Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:16 11.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: За догадките...нови [re: тoчицa]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 14:40



tochice tochice. kolko si zabludena tochice.
dogovorite ne sa mejdu operatorite i btk, a s DKD i mejdu vsichki operatori sa tolkova razlichni, kolkoto e razstoqnieto ot tuk do lunata.
i ne stava vyproz za neloqlna konkurenciq, a prosto vremeto na podpisvane na dogovorite sa nalagali razlichni usloviq



Тема Поредният параноикнови [re: AlexBG]  
АвторKocтac (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 15:50



Това ОТЕ, че искат да продадат Глобул - може само да те радва.
Като дойде новият им собственик и смени условията в противоречие с договора (така че да не ти изнася), какво ти пречи да им кажеш чао. АКо ти отърва - какъв е проблема?
Според тебе кога ще го продадат а? До края на Февруари или до началото на Март? Коя година?
Да не би да ти се отдава гадателството?
Имаше един човек дето можеше да отговори на всички въпроси, ама се .... спомина.



Тема Re: Това са само догадкинови [re: AlexBG]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 16:19



kogato az sym izpolzval mtel ti sigurno si vyrtql shaibata po btk, ama kato cheta kolko sa ti neqsni neshtata mai ooshte go pravish.
za tvoe svedenie
do septemvri 2000 godina mtel ima nqma 250 hil abonata.
taq cifra zapochva da raste sled kato puskat pyrvite si telefoni s dogovor motorola cd930 + sim za 250 lv bez dds.
sled tova vsichkite tam mi ti hilqdi studenti se nabutvat sys siemensi C25 alcatel one touch i ericsson 1018 za po 80 lv s dogovori v rezultat na koeto abonatite narastvat do 600 hil. neka da sme chestni i priznaem che mtel nqma 1 100 000 abonata i che 70-80 % sa sys dogovori.



Тема Re: Това са само догадкинови [re: urbanx]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано18.02.02 16:45



Ох, омръзна ми да си разменяме с теб реплики. Нито ти ще ме убедиш с приказките си, нито искаш да вденеш от мойте (или не можеш).
Така че за последно - абонатите на МТел одавна са повече от 1 млн. и повечето от тях са с договор (изкл. Прима картите). Но малка част са тези с дългосрочен договор.
BTW Сега ми идва на ум, че ти сигурно си служител на Глобул и много те е яд на тези дългосрочни договори. Щото докато изтекат сроковете и неустойките (за които много се вайкаш) та евентуално тези хора да ви станат абонати (надявайте си се), то тогава вече Глобул май няма да го има.

Е май повече няма какво да си кажем с теб. Аз поне на виждам смисъл да си губя времето. До скоро, до нова тема!!!

_______________________

Be mobile! Have fun!!!


Тема Re: Това са само догадкинови [re: AlexBG]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 16:53



prav si hich ne vdqvash ili pone ne iskash.
kakto i da e to po princip tezi sporove ne stigat do istinata. no ti prodyljavai da vqrvash i da iskash mtel da podobrqt neshto az shte si stoq v globul i sghte si lafq s koito i kogato si poiskam.



Тема Re: dobavkaнови [re: AlexBG]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 16:58



oshte kogato napisah temata Kvo samo se oplakvate znaeh che s tebe shte vlezem v spor i za tova bqh napisal v PSa da ne komentirash. to neshtata se protochiha mnogo nadalech i izlqzoha ot celta na temata.
vyv vsichki postove ima samo kritiki i oplakvaniq kym mtel. e misylta togava mi beshe che shtom ne si dovolen ot neshto ne go izpolzvai, a shtom ne iskash da se otkajesh ot nego shte tyrpish i traesh - nqma koi da te chue.



Тема Re: dobavkaнови [re: urbanx]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано18.02.02 17:27



Явно е че никой няма да убеди другия в правотата си.
Аз и за това се въздържам да пиша.
Но ще ти дам една посока за размисъл :
Дали Мобилтел или Глобул по добре задоволява изискванията на клиентите си може да се съди по броя на абонатите им. При съоношение 10:1 просто няма какво да говорим. Дори ако се абстрахираме от абсолютния брой на абонатите нарастването им при Мобилтел е по голямо в сравнение на това на Глобул.
И за никъде не съм твърдял че Мобилтел са безпогрешни. Просто в момента оераторът който предлага по добре продаваната услуга е Мобилтел.
За сега.



Тема Re: dobavkaнови [re: Илko ™]  
Автор cyclades (incursion)
Публикувано18.02.02 18:05



xex saotnoshenie 10:1 kazvash - a ot koga sa ednite na pazara - ot koga sa drugite.
I kakvo e pokritieto na mtel - kakvo na globul - estestveno 4e shte imat pove4e - imali sa pove4e vreme za vsi4ko.

a ina4e vseki si ima pravoto na izbor - da izbere po-dobria spored nego.

Doidoh, vidiah i ne poviarviah na ochite si!


Тема Нима?!?нови [re: cyclades]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано18.02.02 18:34



Много си отворен, бе "system administration". Мен какво ме интересува кой от колко време е на пазара. Да не искаш да чакам две години та Глобул да направят за три това, което МТел са направили за четири. Хич не си го и помисляй. Интересува ме в настоящия момент кой предлага повече и по-качествени услуги, кой ми е по-изгодно да ползвам.
А вече човек сам си прави сметката с кого ще му е по-изгодно и за в бъдеще да бъде. Аз моя избор отдавна съм го направил. И едва ли в скоро време ще го променя.
А ти какво? Дойде, видя и .. .... Нищо, едно голямо нищо!!!

_______________________

Be mobile! Have fun!!!


Тема Re: dobavkaнови [re: Илko ™]  
Авторurbanx (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 19:03



mnogo greshish. 10: 1 za 8godini:5 meseca. a za tempovete da ne govorim i ne mojesh da tvyrdish che mobiltel predlaga po-dobra usluga ot globul sled kato ne si go polzval(siguren sym)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.