Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 20.05.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Za vsicki MTel vs. Globulнови  
АвторToчицa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 11:08



ХОРА, всичките тези за по- и най-прекрасния оператор ми приличат на онази приказка за царската дъщеря и граховото зърно. само че с малко по-различен подтекст - май никой не забелязва граховото зърно.
Защо мисля така? защото на никой не му прави впечатление например, че при цена на БТК - в сила за ВСИЧКИ GSM оператори, от 50 ст. за минута през нощта и 60 ст. през деня, Глобул пуска абонатите си на 39 ст. (а нека всички Глобул-ци си направят сметката дали повечето им разговори не са с МТел и БТК - тоест - задължително през мрежата и цените на БТК). а мобиком си позволява да свали цената до 5 ст. Това ми говори само за едно: първия работи на бясна загуба, за да придърпва клиенти. резултата: недобра мрежа (както искате го разбирайте - като качество, покритие, допълнителни услуги...). и неизбежната перспектива да дойде време за плащане на сметката. страх ме е да си помисля кой ще остане на масата последен. ОТЕ явно иска да вдигне цената на Глобул и да се измъкне, продавайки го с печалба и без да се интересува какво ще стане след това.
Мобиком пък от години не влага пари в мрежата и я е оставил на доизживяване - колкото спечели, все е файда. ама не става така - не и ако си абонат и искаш някакво качество.
Така - поне за мен, избора си остава между... МТел и МТел... вярно, нямам пари да пътувам, ама искам ако тръгна да знам че ще имам връзка. по-скъпо е на пръв поглед (не и ако съм в група заедно с приятелите ми например), но не обичам да ме черпят. спокоен съм, че ако закъсам на път, мога да се обадя за помощ. ползвам WAP - да си чета пощата например. и знам, че ако в нащата опоскана страна все пак влезе нова услуга, тя ще бъде пусната от МТел.
Това е. Дълго е, виждам. надявам се обаче да спре поне малка част от безсмислените препирни в чат-а.



Тема Това са само догадкинови [re: Toчицa]  
АвторKocтac (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 11:32



Не занм колко ти е достоверна иформацията относно цените на БТК за мобилини оператори и това кой е на загуба и кой не (едва ли някой може да има точна информация, когато става въпрос за конкурентни фирми).
Само искам да отбележа, че никога грък не работи на загуба.

Една забележка: Мобиком не предлага GSM услуга.



Тема Re: Това са само догадкинови [re: Kocтac]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано18.02.02 12:19



Добре,че ни каза за статута на Мобиком,не знаехме!Що се отнася до догатките ми се виждат доста логични,макар и само вероятни.Изборът наистина за сега и смятам за в близко,а може би и далечно бъдеще остава Мтел.Другият оператор просто разруши представата за монополизъм,но с това дейността му приключи.Както някой беше казал,за всеки влак си има пътници,но повечето хора предпочитат да пътуват с експреса!



Тема Re: Za vsicki MTel vs. Globulнови [re: Toчицa]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 12:59



abe ti qvno padash ot lunata. nali ote sa podpisali dogovor s dyrjavata be. taka lesno li shte go prodadat. ako iskash da znaesh naemite za chestotite na globul sa po malko ot teq na mtel i za tova mogat da si pozvolqt 39 st.



Тема Re: Това са само догадкинови [re: Muchacho]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 13:03



ppovecheto hora iskat da pytuvat s vlaka-strela, ama sa obvyrzani s dogovor s ekspresa, moi chovek, kato na povecheto im e 3 godishen. na nikoi ne mu se plashtat neustoiki. no nishto dogovorite vse nqkoga shte iztekat.



Тема Айде стига, бе малоумник!!!нови [re: urbanx]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано18.02.02 14:25



Ти че си такъв - такъв си! Ама и нас ли искаш да ни изкараш такива. Каква държава, какви договори!!!

*Справка - Балкан и Зееви Груп

_______________________

Be mobile! Have fun!!!


Тема Re: За догадките...нови [re: urbanx]  
Автортoчицa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 14:30



за догадките - не сте прави. да, това са цените. и БТК няма да си позволи да даде различни тарифи за всеки оператор, ако най-малкото не иска да й скъсат г... от съдебни дела за нелояна конкуренция. и за договорите не е така - това беше за много кратко, с такива договори са най-вече хора, които ползват някакви преференции. а повечето от тях и не мислят да протестират
а гърците - няма да са на загуба, споко. купуват оператори и в съседните страни, после се тупват в гърдите че са направили регионална мрежа и продават бързо. а новия собственик ще си избива парите. от тези, които ползват услугите на въпросните оператори



Тема Поредният нечетящ! Аман!!!нови [re: Kocтac]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано18.02.02 14:31



Тя девойката си го е написала, ама нали чукча не читатель, чукча писатель. Хайде пак да се цитираме: ОТЕ явно иска да вдигне цената на Глобул и да се измъкне, продавайки го с печалба и без да се интересува какво ще стане след това.
Толкоз, гърче!!!

_______________________

Be mobile! Have fun!!!


Тема Re: Айде стига, бе малоумник!!!нови [re: AlexBG]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 14:37



davai po tochni primeri.
da ne bi zeevi da prodadoha balkan ili mu vdignaha cenatya za da prodadat.
pak molq vsichki - mislete predi da pishete.
ne stavai vse pak grub - tova e samo spor



Тема Re: Това са само догадкинови [re: urbanx]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано18.02.02 14:40



Твоят влак е пътнически за Перник през Волуяк и няма нищо общо с влака-стрела.
За теб и Глобул сигурно цифровото изражение на "повечето хора" е някъде около 100 хил., но за мен и МТел около 100 хилядите абонати с дългосрочен договор (не знам дали не са и по-малко) са "една малка част". Какво да се прави - въпрос на гледна точка и най-вече на МАЩАБ.

_______________________

Be mobile! Have fun!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.