Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:17 11.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Za vsicki MTel vs. Globul  
АвторToчицa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 11:08



ХОРА, всичките тези за по- и най-прекрасния оператор ми приличат на онази приказка за царската дъщеря и граховото зърно. само че с малко по-различен подтекст - май никой не забелязва граховото зърно.
Защо мисля така? защото на никой не му прави впечатление например, че при цена на БТК - в сила за ВСИЧКИ GSM оператори, от 50 ст. за минута през нощта и 60 ст. през деня, Глобул пуска абонатите си на 39 ст. (а нека всички Глобул-ци си направят сметката дали повечето им разговори не са с МТел и БТК - тоест - задължително през мрежата и цените на БТК). а мобиком си позволява да свали цената до 5 ст. Това ми говори само за едно: първия работи на бясна загуба, за да придърпва клиенти. резултата: недобра мрежа (както искате го разбирайте - като качество, покритие, допълнителни услуги...). и неизбежната перспектива да дойде време за плащане на сметката. страх ме е да си помисля кой ще остане на масата последен. ОТЕ явно иска да вдигне цената на Глобул и да се измъкне, продавайки го с печалба и без да се интересува какво ще стане след това.
Мобиком пък от години не влага пари в мрежата и я е оставил на доизживяване - колкото спечели, все е файда. ама не става така - не и ако си абонат и искаш някакво качество.
Така - поне за мен, избора си остава между... МТел и МТел... вярно, нямам пари да пътувам, ама искам ако тръгна да знам че ще имам връзка. по-скъпо е на пръв поглед (не и ако съм в група заедно с приятелите ми например), но не обичам да ме черпят. спокоен съм, че ако закъсам на път, мога да се обадя за помощ. ползвам WAP - да си чета пощата например. и знам, че ако в нащата опоскана страна все пак влезе нова услуга, тя ще бъде пусната от МТел.
Това е. Дълго е, виждам. надявам се обаче да спре поне малка част от безсмислените препирни в чат-а.



Тема Това са само догадкинови [re: Toчицa]  
АвторKocтac (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 11:32



Не занм колко ти е достоверна иформацията относно цените на БТК за мобилини оператори и това кой е на загуба и кой не (едва ли някой може да има точна информация, когато става въпрос за конкурентни фирми).
Само искам да отбележа, че никога грък не работи на загуба.

Една забележка: Мобиком не предлага GSM услуга.



Тема Re: Това са само догадкинови [re: Kocтac]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано18.02.02 12:19



Добре,че ни каза за статута на Мобиком,не знаехме!Що се отнася до догатките ми се виждат доста логични,макар и само вероятни.Изборът наистина за сега и смятам за в близко,а може би и далечно бъдеще остава Мтел.Другият оператор просто разруши представата за монополизъм,но с това дейността му приключи.Както някой беше казал,за всеки влак си има пътници,но повечето хора предпочитат да пътуват с експреса!



Тема Re: Za vsicki MTel vs. Globulнови [re: Toчицa]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 12:59



abe ti qvno padash ot lunata. nali ote sa podpisali dogovor s dyrjavata be. taka lesno li shte go prodadat. ako iskash da znaesh naemite za chestotite na globul sa po malko ot teq na mtel i za tova mogat da si pozvolqt 39 st.



Тема Re: Това са само догадкинови [re: Muchacho]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 13:03



ppovecheto hora iskat da pytuvat s vlaka-strela, ama sa obvyrzani s dogovor s ekspresa, moi chovek, kato na povecheto im e 3 godishen. na nikoi ne mu se plashtat neustoiki. no nishto dogovorite vse nqkoga shte iztekat.



Тема Айде стига, бе малоумник!!!нови [re: urbanx]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано18.02.02 14:25



Ти че си такъв - такъв си! Ама и нас ли искаш да ни изкараш такива. Каква държава, какви договори!!!

*Справка - Балкан и Зееви Груп

_______________________

Be mobile! Have fun!!!


Тема Re: За догадките...нови [re: urbanx]  
Автортoчицa (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 14:30



за догадките - не сте прави. да, това са цените. и БТК няма да си позволи да даде различни тарифи за всеки оператор, ако най-малкото не иска да й скъсат г... от съдебни дела за нелояна конкуренция. и за договорите не е така - това беше за много кратко, с такива договори са най-вече хора, които ползват някакви преференции. а повечето от тях и не мислят да протестират
а гърците - няма да са на загуба, споко. купуват оператори и в съседните страни, после се тупват в гърдите че са направили регионална мрежа и продават бързо. а новия собственик ще си избива парите. от тези, които ползват услугите на въпросните оператори



Тема Поредният нечетящ! Аман!!!нови [re: Kocтac]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано18.02.02 14:31



Тя девойката си го е написала, ама нали чукча не читатель, чукча писатель. Хайде пак да се цитираме: ОТЕ явно иска да вдигне цената на Глобул и да се измъкне, продавайки го с печалба и без да се интересува какво ще стане след това.
Толкоз, гърче!!!

_______________________

Be mobile! Have fun!!!


Тема Re: Айде стига, бе малоумник!!!нови [re: AlexBG]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 14:37



davai po tochni primeri.
da ne bi zeevi da prodadoha balkan ili mu vdignaha cenatya za da prodadat.
pak molq vsichki - mislete predi da pishete.
ne stavai vse pak grub - tova e samo spor



Тема Re: Това са само догадкинови [re: urbanx]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано18.02.02 14:40



Твоят влак е пътнически за Перник през Волуяк и няма нищо общо с влака-стрела.
За теб и Глобул сигурно цифровото изражение на "повечето хора" е някъде около 100 хил., но за мен и МТел около 100 хилядите абонати с дългосрочен договор (не знам дали не са и по-малко) са "една малка част". Какво да се прави - въпрос на гледна точка и най-вече на МАЩАБ.

_______________________

Be mobile! Have fun!!!


Тема Re: За догадките...нови [re: тoчицa]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 14:40



tochice tochice. kolko si zabludena tochice.
dogovorite ne sa mejdu operatorite i btk, a s DKD i mejdu vsichki operatori sa tolkova razlichni, kolkoto e razstoqnieto ot tuk do lunata.
i ne stava vyproz za neloqlna konkurenciq, a prosto vremeto na podpisvane na dogovorite sa nalagali razlichni usloviq



Тема Поредният параноикнови [re: AlexBG]  
АвторKocтac (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 15:50



Това ОТЕ, че искат да продадат Глобул - може само да те радва.
Като дойде новият им собственик и смени условията в противоречие с договора (така че да не ти изнася), какво ти пречи да им кажеш чао. АКо ти отърва - какъв е проблема?
Според тебе кога ще го продадат а? До края на Февруари или до началото на Март? Коя година?
Да не би да ти се отдава гадателството?
Имаше един човек дето можеше да отговори на всички въпроси, ама се .... спомина.



Тема Re: Това са само догадкинови [re: AlexBG]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 16:19



kogato az sym izpolzval mtel ti sigurno si vyrtql shaibata po btk, ama kato cheta kolko sa ti neqsni neshtata mai ooshte go pravish.
za tvoe svedenie
do septemvri 2000 godina mtel ima nqma 250 hil abonata.
taq cifra zapochva da raste sled kato puskat pyrvite si telefoni s dogovor motorola cd930 + sim za 250 lv bez dds.
sled tova vsichkite tam mi ti hilqdi studenti se nabutvat sys siemensi C25 alcatel one touch i ericsson 1018 za po 80 lv s dogovori v rezultat na koeto abonatite narastvat do 600 hil. neka da sme chestni i priznaem che mtel nqma 1 100 000 abonata i che 70-80 % sa sys dogovori.



Тема Re: Това са само догадкинови [re: urbanx]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано18.02.02 16:45



Ох, омръзна ми да си разменяме с теб реплики. Нито ти ще ме убедиш с приказките си, нито искаш да вденеш от мойте (или не можеш).
Така че за последно - абонатите на МТел одавна са повече от 1 млн. и повечето от тях са с договор (изкл. Прима картите). Но малка част са тези с дългосрочен договор.
BTW Сега ми идва на ум, че ти сигурно си служител на Глобул и много те е яд на тези дългосрочни договори. Щото докато изтекат сроковете и неустойките (за които много се вайкаш) та евентуално тези хора да ви станат абонати (надявайте си се), то тогава вече Глобул май няма да го има.

Е май повече няма какво да си кажем с теб. Аз поне на виждам смисъл да си губя времето. До скоро, до нова тема!!!

