Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:58 19.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Нова "промоция"нови  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано05.03.02 21:57



Какво ще кажете за най-новата "промоция" на Мобилтел - некоректните платци да не напускат страната ?
Има ли тук все още някой от ония дето ни обясняваха как се прецаква най лесно мобилен оператор. Нека да да чуем мнения.
Жалко само че сумата е толкова висока ...

Редактирано от Илko ™ на 05.03.02 22:14.



Тема Re: Нова "промоция"нови [re: Илko ™]  
Автор DTMF (титуляр)
Публикувано06.03.02 10:15



Съгласен съм с тях,но трябва да направят и една промоция за тези които никога не са прекъсвали да си плащат сметките



Тема Re: Нова "промоция"нови [re: DTMF]  
Авторcъвceм cлyчaeн (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 10:35



Аз пък предлагам за калпав сигнал да се отнемат лицензи. Писна ми от жалкото им подобие на сигнал в някои части на София
Иначе сметките трябва да се плащат.



Тема Re: Нова "промоция"нови [re: Илko ™]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано06.03.02 10:43



Аз съм напълно съгласен, така трябва да бъде, ама 5000лв. е много трябваше за всички от 1000лв. нагоре да го направят. Щяха да припнат да си платят сметките веднага, но и това ще свърши работа. Друг въпрос е това, че много от тези сметки, които са над 5000лв. са направени на цигани или пропаднали хора, купили карта на някой тарикат, който им е да 20 или 50лв., и на тях нито има какво да им се вземе, нито им дреме че не могат да напускат България!
Така че ..........не знам! Майката си трака в тая държава!



Тема Re: Нова "промоция"нови [re: Илko ™]  
Автор bk (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 11:10



Темата е много обширна. От една страна за какво са ни в България хора, които не си плащат сметките и кой ще ги вземе, от друга страна кой плаща сметките на тези хора, което е значително по-важното нещо.



Тема Как ли пък не...нови [re: Илko ™]  
Автор Чepнorлaв (стар клубар)
Публикувано06.03.02 11:42



Това е най-гадното потъпкване на човешки права.. Някаква си ми ти фирма, да има право да те спре от важна работа, или каквато и да е работа, че да те спират от пътуване в чужбина..
Аааа, съвсем са се разпасали разни администраторчета...



Тема Re: Как ли пък не...нови [re: Чepнorлaв]  
Автор bk (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 11:45



Ами това горе долу е гледната точка на циганите от столипиново: Някаква си гадна фирма (НЕК) потъпква правото на безплатен ток. Съвсем са се разпасали монополистите от НЕК.



Тема Re: Как ли пък не...нови [re: bk]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано06.03.02 12:17



byrkash neshto bazata za srawnenie ...

a otnosno mtel neznam dali niama da si izpatiat, po princip mogat da te sprat da izlezesh ot stranata samo ako dyrjawata ima kym teb wzemania, a ne niakakwa si chastna firma ...
towa e prostotia, za men e demonstracia na welichie ...

Видяла жабата, че подковават коня и си вдигнала и тя крака.


Тема Re: Как ли пък не...нови [re: zar]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано06.03.02 12:24



Защо пък на величие?

Дай някаква друга идея за събиране на тези несъбираеми, но дължими суми!



Това за циганите от Столипино ми хареса, точно така! От тази частна фирма печели и държавата!



Тема Re: Как ли пък не...нови [re: zar]  
Автор bk (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 12:49



Защо трябва да има разлика към това дали дължиш пари на държавна фирма или към частна такава?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.