Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:51 07.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема 6 сек. към БТК - но пасараннови  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано27.03.02 18:32



Някой да е чул или чел в официално известие от МТел, че първите 6 сек. към БТК вече не са безплатни? Т.е. както към другите абонати е - първо 15 сек., после на всяка секунда.
Поне така ми казаха днес на 133 - че от 1 февруари е така, а аз не си спомням да съм чул за това

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: 6 сек. към БТК - но пасараннови [re: Cтepн]  
Автор bk (Нерегистриран)
Публикувано27.03.02 19:35



явно е вярно

си го пише



Тема Re: 6 сек. към БТК - но пасараннови [re: Cтepн]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано27.03.02 19:36



Интересно - и аз не съм.

_______________________

Be mobile! Have fun!!!


Тема Re: 6 сек. към БТК - но пасараннови [re: Cтepн]  
Автор TeraByte (Advanced User)
Публикувано27.03.02 23:46



От клубовете ли трябва да разбирам че вече няма 6 сек
не че някой разговр ми е бил под 15 сек ама все пак

___________
Живей за мига


Тема Re: 6 сек. към БТК - но пасаран [re: Cтepн]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано28.03.02 00:59



Сигнатурата ми се отнася и за коректността на М-Тел

Мама им деебааа на всички нещастни педали от "Електроснабдяване" София


Тема Re: 6 сек. към БТК - но пасараннови [re: TeraByte]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано28.03.02 02:50



Прав си кажи си го, другият път ще те потърсят да те уведомят лично у вас, ако искаш и подарък ще ти донесат, така че не се сърди!

"Най-същественото е невидимо за очите!"


Тема Re: 6 сек. към БТК - но пасараннови [re: Muchacho]  
Автор bst (~!~)
Публикувано28.03.02 10:52



Kogato stava vapros za reglamen SPAM s SMS-i za tapata im igra ozaglavena "Nabutai se kato si proverivash glasovata posta i moje da spechelich edin golima h.i ili 5000 lv." ste si shupita racete da prastat, a kato stava vapros za nesto naistina vajno nito duma.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: 6 сек. към БТК - но пасараннови [re: TeraByte]  
Автор Cenzor (наблюдавам ви)
Публикувано28.03.02 16:19



Как според теб би трябвало да стане?С обява във всекидневник ли,в Държавен Вестник?Нещо не ми се струва логично.Някой неща просто се случват.6-те безплатни сек. бяха ако се обаждаш на анаалогов тел. и стане грешка да не плащаш грешни пари!С напредването на цифровизацията на БТК грешки почти не би трябвало да стават(то това е само по принцип),затова и край на авантата!Не се коси,скоро абонатите на Мтел,ще са повече от тези на БТК!

Който заспива с желание в главата, се събужда с решение в ръката!!!!


Тема Re: 6 сек. към БТК - но пасараннови [re: Cenzor]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано29.03.02 17:49



Не точно в Държавен Вестник, но според договора им с ДКД са ДЛЪЖНИ да обявяват в ДКД всякаква промяна на коя да е цена от услугите си (т.е. без тези на апаратите) поне 30 дена преди да влезе в сила И да обявят това поне в 2 ежедневника.
Само моя логика, но след парафа на ДКД, който е официален държавен орган, би трябвало да излезе и в Държавен Вестник.
Въпрос на тънки юридически разсъждения е дали отпадането на тези 6 сек. влиза в параграфа "промяна на цени" (все пак това е условие, не цена за първите 6 сек), дори съм по-склонен, че НЕ влиза, но беше въпрос на елементарна коректност към клиентите да се упомене във вестниците - едва ли ще им струва повече от 1% от това, което всекидневно плащат на ВАЦ, а и на другите вестници.
А мене лично ме е яд, че не се възползвах нито веднъж от тези секунди - то за 6 сек., освен да измучиш, какво ли може да се каже, но си е по-коректно да си кажеш за тази промяна.

ПП: Впочем bk е прав - т.6 от "Абонаментни планове в сила от 17.04.2001 г." гласи :
Принцип на тарифиране от 01.03.2002 г. - за разговор към абонати на всички мрежи първите 15 секунди се тарифират като разговор от 15 секунди, а след 16-та секунда - на всяка секунда.

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: 6 сек. към БТК - но пасараннови [re: Cenzor]  
Автор TeraByte (мислител)
Публикувано31.03.02 05:00



Ами можеше и с СМС нали , получих СМС че можело да си настроя гласовата поща (каквато нямам) на Английски и незнам си какво там, пак за гласовата поща ама за това - тц не може ....

___________
Тишината е злато



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.