_______________________

Be mobile! Have fun!!!


Тема Re: Това са само догадкинови [re: AlexBG]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 16:53



prav si hich ne vdqvash ili pone ne iskash.
kakto i da e to po princip tezi sporove ne stigat do istinata. no ti prodyljavai da vqrvash i da iskash mtel da podobrqt neshto az shte si stoq v globul i sghte si lafq s koito i kogato si poiskam.



Тема Re: dobavkaнови [re: AlexBG]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 16:58



oshte kogato napisah temata Kvo samo se oplakvate znaeh che s tebe shte vlezem v spor i za tova bqh napisal v PSa da ne komentirash. to neshtata se protochiha mnogo nadalech i izlqzoha ot celta na temata.
vyv vsichki postove ima samo kritiki i oplakvaniq kym mtel. e misylta togava mi beshe che shtom ne si dovolen ot neshto ne go izpolzvai, a shtom ne iskash da se otkajesh ot nego shte tyrpish i traesh - nqma koi da te chue.



Тема Re: dobavkaнови [re: urbanx]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано18.02.02 17:27



Явно е че никой няма да убеди другия в правотата си.
Аз и за това се въздържам да пиша.
Но ще ти дам една посока за размисъл :
Дали Мобилтел или Глобул по добре задоволява изискванията на клиентите си може да се съди по броя на абонатите им. При съоношение 10:1 просто няма какво да говорим. Дори ако се абстрахираме от абсолютния брой на абонатите нарастването им при Мобилтел е по голямо в сравнение на това на Глобул.
И за никъде не съм твърдял че Мобилтел са безпогрешни. Просто в момента оераторът който предлага по добре продаваната услуга е Мобилтел.
За сега.



Тема Re: dobavkaнови [re: Илko ™]  
Автор cyclades (incursion)
Публикувано18.02.02 18:05



xex saotnoshenie 10:1 kazvash - a ot koga sa ednite na pazara - ot koga sa drugite.
I kakvo e pokritieto na mtel - kakvo na globul - estestveno 4e shte imat pove4e - imali sa pove4e vreme za vsi4ko.

a ina4e vseki si ima pravoto na izbor - da izbere po-dobria spored nego.

Doidoh, vidiah i ne poviarviah na ochite si!


Тема Нима?!?нови [re: cyclades]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано18.02.02 18:34



Много си отворен, бе "system administration". Мен какво ме интересува кой от колко време е на пазара. Да не искаш да чакам две години та Глобул да направят за три това, което МТел са направили за четири. Хич не си го и помисляй. Интересува ме в настоящия момент кой предлага повече и по-качествени услуги, кой ми е по-изгодно да ползвам.
А вече човек сам си прави сметката с кого ще му е по-изгодно и за в бъдеще да бъде. Аз моя избор отдавна съм го направил. И едва ли в скоро време ще го променя.
А ти какво? Дойде, видя и .. .... Нищо, едно голямо нищо!!!

_______________________

Be mobile! Have fun!!!


Тема Re: dobavkaнови [re: Илko ™]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 19:03



mnogo greshish. 10: 1 za 8godini:5 meseca. a za tempovete da ne govorim i ne mojesh da tvyrdish che mobiltel predlaga po-dobra usluga ot globul sled kato ne si go polzval(siguren sym)



Тема Re: Za vsicki MTel vs. Globulнови [re: Toчицa]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано18.02.02 19:49



Как точно се вдига цената на един ГСМ оператор, след като ТИ самата, без /предполагам/ да си експерт, оценяваш въпросната компания като губеща ..... бах маа му всички от всичко взеха да разбират бре

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Re: dobavkaнови [re: urbanx]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано18.02.02 20:47



Аз греша ???
Какво ме топли това че Глобул е на 5 месеца. Аз не потребявам престоя му на пазара а услугите му. А е факт че те са по малко (както и покритието).
Сега пък ти ми сравняваш 1995 с 2002.
Пак ще ти повторя : преценката(за качеството,услугите,цените) не я давам аз а още по малко пък ти. Дават я клиентите. А точно те са в съотношение 10:1.
Така,че ти много грешиш!!!

Още един пример (Надявам се че ги разбираш)
Ако Глобул беше пуснал качествена услуга на добра цена мислиш ли че хората щяха да си стоят на по скъпо и некачествено при Мобилтел.

Да не говорим че доста от клиентите на Глобул са нередовни платци на Мобилтел и именно това ги е подтикнало да го сменят (дори имаше едни които дори се хвалеха с това из клубовете) .



Тема Re: Za vsicki MTel vs. Globulнови [re: lnsight®]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано18.02.02 20:55



Когато се купува подобно нещо се вземат под внимание доста параметри. Ако фирмата е на загуба в момета това не означава че след известно време няма да излезе на печалба. Така че погледнато в по дългосрочен план може да се окаже че цената и се е вдигнала въпреки това. (ако не си чувал за дъмпинг - работиш на загуба но и твоите конкуренти са на загуба.ако успееш да ги надживееш се оказва че въпреки че си на загуба си завзел целия пазар и цената ти е хвръкнала. и все пак да уточня че това е само пример! - ако искаш мога да ти дам още)

Така че не може да се даде категорична оценка като твоята!



Тема Re: dobavkaнови [re: Илko ™]  
АвторVoadafone (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 20:59



Kakvito klientite(neredovni platzi i izmamnitzi),takava i Firmata,mente!



Тема Re: Нима?!?нови [re: AlexBG]  
Автор hum (съмняващ се)
Публикувано18.02.02 23:40



Алекс, нещо много се стягаш, бе майна. Я го давай по спокойно! И си на всяко гърне мерудия, успокой малко топката. Чак ставаш досаден с изявленията си



Тема наясно съм с тези нещанови [re: Илko ™]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано19.02.02 08:35



но дъмпинг може да си позволи МТел, но не и Глобъл - 10пъти повече абонати, мрежа изградена почти изцяло на гърбовете на абонатите, при монопол и съответните космически цени. Глобъл тепърва трябва да инвестират в обхват, за да могат да си позволят и да правят дъмпинг...

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Re: Нима?!?нови [re: AlexBG]  
Автор cyclades (incursion)
Публикувано19.02.02 09:54



xex,
az ti kazah che vseki ima pravoto na izbor - ti si izbral m-tel, az sluchaino sashto (e imam i globulska karta, ama kakvo ot tova). da sam kazal neshto sreshtu tvoq izbor - ne. vseki si reshava sam i nqma za kakvo da se opitva da ubezhdava drugite v pravotata na izbora si.

Doidoh, vidiah i ne poviarviah na ochite si!


Тема Един въпроснови [re: cyclades]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано19.02.02 10:14



само ако си от София
след като имаш карти и на 2-та оператора в София с коя карта можеш да се свързваш и говориш по-лесно, защото аз съвсем определено съм по-доволен от единия оператор ..... но може и да съм се заблудил.

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Re: dobavkaнови [re: Илko ™]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 10:46



omryzna mi da povtarqm no haide za typite po tri pyti. 70-80 % ot horata sa s dogovori i da iskat da otidat v globul pyrvo shte trqbva da se razdelat sys sumi ot 100 lv nagore za da se otkachat ot piramidata mtel.



Тема Re: Един въпроснови [re: lnsight®]  
Автор cyclades (incursion)
Публикувано19.02.02 10:48



Ami da ot sofia sam. A za vrazkata - zavisi kade sam. Ima mesta kadeto s globul sam po dobre, no mestata kadeto s m-tel e po-dobre sa pove4e .

Doidoh, vidiah i ne poviarviah na ochite si!


Тема Vyprosнови [re: Илko ™]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 10:49



ti vyobshte polzval li si globul nqkoga. taka kato cheta se symnqmav malko. i koi uslugi na mtel sa poveche ot tiq na globul osven WAP.
dobre che te se poqviha na pazara inache vie s primite oshte shtqhte da se chudite kak se prashta sms i kvo e glasova poshta. pone za tova trqbva da ste blagodarni na globul



Тема Re: neshto umni i ot tebeнови [re: lnsight®]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 10:52



ti mai ne si bil tolkoz typ.



Тема Re: lele leleнови [re: Илko ™]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 10:55



kak preceni che globul raboti na zaguba. taka mislish sigurno shtoto mtel ne svalq cenite ili zashtoto vednyj bqha kazali che veche cenite na minuta ne mogat da padat tyi kato tova im bil krainiq predel. i ti im vqrvash?



