Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 03.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Един въпроснови [re: Cherniq]  
Автор Robin (Stranger)
Публикувано21.02.02 13:46



Знам, че много разбираш, ама тоя път ти ще извиняваш, защото "под имам обхват" в моя случай значи "провеждам разговор" !
Айде тъкмо съм те хванал - кажи има ли начин да се изкара на тая Моторола часовник на екрана, защото в един сайт имаше някакъв код за това. И най-вече - разумно ли е да го бъзикам ?



Тема Re: Един въпроснови [re: lnsight®]  
Автор Robin (Stranger)
Публикувано21.02.02 13:48



Казах го на другите, сега ще го повторя и на теб: До сега НИКОГА, когато и откъдето съм поискал в София не ми е било проблем да се свържа с тоя апарат ! Единствения му недостатък е, че не може да праща SMS, а само получава, но това не е болка за умиране... Айде, със здраве да си ги ползвате машинките !



Тема Може и така да енови [re: Robin]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано21.02.02 14:03



обаче аз например вчера станах свидетел на 2 разговора м/у абонати на Мтел които бяха нещо от сорта "ало.... ало .... разбра ли ..... " - става дума за нови алкател и сименс /на по 2-3 месеца/
и преди съм ставал свидетел на такива разговори, но не съм им обръщал внимание. Аз самия когато говоря със Мтелски абонат винаги качеството е по-лошо отколкото с глобълски, което разбира се има и други обяснения освен претоварената мрежа на Мтел, обаче все повече наблюдения ми показват че тази мрежа не работи добре в момента...
силно се съмнявам проблемите да са свързани с апаратите с които се говори

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Re: Един въпроснови [re: Robin]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано21.02.02 14:20



Ами явно ти си имаш своя терминология, която се различава от моята, но както и да е Баш за твоята моторола не знам дали може да стане това, но адреса на сайта, който си гледал е

и може пак да го навестиш в търсене на инфо. Виж в другия клуб какво каза един фен на Моторолите на въпроса дали може да се изкара часовник на Т180: moje da se aktivira chasovnik. ako imash aktiviran test mode vlizash v nego i ot tam 8080# mai beshe. i posle ppp123p1p i go imash. no moje i da sam sburkal za purvoto proveri v stranicata. niakoi ot tezi neshta gi ima i na ruski

Тва за базикането ти си го преценяваш. Аз лично много обичам да базикам

Аман от приятели

Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано21.02.02 14:23



Аз друго те питах ...
Но щом си отворил дума ще кажа че зависи от човека. Аз например имам приятели на които бих взел без да се замислям.
Ако ти нямаш такива - толкова по зле за тебе.



Тема Re: ZA URBANXнови [re: Илko ™]  
Автор urbanx ()
Публикувано21.02.02 14:30



az moite priqteli ne bih gi syvetval da is vzemat mtel vyobshte taka che...



Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано21.02.02 14:41



И ще сбъркаш. Лошо ли че ви бъде ако си организирате една група.
Запомни че винаги що имаш повече възможности за избор е по добре. Разнообразието на услуги предлагано от Мобилтел не те ограничава а ти дава възможност да искаш и получиш точно това което искаш.
Твоето пристрастие към Глобул не почива на факти а на нещо друго...

Кое е по добре при Глобул в сравнение с Мобилтел
- броя на услугите ли ?
- покритието ли ?
- качеството ли ?
Държа да отговориш с факти ако изобщо го направиш.



Тема Re: ZA URBANXнови [re: Илko ™]  
Автор urbanx ()
Публикувано21.02.02 15:14



ние бяхме организирани в група.
преди когато бях абонат на мтел, част от приятелите ми бяха също, а други не искаха да стават като слушаха как повечето хора (не само ние) се оплакват от тях.
като дойде глобул тия които не бяхме с договори минахме към тях, а тия дето нямаха GSMи си купиха от тях. сега всички сме доволни.
разбираш ли на мене ми липсват само фамилията (но и без нея плащам по-малко отколкото при мтел) и sms през internet.
значи ти щом си доволен от мтел, няма смисъл да те убеждавам, че глобул е по-добре, тъй като всеки сам решава
въпроса ми е за тия дето само се оплакват - мтел това мтел онова, щом не ти харесва вдигаш си крушите и отиваш при другите, ако ли не стоиш, траеш и търпиш.
това му е хубавото на двата GSM оператора, че ти дават право на избор. истината е че все още не може да се усети присъствието на конкуренция, но да се надяваме че и това ще стане. Па дано и трети оператор стъпи на българска земя.
малко дълго-ама дано съм ясен



Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано21.02.02 15:33



Ако стъпи трети оператор,д..е да е яко на Globul!Иначе за нас ще е добре - прав си!



Тема Re: ZA URBANXнови [re: urbanx]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано21.02.02 16:14



Прочети мои стари постинги из клубовете на операторите.
Дежурния ми отговор на тези които се оплакват от оператора си е да го сменят.

Струва ми се обаче че четеш избирателно . За друго те питах. Моя пост не е дълъг затова го прочети до край.

И още въпроси. От какво сте се оплаквали в Мобилтел та сте се прехвърлили в Глобул (Още не мога да разбера какво повече вие дал) ?
Аи пак си противоречиш. Казваш че сега си доволен а ти липсвало нещо. Излиза че си доволен да ти липсва нещо.
Или най малкото от много малко се задоволяваш.
Аз бих казал че не се задоволявам лесно та по тази причина не мисля да сменям Мобилтел с Глобул.

Редактирано от Илko ™ на 21.02.02 16:23.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.