

и после . Прави разлика между лизнга и цялата покупка и виж т. 1 на лизинга, на... лизинга.
Недей така, моля ти се!
Жив и здрав!!!

_______________________

Няма невъзможни неща!!!

Тема Re: Мобилтел (MTel) = SUCKнови [re: Bonovox]  
Автор The One (избраният)
Публикувано22.04.02 15:20



Ти пък си смешен!
;)
Нали знаеш прослувутата поговорка:
КОИТО ПЛАЩА - ТОЙ ПОРЪЧВА МУЗИКАТА.

Ако това не беше в БГ, не ще ти връчват телефони в ръцете, ами и без пари ще ти и дават. Само да им станеш абонат.
Но ей тук е проблема.
Като отида аз в МобилТел, отивам с парите си. Така, че ще правят каквото АЗ ИСКАМ, иначе няма да им дам парите си. Ако те не ми ги вземат - друг ще ми ги вземе. С две думи: Ако не се погрижиш за клиента - друг ще се погрижи!

И като си толкова наясно със законите, би ли казал къде пише в тях, че трябва да покажеш актуално състояние на фирмата и то в какъв срок ?

Wipe them out! All of them!


Тема Мобилтел (MTel)нови [re: The One]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано22.04.02 15:56



Проблемът са хора като теб! Такива, които си мислят, че да пиеш в кръчма и да пазаруваш в Мтел или другаде е едно и също. Проблемни са хора с убеждения, че имаш ли пари всичко ти е позволено, няма закони, няма пречки за нещо и т.н. Да ама не!!! Щом има условия трява да се спазват и това е, който има много пари да ходи да ги харчи в кръчмата и да поръчва фолк музика, за всичко останало има правила за всички и те трябва да се спазват от всички, а не само от бедните. Значи обикновеният човек да бъде изряден, а този - пияницата не така ли? - БЪРКАШ!!!

Ти дори не си и смешен - жалък си!!!

"Най-същественото е невидимо за очите!"


Тема Re: Мобилтел (MTel)нови [re: Muchacho]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано22.04.02 17:15



Не четох напред, но ми се струва,че идеята му е, че КЛИЕНТА ВИНАГИ ИМА ПРАВО, разбира се спазвайки правилата и условията - и това не се отнася само до МТел. Щото в това отношение те са уникални - от една страна е вярно, че са далеч от необходимата култура на обслужване; от друга - направиха така,че след като им станеш абонат може и да не стъпиш повече в БЦ - безплатни консултации, вкл/изкл на услуги по телефона, плащане през банки и банкомати, сигурно и през Нета (не знам дали някоя от обслужващите ги банки е включена в Ипей).
Но и за по-грубичките им обноски в БЦ има лек - още малко конкуренция
Иначе не става ни с пари, ни без - например бих искал да сменя доставчика си на ток, щото НЕК ми съдира кожите, ама не им пречи от време на време да ми "прецъкват" тока - колкото да се нулират часовници, уредби и телевизори, дорде почнат да правят "бум"

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.