Тема моя опит с МТЕЛнови [re: cyclades]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано19.02.02 11:32



е малък /2 дни ходих с МТЕЛ-ска карта на един приятел/, ако под обхват разбираш брой чертички - МТЕЛ категорично са по-напред, обаче като възможност да се свържеш и да говориш с някой - категорично съм на обратното мнение .... може да съм случил на най-натоварените 2 дни на МТЕЛ

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Re: моя опит с МТЕЛнови [re: lnsight®]  
Автор cyclades (incursion)
Публикувано19.02.02 11:41



ne, niamam pred vid broi chertichki. a inache na posledak call drop-a pri dialing, zagubata na srichki i dumi i tn. pri nabirane s kartata na m-tel v niakoi regioni na sf vidimo se uvelichi. ne sam zabelqzal podoben problem s globulskata.

Doidoh, vidiah i ne poviarviah na ochite si!


Тема Re: моя опит с МТЕЛнови [re: cyclades]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано19.02.02 13:30



точно тези неща имах в предвид, също такава загуба на срички забелязвам когато говоря със абонат на МТЕл от моята си глобълска карта при нормална връзка с другите абонати на глобъл ...

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Re: lele leleнови [re: urbanx]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано19.02.02 15:54



Ти четеш ли какво пиша ?
Кога съм казал че работят на загуба.
Просто коментирах отговор на мнение че ... абе кво да ти обяснявам явно не схващаш.



Тема Re: наясно съм с тези нещанови [re: lnsight®]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано19.02.02 15:56



Не съм казал че някой прави дъмпинг!!!
Дори веднага след примера съм пояснил защото очаквах подобна реакция.



Тема ZA URBANXнови [re: Илko ™]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано19.02.02 16:38



Този не е от схватливите,но какво да се прави!Спори за неща,които просто са безсмислени!Приятелю,UrbanX или както там се наричаш,съмнявам се,че с този тон и еднообразни доводи относно предимствата на Globul,ще убедиш някои да си смени картата.Можем да продължаваме да спорим,все пак така се ражда истината,но и ти трябва да признаеш,че има не една или две причини,хората да остават клиенти на Мтел.Смятам,че около Нова Година и празниците МТел се сдоби със значителен брой потребители,при това от стари такива свой,знаеш какви бяха условията?Това значи,че хората не само възнамеряват да използвот Мтел,но се обвързват с тази фирма и дългосрочно,все пак това е собствено желание,нали?Що се отнася до бъдещата продажбата на Globul,знай че те не се продават като губеща компания,ако такава изградила мрежи в няколко съседни държави.
Запазването на добрия тон е основна предпоставка,при евентуално желание от твоя страна за продължаване на спора!



Тема Re: ZA URBANXнови [re: Muchacho]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 18:15



ima edna prichina-dogovorite, koqto e dosta osnovatelna.
ot promociqta okolo nova godina naistina se vyzpolzvaha stari abonati na cenata da si sprat starite karti (ako sa bili bez dogovor).
tova beshe edna ot nai-typite promocii. po tozi nachin te prinudiha horata, koito iskat da si smenqt aparata da si smenqt i nomera. redno beshe, kakto pri vseki civilizovan operator da se dadat aparati na izgodni ceni kato abonatite podpisvat dogovor sys starite si karti ili tezi koito imat veche takyv da im se prodylji, ili neshto takova.
mtel samo reketira i se pylni s razni balyci



Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано19.02.02 18:33



Явно не си разбрал условията на промоцията,те бяха за стари абонати,които желаят да си купят още една карта и с нея апарат на много изгодна цена.Всички,които желаеха го направиха и си купиха такива за по 70-80лв.,а които нямаха нужда просто не си купиха,така че не разбирам,кое наричаш рекет?Би ли обяснил?



Тема Re: 39 стотинки...нови [re: urbanx]  
Автор stanetzz ((не)познат)
Публикувано19.02.02 19:29



39 стотинки,ама без ДДС-то,и то денонощно,и то само с възможност за един тарифен план.Ти явно не говориш много.Що не вземеш направо да минеш на В-кънект?

учение и труд,жизнерадост и дръзновение !!!

Редактирано от stanetzz на 19.02.02 19:30.



Тема Re: ZA URBANXнови [re: Muchacho]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 19:29



za kvo mu e na chovek vtora karta?
za da q dade na nqkoi koito posle da go vytri sys smetki.
i sled taq promociq shte ima hilqdi zavedeni dela, kakto imashe i ima sled studentskata promociq 2000 god.
a ako mislish che horata sa si kupuvali ot promociqta zaradi kartata a ne zaradi aparata jiveesah v dylboka zabluda



Тема Цялата работа бешенови [re: Muchacho]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано19.02.02 19:29



за да са сигурни, че няма някой да си купи телефон от промоцията на ниска цена и да си хвърли картата ..... и да стане абонат на Глобъл например.
получи се нещо, като промоцията на Б-Конект, само че тука трябваше да търсиш познат, който да е абонат на МТЕЛ и да ти има доверие, че ще си изпълниш договора си /т.е. неговия/ за да ти купи нещо от промоцията.

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Re: за промоциите...нови [re: lnsight®]  
Автор stanetzz ((не)познат)
Публикувано19.02.02 19:45



И защо да става абонат на глобЪл? 39 стотинки,ама без ДДС-то,и то денонощно,и то само с възможност за един тарифен план.
Апаратите от промоциите са кодирани(не че не могат да се разкодират, де).Просто това е възможност да купиш примерно на гаджето или на жена си телефон и да си говорите за 24/12 ст.
Тук няма нужда да търсиш някого за комбина като при глобЪл,та да не се чудиш какво точно да правиш със втората карта(освен да свириш на китара)

учение и труд,жизнерадост и дръзновение !!!

Редактирано от stanetzz на 19.02.02 19:52.



Тема Промоциинови [re: stanetzz]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано19.02.02 20:09



Прав си!Тук става дума да купиш карта и телефон на някой близък от промоцията,а не на първия срещнат в квартала!Ако и на това му се вика рекет или принуда за закупуването какво е положението при Globul,които даваха карти без пари,но с едногодишен договор,за Би Конект няма да говорим?
Става въпрос да използваш с двете си или колкото имаш карти,или Мтел Фамилия,или Мтел Фирма,не за друго!Относно апарата,че ти излиза без пари няма да говорим,то е просто факт.Каква беше конкурентната оферта на другия оператор,може би Аудиовокс?Говорим за оферти,не за рекет,мисля че сте съгласни?



Тема Re: за промоциите...нови [re: stanetzz]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано19.02.02 20:18



Ми който има гадже и т.н. на което е склонен да плаща обонамент - да, въпроса ми беше за хората, които искат да станат абонати на МТЕл, да си купят промоционален телефон, а нямат 6 месеца стаж БГ ГСМ оператор ....

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Re: e vie i na tova ako mu vikate promociqнови [re: Muchacho]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 20:20



vmesto tq da e za novi abonati tq e za nekvi tam ot 1 godina
kazvat ti bez mesechni taxi, ama inache ne mojesh da si izberesh tarifa, zadyljitelno ikonomichen abonament
da ne spomenavam za tova da izplashtash neshto koeto tri meseca sled izlizaneto si e veche moralno ostarqlo



Тема Щом промоцията е направила опашкинови [re: urbanx]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано19.02.02 20:25



значи е добра - хората са преценили правилно манталитета на българина и не са сбъркали ...

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Качествонови [re: urbanx]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано19.02.02 20:30



Виж Друже,тук също става въпрос за нови абонати само че на един договор със стар абонат на Мтел.За разлика от Globul,Мтел може да си позволи това,фирмата която трябва да прави промоции за нови абонати не е Мтел,но ТЯ пък не може да се усети,жалко!Кажи коя от промоциите на Globul е с качествени апарати?



Тема Re: Щом промоцията е направила опашкинови [re: lnsight®]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано19.02.02 20:33



Това май е част от играта,факта че Мтел са го разбрали е добре,а не зле,защото преди да стартират Globul говореха за апарати по 5-6лв. с три месечни договори,но уви,щяха да изпатят ако бяха сбъркали,въпрос на манталитет!



