Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 09.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Абе..нови [re: zar]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано10.03.02 20:52



na tebe li she davam obqsneniq zashto edin aparat mi haresva? aide polzvai si tam mijavoto ericssonche i me ostavi namira!



Тема Re: Абе..нови [re: mojo-jojo]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано10.03.02 23:54



mijawo ericssonche , towa pyk ot kyde go izmisli ...

Видяла жабата, че подковават коня и си вдигнала и тя крака.


Тема Re: Абе..нови [re: mojo-jojo]  
Автор DTMF (титуляр)
Публикувано11.03.02 09:34



Дай един мижав т68 насам

Unpopular Nokia 5510
20 December 2001

The new Nokia model 5510 has not been the success Nokia expected. 5510 is targeted at the young generation mobile users, but this time Nokia has developed a phone that's not very popular by the consumers.

5510 is marketed as an entertainment model with MP3-player, FM-radio and a qwerty-keyboard. Radical design, good sound and slogan like "Phat prizes. Phreaky sounds. Phenomenal vibes" does not push the 5510 up the sales ranking. Most reviewers have pointed the thumb down for this different phone. They criticize Nokia's focus on the music functions in the model, and that the phone functions are down prioritised.

This is good news for Motorola, Siemens and Ericsson. Ericsson is having problems producing enough of their popular T65 and T68 models.

Retailers points out that the Nokia 5510 is too expensive and that the large size of the model doesn't favour the phone. With it's 155g, the Nokia 5510 weight more than twice than Ericsson's latest model T66.



Редактирано от DTMF на 11.03.02 09:44.



Тема Re: Абе..нови [re: DTMF]  
Автор horror ()
Публикувано11.03.02 11:42



i na men ne mi dopada mnogo 5510, no shtom mojo-jojo go kefi neka si q polzva s zdrave

niama smisal da go agitirame, toi sam si pravi izbora

Reign Of Chaos and Horror


Тема Re: Абе..нови [re: horror]  
Автор DTMF (титуляр)
Публикувано11.03.02 11:53



Ми да, нищо лошо няма



Тема Re: Абе..нови [re: DTMF]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано11.03.02 15:25








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.