Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:22 12.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: Илko ™]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано22.02.02 22:27



Прав си, друже И аз тъй бях решил, то срещу простотията и комплексарството лек няма открит, ама сърце юнашко не трае...повече от 2 дена
Тц, за този няма шанс да уцели пътя.

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: Cтepн]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано23.02.02 09:40



Може и да страда от нещо,аз не го вземам навътре,но той се държи като чист кретен на 15-годишна възраст,между другото мисля,че си абсолютно прав че URBANX е DEMARCO,говори по същия начин и същите глупости,както и онзи,просто всичко се съвпада няма съмнение.Явно всички други,които взимат участие в този клуб,без него,разбира се,и според него сме глупаци и тъпанари,защото всяко негово изказване започва с нещо от този род.
Повече и аз няма да споря с него - няма смисъл,човекът просто е много ЗЛЕ!



Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: Cтepн]  
Автор urbanx ()
Публикувано23.02.02 13:41



1. da govori mi ne gi puskat.
2. s fanatizma s koito govorish naistina mislq che si manipuliruem
3. kvo sega ima dobro oplakvane i losho oplakvane
4. q mi kaji edno dobro neshto v USA

vyobnshte ne se otnasqm prezritelno kym bulgarite i ako me poznavashe pone malko shteshe da razberesh che nito edno ot neshtata koito si napisal ne se otnasqt za men.
i q kaji komplexar po otnoshenie na kakvo? che mi e mnogo stranno kak moje chovek da e kpmlexar otnosno mtel i globul



Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: Muchacho]  
Автор urbanx ()
Публикувано23.02.02 13:48



sega ne moga da razbera i na dvama vi zabelejkite kym men li sa ili sa kym urbaпx, zashtoto toq e nqkoi ot vas i se opitva da me izgoni ot kluba no tova nqma da stane nikoga.



Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: urbanx]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано23.02.02 16:49



Аха, виж ти - имали сме си urbanx 1() и urbanx 2 (тъпо копиле); това е то - раздвояване на личността, викат му шизофрения.
Апропо, пише се копеле.

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: Cтepн]  
Автор mojo-jojo ()
Публикувано23.02.02 17:12



te sa ama ne sa. neshto byrkash zakonite. ama nishto tova e ot vyzrastta



Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: mojo-jojo]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано23.02.02 17:38



Ако в нещо бъркам, то е единствено в точното име на закона.

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Опит за точка на кавгатанови [re: Cтepн]  
Автор urbaпx (олигофрен)
Публикувано25.02.02 18:14



ti li 6e me u4i6 na pravopis be?sega ne moga da razbera i na dvama vi zabelejkite kym men li sa ili sa kym urbanx, zashtoto toq e nqkoi ot vas i se opitva da me izgoni ot kluba no tova nqma da stane nikoga.

Аз съм клонинг,по-тъп и от оригинала си дори!


Тема Бре,бре,бренови [re: urbaпx]  
Автор Cтepн (любопитко)
Публикувано25.02.02 19:23



Вече и urbanx олигофрен си имаме. Е, този път ти го признавам - нацели си съвсем точно самоопределението.
Брех, да му се не види - пак си прав - няма да те уча на правопис, ще те научат в училище, като минеш в прогимназиалния курс.

"Всъщност мн.малко неща има,които наистина са невъзможни",мислеше сиАлиса


Тема Re: Za vsicki MTel vs. Globulнови [re: Toчицa]  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 10:56



Ne mojah da docheta spora do krai........No edno mnenie
Imah karta na Globul 2 meseca horata kazvaha 4e po magistrala trakiq namq obhvat-az imah...No drugata gledna tocjka nadelq
1.Kakto razbiram ot presata i ot clubovete nqma da e nikak skoro puskaneto na sms'i m/u dvata operatora a kolkoto i da e razlikata v otno6enieto na abonatite 80% ot priqtelite mi sa mtel,a i te ne smeqt da se zagovarq dulgo s men 6tot im izliza dosta skupo
2.Ako si na iknomichna tarifa prez denq ti izliza 1-2 stinki po skupo s Mtel(s DDS)
no puk v drugata chasova sfeta neshtata sedqt obratno i to s ne pomnq kolko bqha kum 8-10 stinki za Mtel.
Razlikata v abonamenta ne e golama
Ne che 6tepolzvam Wap'a na Mtel no ... sega mislq 4e te sa po dobriq izbor(za tez 6-10meseca:))
Ta tva e moito mnenie:)
PEACE




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.