Тема Re: опашки на празнонови [re: lnsight®]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 20:35



ако е имало е било за да влезе човек в бизнес-центъра и разбере че няма SAMSUNG.
мисълта ми е че много хора чакат за нищо, щото тия квачки в офисите не се сещат да предупреждаватл



Тема Re: Щом промоцията е направила опашкинови [re: Muchacho]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано19.02.02 20:35



съгласен съм с това

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Анови [re: urbanx]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано19.02.02 20:38



преди нова година аз лично бях свидетел 1 път как охраната излезе да обясни на хората какво е останало в БЦ-то ...... е колко време бяха чакали преди това нямам идея ама бая навалица си беше ...
точно до тях имаше магазин в който продаваха ГлоБълски работи .... ама ората - тц - не купуват ;-)

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Отклоняваш тематанови [re: urbanx]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано19.02.02 20:40



Това вече е дребнавост,че то имаше и промоция за Alcatel,Nokia,Siemens може би трябваше да има и персонал пред офисите,който да пита кой за какво чака?Другото е че не знам човек,който да е искал Samsung и да не си е купил такъв!Говорим за промоции,не за чакане по опашки друже,не отклонявай темета!



Тема Re: Бнови [re: lnsight®]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 21:15



е то това ако е критерий. магазини на Глобул:Магазини на МТЕЛ са 20:1 съвсем нормално е да има разпределение, а не посткомунистически опашки



Тема Re: Качествонови [re: Muchacho]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 21:20



nokia 3310 alcatel 310 311 511 ericsson r320s (germanos)
samsung r200 (global net)panasonic GD95 (global net) i tn tn



Тема Re: Отговорнови [re: urbanx]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано19.02.02 22:24



За %-ите абонати с ДЪЛГОСРОЧЕН договор пак ще ти повторя (не че има шанс да вденеш) - малко са. А това какво означава??? Лъжеш!!!
Прима картите нямат гласова поща. Лъжеш ли??? Дааааааааа!!! Ама много ми е гот да те хващам как лъжеш.

_______________________

Be mobile! Have fun!!!


Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано19.02.02 22:36



Леле мале. Шъ требе да черпавам. Чак езика си преплитам от учудване. Доживех таквоз чудо - да съм на едно мнение с UrbanX. Почти, все пак!
И аз мисля, че е крайно време МТел да направят промоция за стари абонати, на която целта да е подмяна на старите апарати с нови - на по-изгодни, преференциални цени (защо не и на изплащане).
Но не съм съгласен, че промоцията беше тъпа. Просто много нежни половинки се снабдиха с елегантен телефон Samsung R210s.

_______________________

Be mobile! Have fun!!!


Тема Re: Айде пак малоумия!?!?!нови [re: urbanx]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано19.02.02 22:45



Ти какво разбираш под думата промоция? Защо да е само за нови абонати!?!?!
А и защо му е вече на МТел новите си абонати специално да ги привлича, те и сами вече си идват, без специални преференции (т. е. промоции). Недей да бъркаш МТел с Глобул!!!

_______________________

Be mobile! Have fun!!!


Тема Re: за промоциите...нови [re: lnsight®]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано19.02.02 22:49



Еми за тях имаше промоции с апарати на изплащане за 2-3 месеца.

_______________________

Be mobile! Have fun!!!


Тема Re: ZA URBANXнови [re: AlexBG]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано20.02.02 00:15



Тук съм съгласен и аз,макар да не чакам специална промоция от Мтел,за да си сменя апарата.Сигурен съм,че такива ще има,щом сме тръгнали по стъпките на Vodafone,но колко ще са абонатите и сега,и тогава,които още ще ползват старите си Мтелски апарати купени от някоя промоция?Когато стане преференция самото закупуване на апарат от Мтел и повечето хора разберат и изоставят гаражите и магазинчетата за GSM,тогава такава промоция би имала почва и у нас!



Тема Re: ZA URBANXнови [re: Muchacho]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано20.02.02 00:24



Мисля, че вече магазинчетата и гаражите не са това което бяха навремето

Аман от приятели


Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано20.02.02 00:45



Айде пак се оплете
Я кажи как Глобул продава не апарат + карта ами направо 2 карти без апарат.
И за какво са му на човек 2 карти ? Да ходи после и да ги предлага с обяви ?
Поне можеха един телефон да дадат че да си го ползват на смени.

И сега редовното - мисли преди да пишеш (стига да можеш).



Тема Re: Щом промоцията е направила опашкинови [re: lnsight®]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано20.02.02 00:57



Ами как да ги пусне тези телефони с 3 месечен договор като българина още щом излезе от офиса на оператора влиза в първото дюкянче да му го ракодират. Ами промоцията нали е точно за това - да ползваш услугите на този който ти е подарил (почти) телефона.
То излиза че най важното от една промоция е да вземеш телефон без пари и веднага да се прехвърлиш на другия който пък давал карти без пари.



Тема Re: Бнови [re: urbanx]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано20.02.02 01:04



Опашката става там където има интерес. Глобул още 20 лавки да отворят като няма интерес - няма и клиенти.

Я ми кажи обаче щом като са толкова печени тия от Глобул що не пуснат една промоция подобна на тази на Мобилтел. Сам виждаш че има успех. И тия от Глобул го виждат.
Ама просто са бедни....



Тема Re: ZA URBANXнови [re: Cherniq]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано20.02.02 01:10



Да, сега имат голям оборот ..... от разкодиране.



Тема Re: Бнови [re: Илko ™]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано20.02.02 08:34



Откакто Глобъл са на пазара доколкото си спомням са взели 40% от клиентите с/у 60% за МТЕЛ и това никак не е малко за една компания, която има още доста да работи в/у покритието си в страната.
..... а това, че българина като види опашка и се лепва да не изпусне нещо си е известно от край време, та в тоя смисъл Глобъл май наистина бъркат с това че се предлагат на много места и не могат да начешат стадния инстинкт на българина ..... е аз съм от малкото дето като видя опашка и бягам... направо съм алергичен към опашките ...

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Re: Един въпроснови [re: cyclades]  
АвторO87 (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 16:42



Абе, браточки ! Като ви чета изказванията направо се чудя дали всички говорите за същия оператор, към който съм и аз и с какви слушалки разполагате, та в София/ където съм и аз/ не можете да говорите с карта на МТел?
Трябва да ви кажа, че моя телефон е Моторола Фларе / модел 1995 год или 96/ и до сега НЯМА МЯСТО В СОФИЯ, КЪДЕТО ДА НЯМАМ ОБХВАТ. И ЧЕ НА БОРОВЕЦ АЗ ИМАХ ОБХВАТ НАВСЯКЪДЕ, А КОЛЕГИТЕ МИ С ПРЕХВАЛЕНИТЕ СИ СИМЕНСИ И АЛКАТЕЛИ НЕ МОЖЕХА ДА ПРОВЕДАТ И ЕДИН РАЗГОВОР НА 8 ДЕКЕМВРИ. НАПРАВО МИ ВДИГНАХТЕ САМОЧУВСТВИЕТО !



Тема Re: Един въпроснови [re: O87]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано20.02.02 19:58



Дааа, и аз така се чувствах, докато бях с Моторола. Докато в един красив летен ден тя загуби обхват по трасето на лифта от Драгалевци, а на съседната седалка щерка ми си лафеше с Алкателчето. После пробвахме и из няколко заведения в мази във Варна - случката се повтори. Така,че изключи Алкател от списъка си

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Бнови [re: Илko ™]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 20:07



v sravnenie s vodafone da ama s mobiltel-trqbva da si izkukal, kuh, slqp ili idiot da si mislish che sa po-bedni



Тема Re: Щом промоцията е направила опашкинови [re: Muchacho]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано20.02.02 20:10



Охо, обещаха не само това; обещаха "Безплатни разговори в мрежата на Глобул в града, в който е закупена картата" .... ама не завещаха

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: за промоциите...нови [re: AlexBG]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 20:10



neka tiq aparati da sa aparat i toi da alcatel 303 a?



Тема Re: ZA URBANXнови [re: Muchacho]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 20:13



i az sym syglasen



Тема Re: da jivee syglasietoнови [re: Muchacho]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 20:14



i az sym syglasen



Тема Re: Отговорнови [re: AlexBG]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 20:17



e mi oshte po zle. b-connect imat i glasova i clir i kvo li ne.



