Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:24 12.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема email2sms проблем  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано05.03.02 01:19



Понеже форума на МТел не работи от доста време, затова пускам съобщението тук, понеже знам, че този форум също се чете. Още не съм се обаждал във фирмата за съпорт, но може би и това ще стане, ако проблема продължава. А той е следния:

Аз съм средно активен потребител на email2sms. Преди 2-3 дни си бях изключил телефона за няколко часа. В това време са дошли 1 или 2 email2sms, които е трябвало да получа, но дори и след като си включих телефона, не получих. За сметка на това обаче, от 2 дни получавам по няколко съобщения на час от един и същи вид (имам предположението, че това са същите 1-2 съобщения, които тогава не получих). Това не е спам понеже самият e-mail, заради който идват тези email2sms, не се повтаря, и той е получен вече отдавна. Т.е., получило се е някакво зацикляне някъде в някой алгоритъм, който вероятно все още брои тези съобщения за неполучени, и продължава да ги праща през известно време. Предполагам, че проблема е в МТел и се надявам това съобщение да достигне бързо до тези, до които трябва. Просто, защото този случай означава, че нещо в софтуера им не е наред, и от това и други може да имат разни подобни проблеми. А, и забравих да кажа също, че докато тези съобщения идват с променливо темпо, всичко останало си работи нормално (не в смисъл, както трябва, а както по-рано си работеше, т.е. когато работи - работи, а когато не работи - не работи, без ясна причина защо - за sms-ите става въпрос).
Ще се радвам да дойде момента, когато всичко ще е перфектно в това отношение, но май това не е толкова лесно да стане.



Тема Re: email2sms проблемнови [re: 123]  
Автор WarezPlus ()
Публикувано05.03.02 07:19



so sorry, no v momenta niamam telefon za da ti kazha da li ima takova neshto, no ako sluchaino mail-a ti e v abv.bg, ami neznam kakvo da napisha po sluchaia, prosto avb ne mi haresva



Тема Re: email2sms проблемнови [re: WarezPlus]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано05.03.02 09:35



Според мен най-вероятно SMS центъра на Мтел не получава потвърждение, че съобщението е доставено и по тази причина са опитва да го достави отново! Това зависи както от телефона, така и от това кой SMS център се използва!

Съветвам те да звъниш на телефоните за информация на Мтел, за да дадеш повече информация за твоя случай и те да видят каква е вероятната причина!





Тема Re: email2sms проблемнови [re: 123]  
Автор UglylPL (beginner)
Публикувано05.03.02 09:48



Ami ti proveri li si poshtata......ima veroiatnost ako ne si a proveril.....mailite ti da si se tretirat kato novi i da prodaljava da ti prashta saobshtenia che imash pshta......
Iztrii gi.....ako ne sa ti nujni i vij dali shte ti prashta oshta saobshtenia

Не става "тая" работа в "оная".....и душата в рая:)))


Тема Re: email2sms проблемнови [re: UglylPL]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано05.03.02 21:16



Тоя вариант е невъзможен

Аман от приятели



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.