Тема Re: за промоциите...нови [re: urbanx]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано20.02.02 20:27



Ами чудесно попадение, идеален за хора с по-скромни възможности, които искат да са мобилни. Какво предлага Глобул? Апарати на цени, които не са толкова тънки.Да,ама, който можеше да си ги позволи, вече е мобилен. Страшно умно.
Впрочем имаше и Мотороли - съвсем скромни като възможности, но стабилни.
Впрочем болшинството потребители искат мобилен за да им върши работа, а не да се фукат с него или, както някой сполучливо отбеляза - да го закичат като мартеница. И МТел откликва, за разлика от Глобул - с техните оферти търсят заека там, където вече го няма

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Отговорнови [re: urbanx]  
Авторsfsf (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 20:28



B-konektite imat clir ama drug put - LUZESH!!!!!!!!!! Niamat!!!!!
To i drugi te hwanaha da luzesh maj.....

"b-connect imat i glasova i clir i kvo li ne."
Da imat glasowa, da.... ama samo towa.

Ama imat li Konferentni razgowori????? - niamat!!!!!!!!
A imat li semeistwo i priateli????? - niamat!!!!!
Data i Fax???????? - niamat!!!!!!!



Тема Re: ZA URBANXнови [re: AlexBG]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано20.02.02 20:34



Подкрепям теза 2 и 3 и допълвам - и не малко господа се сдобиха с един съвсем приличен и функционален тлф - С35, а сума ти и наследници - с чудесното за 30-те си лева Алкателче.
Впрочем на последните им завиждам - миналия май купих същото на щерката за около 260 лв - страхотен обхват и се събира в кой да е джоб или чантичка.

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Отговорнови [re: sfsf]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 20:59



q si kaji nomera i da ti zvanna shtom ne vqrvash che imat clir, da vidim dali shte poznaesh ot kakvo ti se obajdam.
aman ot idioti



Тема Re: за промоциите...нови [re: Cтepн]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 21:12



qvno ne si razbral che stavashe vypros za aparati na izplashtane za novi abonati. motorolite se plashtaha direktno a i ne bqha tolkova tynki.
syshtite motoroli globul vse oshte predlaga za 109 lv s dds taka che sam preceni.



Тема Re: ZA URBANXнови [re: Cтepн]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 21:17



za syshtite pari (stava vypros vnoskata + sumite za 12 meseca) ot koleda do sega mojesh da si vzemesh dalech po prilichnoto alcatelche 310 s B-connect (t. e. bez dogovor kakto pri mtel), a sega pak za syshtite oshte po po prilichnoto 311.



Тема Re: за промоциите...нови [re: urbanx]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано20.02.02 21:20



Поредна грешка!!!!! Моторолите бяха на двумесечен лизинг ( и двата модела), а ОТ303 - на тримесечен.
Айде, че си заблуден и не разбираш - всички разбраха, ама явно и не помниш повече от 2 дена.
Знаеш ли, сериозно - чета те от няколко дена и всеки път се сещам за една блестяща сентенция, май беше на Сенака - "По-добре си мълчи и да помислят,че си прост, отколкото да си отвориш устата и да разсеяш всякакво съмнение" - сякаш за теб е изречена.

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано20.02.02 21:29



Четеш Евангилието като дявола - първо трябва да ги имаш тези пари на куп, второ - като ги платиш на куп, после си плащаш мес.такси.
А така ставаш клиен за мн. малка първоначална вноска и после плащаш по 18 лв и това е по-важно отколкото дали това ще е лиз.вноска или мес.такса.

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Един въпроснови [re: O87]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано20.02.02 22:02



Браточка нищо лично, но
НЯМА МЯСТО В СОФИЯ, КЪДЕТО ДА НЯМАМ ОБХВАТ
НЕ МОЖЕХА ДА ПРОВЕДАТ И ЕДИН РАЗГОВОР
Извинявай, но това, че ти показва наличие на обхват не означава, че можеш да проведеш разговор

Аман от приятели


Тема Re: за промоциите...нови [re: Cтepн]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 22:12



dnes hich ne mi se zaqjda i za tova si priznavam. ponqoga gresh ama za drebni raboti , za seriozni sym extra.
i ne stava vypros vse pak za dva dni a za 2 meseca.




Тема Re: ZA URBANXнови [re: Cтepн]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 22:21



ne e tochno taka zashtoto pri promqna na mesechnite taxi prodyljavash da plashtash 18 lv.
vse pak taq promociq ne beshe i mnogo dostypna - v smisyl za ogranichen broi hora, ogranichen broi aparati.
kato ideq ne elosha, no kato nachin ne struva.



Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано20.02.02 22:39



Като гледам само как са се засилил да намаляват таксите.......

Аман от приятели


Тема Re: ZA URBANXнови [re: Cherniq]  
Автор urbanx ()
Публикувано20.02.02 22:44



примерно става въпрос



Тема ot dva mesetsa,ama...нови [re: urbanx]  
Автор shelby (не3aпознат)
Публикувано20.02.02 22:48



...shto ne vzemesh da se registrirash?



Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано20.02.02 23:00



Честита регистрация

Аман от приятели


Тема Re: ZA URBANXнови [re: Cherniq]  
Автор urbanx ()
Публикувано20.02.02 23:01



са по ясен ли съм ти



Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано20.02.02 23:17



Ясен си като бял ден

Аман от приятели


Тема Re: ZA URBANXнови [re: Cherniq]  
Автор urbaпx (тъпо копиле)
Публикувано21.02.02 02:32



kakvo iskash da kajes

може да съм тъп,но за сметка на това пък съм прост


Тема Re: Отговорнови [re: sfsf]  
Автор cyclades (incursion)
Публикувано21.02.02 09:50



ex ako mozheh da razbera kakva e logikata da imash data&fax v pre-paid-a
Vizh v post-paid-a, vapreki ne osobeno priqtnite tarifi na globul, si polzvam data&fax-a.

Doidoh, vidiah i ne poviarviah na ochite si!


Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbaпx]  
Автор urbanx ()
Публикувано21.02.02 10:27



koito i da si si golqm bokluk shtom si mislish che nikoi nqma da zabeleji razlikata mejdu N i П



Тема Re: ZA URBANXнови [re: Илko ™]  
Автор urbanx ()
Публикувано21.02.02 10:39



има голяма разлика между предплатени карти и карти с договор. сега ще ти обясня каква е разликата е че като изговориш предплатената можеш ако щеш да я хвърлиш, ако щеш да я използваш ако щеш да я подариш, все е тая.
ставаше въпрос защо му е на човек втора postpaid карта при това с едногодишен договор.
относно за мисленето доста добре се справям ама ти явно не четеш всичко и прибързваш в спора.
нищо де простено ти е



Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано21.02.02 11:21



Именно това е и целта на промоцията - да вземеш карта с евтин телефон на свой роднина илипознат. И предложението е формулирано именно към тези които са доказали своята лоялност. Защо ще ии е да се набутват с някаква измет която ще вземе телефона и ще спре да плаща.
Не мислиш ли че е измислено доста хитро.



Тема Re: ZA URBANXнови [re: Илko ™]  
Автор urbanx ()
Публикувано21.02.02 11:26



лично аз не бих взел телефон с договор на познат, на роднина да.
ти би ли? като се има предвид че всичко може да се случи, а отговорността ще я носиш ти.



Тема Re: Един въпроснови [re: O87]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано21.02.02 13:45



Може ли малко по-ясно - за апарати ли говориш или за карти на МТел ...

PS: Мтел имат много чертички на всякъде в софия, само че в натоварените часове, разговорите са жива мъка... ако вобще стигнеш до разговор.

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Re: Един въпроснови [re: Cherniq]  
Автор Robin (Stranger)
Публикувано21.02.02 13:46



Знам, че много разбираш, ама тоя път ти ще извиняваш, защото "под имам обхват" в моя случай значи "провеждам разговор" !
Айде тъкмо съм те хванал - кажи има ли начин да се изкара на тая Моторола часовник на екрана, защото в един сайт имаше някакъв код за това. И най-вече - разумно ли е да го бъзикам ?



Тема Re: Един въпроснови [re: lnsight®]  
Автор Robin (Stranger)
Публикувано21.02.02 13:48



Казах го на другите, сега ще го повторя и на теб: До сега НИКОГА, когато и откъдето съм поискал в София не ми е било проблем да се свържа с тоя апарат ! Единствения му недостатък е, че не може да праща SMS, а само получава, но това не е болка за умиране... Айде, със здраве да си ги ползвате машинките !



Тема Може и така да енови [re: Robin]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано21.02.02 14:03



обаче аз например вчера станах свидетел на 2 разговора м/у абонати на Мтел които бяха нещо от сорта "ало.... ало .... разбра ли ..... " - става дума за нови алкател и сименс /на по 2-3 месеца/
и преди съм ставал свидетел на такива разговори, но не съм им обръщал внимание. Аз самия когато говоря със Мтелски абонат винаги качеството е по-лошо отколкото с глобълски, което разбира се има и други обяснения освен претоварената мрежа на Мтел, обаче все повече наблюдения ми показват че тази мрежа не работи добре в момента...
силно се съмнявам проблемите да са свързани с апаратите с които се говори

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Re: Един въпроснови [re: Robin]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано21.02.02 14:20



Ами явно ти си имаш своя терминология, която се различава от моята, но както и да е Баш за твоята моторола не знам дали може да стане това, но адреса на сайта, който си гледал е

и може пак да го навестиш в търсене на инфо. Виж в другия клуб какво каза един фен на Моторолите на въпроса дали може да се изкара часовник на Т180: moje da se aktivira chasovnik. ako imash aktiviran test mode vlizash v nego i ot tam 8080# mai beshe. i posle ppp123p1p i go imash. no moje i da sam sburkal za purvoto proveri v stranicata. niakoi ot tezi neshta gi ima i na ruski

Тва за базикането ти си го преценяваш. Аз лично много обичам да базикам

Аман от приятели

Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано21.02.02 14:23



Аз друго те питах ...
Но щом си отворил дума ще кажа че зависи от човека. Аз например имам приятели на които бих взел без да се замислям.
Ако ти нямаш такива - толкова по зле за тебе.



Тема Re: ZA URBANXнови [re: Илko ™]  
Автор urbanx ()
Публикувано21.02.02 14:30



az moite priqteli ne bih gi syvetval da is vzemat mtel vyobshte taka che...



Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано21.02.02 14:41



И ще сбъркаш. Лошо ли че ви бъде ако си организирате една група.
Запомни че винаги що имаш повече възможности за избор е по добре. Разнообразието на услуги предлагано от Мобилтел не те ограничава а ти дава възможност да искаш и получиш точно това което искаш.
Твоето пристрастие към Глобул не почива на факти а на нещо друго...

Кое е по добре при Глобул в сравнение с Мобилтел
- броя на услугите ли ?
- покритието ли ?
- качеството ли ?
Държа да отговориш с факти ако изобщо го направиш.



Тема Re: ZA URBANXнови [re: Илko ™]  
Автор urbanx ()
Публикувано21.02.02 15:14



ние бяхме организирани в група.
преди когато бях абонат на мтел, част от приятелите ми бяха също, а други не искаха да стават като слушаха как повечето хора (не само ние) се оплакват от тях.
като дойде глобул тия които не бяхме с договори минахме към тях, а тия дето нямаха GSMи си купиха от тях. сега всички сме доволни.
разбираш ли на мене ми липсват само фамилията (но и без нея плащам по-малко отколкото при мтел) и sms през internet.
значи ти щом си доволен от мтел, няма смисъл да те убеждавам, че глобул е по-добре, тъй като всеки сам решава
въпроса ми е за тия дето само се оплакват - мтел това мтел онова, щом не ти харесва вдигаш си крушите и отиваш при другите, ако ли не стоиш, траеш и търпиш.
това му е хубавото на двата GSM оператора, че ти дават право на избор. истината е че все още не може да се усети присъствието на конкуренция, но да се надяваме че и това ще стане. Па дано и трети оператор стъпи на българска земя.
малко дълго-ама дано съм ясен



Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано21.02.02 15:33



Ако стъпи трети оператор,д..е да е яко на Globul!Иначе за нас ще е добре - прав си!



Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано21.02.02 16:14



Прочети мои стари постинги из клубовете на операторите.
Дежурния ми отговор на тези които се оплакват от оператора си е да го сменят.

Струва ми се обаче че четеш избирателно . За друго те питах. Моя пост не е дълъг затова го прочети до край.

И още въпроси. От какво сте се оплаквали в Мобилтел та сте се прехвърлили в Глобул (Още не мога да разбера какво повече вие дал) ?
Аи пак си противоречиш. Казваш че сега си доволен а ти липсвало нещо. Излиза че си доволен да ти липсва нещо.
Или най малкото от много малко се задоволяваш.
Аз бих казал че не се задоволявам лесно та по тази причина не мисля да сменям Мобилтел с Глобул.

Редактирано от Илko ™ на 21.02.02 16:23.



Тема Re: Може и така да енови [re: lnsight®]  
Автор cyclades (incursion)
Публикувано21.02.02 17:40



prav si ne e ot aparatite - ot mrezhata e

Doidoh, vidiah i ne poviarviah na ochite si!


Тема Re: ZA URBANXнови [re: Илko ™]  
Автор urbanx ()
Публикувано21.02.02 18:15



dobro otnoshenie kym klientite - koeto e osnovno, vsichko ostabnalo tyrpi promeni



Тема Re: ZA URBANXнови [re: Muchacho]  
Автор urbanx ()
Публикувано21.02.02 18:16



i da namigash i da ne namigash, tova che si napisal glupost si ostava fakt



Тема Re: Za vsicki MTel vs. Globulнови [re: Toчицa]  
Автор UglylPL (beginner)
Публикувано22.02.02 13:39



Много нещо сте написали.....и глупости и не толкова......
Истина обаче е , че Глобул сваршиха парите.........и ако Европейската банка не им отпусне пари.........незнам как ще продължат
Изграждането на мрежа хич не е евтина работа.....една клетка на мачта излиза няколко дестки хиляди...зелени знаци...
Лимита който имаха Глобул го поизчерпаха....надяваха се да получат солидни приходи от абонати.....обаче....който им е преценявал пазара ги е излагал...и сега нямат пари да продалжат изграждането на мрежата със същите темпове...
Мобилтел.....те пак имаха достатъчно много време да си изградят мрежа...с парите на абонатите.....като монополисти.....добре се справиха.....истина обаче е че имаха и добър мениджмънт......
Обаче.....от разговори с техници и инженери на Мтел.....си признават , че в момента мрежата им е по зле от глобулската .....най вече заради претоварването.......Глобул имат много добро мрежовообарудване.....на Моторола .......което не е натоварено и затова работи по добре.....
Ако обаче Глобул имаха примерно 400 000 абонатии са със това оборудване в момента и те ща са зле...
Мтел.....не е зле да обърнат внимание на подбора на кадрите си за БЦ...ако трябва на интервятата да присъства и психиатър...за да прецени доколко са уравновесени и т.н.......това е едно от нещата което според моето скромно мнение от край време им куца.....

Ама нещо много се разпрострях....мога да Ви досаждам още.....ама....стига и това......
Ако съм обидил или засегнал някой , не е било нарочно...


Regards,
Ugly

Не става "тая" работа в "оная".....и душата в рая:)))


Тема Re: Za vsicki MTel vs. Globulнови [re: UglylPL]  
Автор urbanx ()
Публикувано22.02.02 13:56



verno li sa im svyrshili parite? verno che chuh che i gryckiq i rumynskiq bili falirali, zaradi bylgarskiq. mnogo im e losh menigementa na globul, kak mojaha da hvyrlqt vsichkite si prihodi ot dvata im filiala v bylgarskiq. ujas.
v nachaloto na 2003 sigurno shte im vzemat nagradata za sdelka na godinata i shte im dadat za falit na godinata.



Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано22.02.02 14:14



Отношението се сменя най лесно - просто организация. Няма нужда да се харчат кой знае колко пари за подобряването му. В смисъл то най лесно може да се промени - уволняват се няколко човека хванати в крачка и другите стават прелюбезни.

Дай нещо друго. Това е субективно - аз мога да кажа че отношението към мен е задоволително.



Тема Re: Za vsicki MTel vs. Globulнови [re: urbanx]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано22.02.02 14:18



О правителството отдавна не беше виждало толкова милиони на куп от небето. Така че ако имаше 5 награди за сделка на годината Глобул щеше да ги вземе и петте. Как няма да е сделка на годината - то за някои стана сделката на живота им!



Тема Re: ZA URBANXнови [re: Илko ™]  
Автор urbanx ()
Публикувано22.02.02 14:21



задоволително - ти го каза.



Тема Re: Za vsicki MTel vs. Globulнови [re: urbanx]  
Автор UglylPL (beginner)
Публикувано22.02.02 14:37



Приятелю....няма как да ти кажа кой съм и от къде го знам....виждам и ехидната ти усмивка...обаче това по никакъв начин не променя нещата, не съм против Глобул...много се надявах да направят нещо...обаче не се получава...и акто казваш сделка на годината...Сделка на годината е защото за ПЪРВИ път в хазната влезноха толкова пари ...КЕШ......Знаеш ли че няма нито една българска фирма която да участва в изпълнението на проекта на Глобул.....освен като трети подизпълнител......гърците си въртят парите помежду си и нищо не влиза в България освен тези 180 000 000.
Незнам защо толкова френетично ги защитаваш......може би си им PR.....знам ли , но излизаш извън всякакви рамки на обективност......да не говорим , че като ти чета изказванията май знаеш неща само които си чел по вестниците....
А аз мога да ти кажа и кои примерно в кое министерство говорят със Сименси СЛ45 за сметка на Глобул.
Не защитавам и Мтел и те си имат косури....и аз ги попържвам понякога....но това е положението......
Иначе съм абонат и на двете фирми...по ми е изгодно-;)

Айде.....и бъди весел

Regards,
Ugly

Не става "тая" работа в "оная".....и душата в рая:)))


Тема Re: Za vsicki MTel vs. Globulнови [re: UglylPL]  
Автор urbanx ()
Публикувано22.02.02 14:53



poslednite im pokriti gradove sigurno sa na veresiq a? i verno mi e ehidna usmivkata i kak nqma da e tuka vsichki se izvydihte ot vytreshni po-vytreshni.



Тема Re: Za vsicki MTel vs. Globulнови [re: urbanx]  
Автор UglylPL (beginner)
Публикувано22.02.02 15:13



Priqteliu ti si nespasiaem......
DESET 4OVEKA DA TI SE IZPLIUIAT V LITSETO 6TE KAJESH CHE TE E VALIAL DAJDETS

С РАДИО НЕ СЕ СПОРИ>>>>ТАКА ЧЕ>>>>АЗ БЯХ ДО ТУК
ТИ ЯВНО СИ С ДЕНОНОЩНА ПРОГРАМА>>>>>ЩЕ ПРОДАЛЖАВАМ ДА ТИ СЛЕДЯ ИЗПЪЛНЕНИЯТА>>>>>>ДОБРЕ ПОНЕ ЧЕ ПРОГРАМАТА ТИ Е >>>ХУМОР САТИРА И ЗАБАВА

ПРИЯТЕН ДЕН ТИ ЖЕЛАЯ>>>УСПЕШНИ ПРЕДАВАНИЯ;)))))

Не става "тая" работа в "оная".....и душата в рая:)))


Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано22.02.02 16:38



В смисъл че мен ме задоволява.
В техен офис не съм стъпвал от близо година- нямало е нужда. Сметките си ги плащам по банков път. Какво трябва да очаквам повече ?

Айде аз да съм изключение (за плащането). Един път месечно трябва да ходиш да си платиш сметката. Били то в техен офис, в някоя от банките с които имат споразумение или в денонощтната каса на "Витоша". Какво толкова сте недоволни от обслужването в офисите ? Не мога да разбера защо изобщо някои си умират да се мотат до тях само и само да правят навалица вътре и да се убеждават в "грубостта" на охраната. След като си си взел картата просто не виждам повод да се ходи там освен за плащане на сметки(ако и това ти е много отиди да платиш в банката там поне със сигурност няма опашки). Всички допълнителни услуги можеш да си ги договаряш на телефоните за съпорт.
Мисля че по този въпрос се изяснихме и според мен той не може да е довод да смениш Мобилтел с Глобул. Дай друг довод да го разнищим и него.



Тема Re: ZA URBANXнови [re: Илko ™]  
Автор urbanx ()
Публикувано22.02.02 16:47



kachestvoto na mrejata i uslugite ama nqma smisyl da sporim veche za tova zashtoto go pravim veche ot dni. procheti mneniqta na Ugly1Pl nai-dolu. toi tvyrdi che e super naqsno s mobilnite operatori. ako tova e taka ne vijdam kak shte me ubedish che mrejata na mtel e po-nadejdna.



Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано22.02.02 17:53



Не виждам изобщо съпоставимост. От едната страна е изградена на 90% мрежа която в момента се развива за да може да поеме големия брой клиенти. А ти ми говориш за мрежа която е изградена на 20% с минимални ресурси (колкото да има някакво покритие). Добре че темпа на нарастване на абонатите на Глобул не е толкова висок защото ще стане страшно.

В заключение и двете си имат своите кусури но какво ми сравняваш нещо което го има с това което ще го има някога си?
Ама те ще ли да я изградят до година-2. Ами Мобилтел през това време ще спят ли ? Нали чу че плановете има са до края на годината 2 милиона абонати.



----------------------------
Сега се сетих и за наградата която получили Глобул за сделка на годината. То май през годината други такива сделки нямаше ако изключим Балкан ама оставаше и награда да вземат за нея! А Мобилтел получиха и те ама европейска за най бързо развиваща се телекомуникационна компания.



Тема Опит за точка на кавгатанови [re: Toчицa]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано22.02.02 19:05



С 2 простички въпроса към Urbanx (той май се клонира вчера), съвсем семпли, да не затрудняват очевидно затрудняващия го мисловен процес; невключващи никакви технически или какви да е познания :
Въпрос 1 - смяташ ли, че българина е толкова прост и манипулируем (човек, които лесно се влияе и залита под чуждо давление, например реклами), че чака с часове пред БЦ на МТел (нали това бил по-лошия оператор) за да му даде трудно изкараните си пари и то поне за 1 год. напред? При условие, че промоция обявява и другия (по-добрия) оператор, ама неговите лавки за продажба са си перманентно празни.
Впрочем един подвъпрос в тази връзка - да помниш напоследък за нещо друго да са се появявали опашки?
Въпрос 2 - прав си в доста от критиките си - претоварена мрежа, нелюбезност в БЦ, неизползване на ПИН2, НО...мислиш ли, че една частна фирма би търпяла и ден тези неща и оплакванията от клиентите си, ако те, клиентите, имаха реален избор? Вече се убедих,че не помниш и 2 месеца, затова си позволявам да ти припомня, че лятото Глобул обещаваха Нокии и Сименси по 5-6 (ПЕТ - ШЕСТ) лв, безплатни разговори в мрежата си в града, в който е купена картата и т.н. утопии и МТел реагира като ужилен, дори беше готов да плати 5000 лв глоба и да продава тлф под себестойността им (това е забранено от "Закона за защита на конкуренцията", ако не бъркам в точното му име). Ама Глобул стартира и се оказа толкова неадекватен, че МТелци скоропостижно забравиха всичко - пък и защо не, те просто нямат реална конкуренция. Така,че рекламното им послание е вярно - наистина те са българския моб. оператор, други, реално, още няма. Харесва ни или не, мрънкаме или не - това е - ТЕ СА

ПС: Ей, обещах простички въпроси, пък то стана една... Значи, основните ми 2 въпроса са първите изречения, завършващи с ?

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: Cтepн]  
Автор urbanx ()
Публикувано22.02.02 19:29



znachi pak trqbva da povtarqm. magazini na globul:mtel v sofiq sigurno sa edno 10:1, osven tova v centralniq in ofic vinagi ima chakashti ama ne vyn, a vytre i ne pravi a sedqshti i za vseki po operator.
na pyrviq vypros - mislq che bylgarina e lesno manipulirium i se seshta za posledstviqta edva kogato si izpati.
primer - tozi klub, kydeto pochti vsichki se oplakvatna podvyprosa ti - tiq opashki mi prilichat na tiq sled 1989 god - chakash za nishto
na vtori vypros, koito e dosta glupav - misla che upravata na mtel ne znae kakvo stava v ofisite i. i tova ne e normalna chastna firma, koqto za dve godini smeni sobstvencite si 3 pyti, a neshtata sa si vse syshtite.



Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: Cтepн]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано22.02.02 22:00



Абе не се занимавай с тоя.
Момчето е тъпо и упорито.
Мисля че по добрата тактика е да се оставим да поплюе докато му мине мерака. Па може да се осъзнае и да влезе в правия път (всякакви чудеса се случват) !



Тема Re: odgovor na Опит за точка на кавгатанови [re: Илko ™]  
Автор urbaпx (тъпо копиле)
Публикувано22.02.02 22:08



a chia tochno sobstvenost e m-tel?ne se znae.ama sled nqkoi i drug mesets kato falira shte go izduhate vsichki.togava shte doidete v globul,no za razlika ot m-tel nqma da se redite na opa6ki,6te vi posre6tat usmihnati slujiteli a vie 6te mrunkate s vinoven pogled.do togava globul 6te ima po dobro pokritie za6toto raboti na 1800 megaherca

може да съм тъп,но за сметка на това пък съм прост


Тема Re: ZA RAZLIKATAнови [re: urbanx]  
Автор urbaпx (тъпо копиле)
Публикувано22.02.02 22:15



KATO ADIDAS I ADIBAS,NALI

може да съм тъп,но за сметка на това пък съм прост


Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: urbanx]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано22.02.02 22:22



1. Трябва нещо да ти говори, че хората масово предпочитат да седят на студа, навън, прави, вместо да седнат на топло в офиса.
2. Инженер по радиоелектроника съм, т.е. въпросите в областа на комуникациите са ми поне малко отмалко ясни; на близо 40 год. - мислиш ли,че съм лесно изманипулиран, та не си грабна 4-те тлф в семейството и не хукна в Глобул?
3. Правиш ли разлика м/у оплакване с цел просто да се отбележиш в клуба, или където ти дават думата (тука всякакви комплексари могат да се "запишат", включително и ти) и оплакване с цел да се обмени мнение и ,дано, да се чуе разумния глас на протест от страна на клиентите? Тука не споменавам многото оплаквания, които просто нямат място - все за въпроси, които ясно са описани в книжките, просто много хора не ги четат.
4. Нататък са толкова безпочвени и несвързани изрази, че не зная какво да ти кажа - все едно да обеснявам на талибан, че и в САЩ има добри неща.

В заключение - ти просто се отнасяш презрително към всеки нормален българин и към всичко българско, имаш се май за суперчовека на Нитше (ако си чувал това име). Впрочем и за това не ти стига фантазия, ти си най-обикновен комплексар. А, като прегледах пак ВСИЧКИТЕ ти постинги съм на 85% сигурен - ти не си нито абонат на Глобул, нито си бил на МТел. Сори, ама 12-год. ми щерка е с МТел от 2 месеца и е много по-наясно какво и как предлагат те, отколкото Ваше дългогодишно-потребявало величество. За Глобул не се наемам да коментирам, ама като прочетох колко елементарни фактологически грешки са посочили хората в темите, в които си се намесил компетентно (т.е. навсякъде, ега ти вундеркинда) - то си е ясно.
Айде вземи първо прочети по-внимателно и повечко неща и тогаз се маркирай навсякъде

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: Илko ™]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано22.02.02 22:27



Прав си, друже И аз тъй бях решил, то срещу простотията и комплексарството лек няма открит, ама сърце юнашко не трае...повече от 2 дена
Тц, за този няма шанс да уцели пътя.

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: Cтepн]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано23.02.02 09:40



Може и да страда от нещо,аз не го вземам навътре,но той се държи като чист кретен на 15-годишна възраст,между другото мисля,че си абсолютно прав че URBANX е DEMARCO,говори по същия начин и същите глупости,както и онзи,просто всичко се съвпада няма съмнение.Явно всички други,които взимат участие в този клуб,без него,разбира се,и според него сме глупаци и тъпанари,защото всяко негово изказване започва с нещо от този род.
Повече и аз няма да споря с него - няма смисъл,човекът просто е много ЗЛЕ!



Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: Cтepн]  
Автор urbanx ()
Публикувано23.02.02 13:41



1. da govori mi ne gi puskat.
2. s fanatizma s koito govorish naistina mislq che si manipuliruem
3. kvo sega ima dobro oplakvane i losho oplakvane
4. q mi kaji edno dobro neshto v USA

vyobnshte ne se otnasqm prezritelno kym bulgarite i ako me poznavashe pone malko shteshe da razberesh che nito edno ot neshtata koito si napisal ne se otnasqt za men.
i q kaji komplexar po otnoshenie na kakvo? che mi e mnogo stranno kak moje chovek da e kpmlexar otnosno mtel i globul



Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: Muchacho]  
Автор urbanx ()
Публикувано23.02.02 13:48



sega ne moga da razbera i na dvama vi zabelejkite kym men li sa ili sa kym urbaпx, zashtoto toq e nqkoi ot vas i se opitva da me izgoni ot kluba no tova nqma da stane nikoga.



Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: urbanx]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано23.02.02 16:49



Аха, виж ти - имали сме си urbanx 1() и urbanx 2 (тъпо копиле); това е то - раздвояване на личността, викат му шизофрения.
Апропо, пише се копеле.

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: Cтepн]  
Автор mojo-jojo ()
Публикувано23.02.02 17:12



te sa ama ne sa. neshto byrkash zakonite. ama nishto tova e ot vyzrastta



Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: mojo-jojo]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано23.02.02 17:38



Ако в нещо бъркам, то е единствено в точното име на закона.

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: Cтepн]  
Автор urbaпx (олигофрен)
Публикувано25.02.02 18:14



ti li 6e me u4i6 na pravopis be?sega ne moga da razbera i na dvama vi zabelejkite kym men li sa ili sa kym urbanx, zashtoto toq e nqkoi ot vas i se opitva da me izgoni ot kluba no tova nqma da stane nikoga.

Аз съм клонинг,по-тъп и от оригинала си дори!


Тема Бре,бре,бренови [re: urbaпx]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано25.02.02 19:23



Вече и urbanx олигофрен си имаме. Е, този път ти го признавам - нацели си съвсем точно самоопределението.
Брех, да му се не види - пак си прав - няма да те уча на правопис, ще те научат в училище, като минеш в прогимназиалния курс.

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Za vsicki MTel vs. Globulнови [re: Toчицa]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 10:56



Ne mojah da docheta spora do krai........No edno mnenie
Imah karta na Globul 2 meseca horata kazvaha 4e po magistrala trakiq namq obhvat-az imah...No drugata gledna tocjka nadelq
1.Kakto razbiram ot presata i ot clubovete nqma da e nikak skoro puskaneto na sms'i m/u dvata operatora a kolkoto i da e razlikata v otno6enieto na abonatite 80% ot priqtelite mi sa mtel,a i te ne smeqt da se zagovarq dulgo s men 6tot im izliza dosta skupo
2.Ako si na iknomichna tarifa prez denq ti izliza 1-2 stinki po skupo s Mtel(s DDS)
no puk v drugata chasova sfeta neshtata sedqt obratno i to s ne pomnq kolko bqha kum 8-10 stinki za Mtel.
Razlikata v abonamenta ne e golama
Ne che 6tepolzvam Wap'a na Mtel no ... sega mislq 4e te sa po dobriq izbor(za tez 6-10meseca:))
Ta tva e moito mnenie:)
PEACE



Тема Re: Za vsicki MTel vs. Globulнови [re: lvan]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано26.02.02 11:03



da go beshe dochel predi da pishesh



Тема Re: Za vsicki MTel vs. Globulнови [re: mojo-jojo]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано03.03.02 17:49



Che shto da chea gluposti........i karanici-kavgi...........nishto konstruktivno ili koeto da ne znam
a ti ako iskash da se karash i vikash hodi na bitaka ili v iliqnci-v neta uj sa po-po ma i takiva kato teb mogat da vlzqzat za sujalenie:)



Тема Re: Za vsicki MTel vs. Globulнови [re: Toчицa]  
Автор KKP (??)
Публикувано03.03.02 22:37



Sme6nik
Mai pi6e6 samo kolkoto da ne zaspi6 - nqma6 i predstava kak stoqt ne6tata - moita info pak e takava:
Naistina vsi4ki vrazki minavat prez mrejata na BTK ( no en kakto si pisal ti a naistina vsi4ki - daje tezi Mtel-Mtel(zakona gi zadaljava)) i vtoro tezi ceni deto si napisal za BTK sa absolutno sme6ni - GSM operatora ne pla6ta na minuta a za naeta liniq bez zna4enie dali ima provedeni razgovori i ako ima kolko sa (i kato cqlo cenata stava dosta po-niska ot tazi koqto si obqvil).
Spored teb ako na6te operatori(BG) rabotqt na zaguba togava moga li da popitam kakva e zagubata za zapadnite operatori deto cenite sa po-niski ot tezi v BG?
I koi im pokriva tezi zagubi?
I za kakvo rabotqt? Za slava?
HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAA - dobre weeee
Az ako bqh na tvoe mqsto 6te6e da si pla6tam smetkata 2 pati za da moje operatora da ne e na zaguba pone ot men



Тема Re: Za vsicki MTel vs. Globulнови [re: KKP]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано04.03.02 10:17








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.