Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 12.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Някой лъже - ама кой ли!?!нови [re: AlexBG]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано05.03.02 17:22



tova koeto e posochil choveka sa kolko gore dolu plashta na mesec i s kolko sa go izlygali. i kakto sam kazva razpechatkata pakazva che naistina sa go mamili. tiq izchisleniq koito si napravil ne sa svyrzani po-nikakyv nachin s negovata situaciq i zashto trqbva da se zaqjdash



Тема Re: Някой лъже - ама кой ли!?!нови [re: mojo-jojo]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано05.03.02 17:47



Никак даже не се заяждам. Само че ми е омръзнало от полуистини, полулъжи, изобщо половинчати неща, които само целят да създават определени настроения или мнения (разбира се в повечето случаи далеч от истината).
А дали са верни думите му за завишение - аз затова съм написал мнението си, т.е. не му вярвам. А пък той ако смята, че е ощетен - има си процедура за оплакване, разглеждане, решаване и т.н., и т.н. Виж мнението на Dunco по-долу. И никак не е безмислено, както твърди (The One).

_______________________

Be mobile! Have fun!!!


Тема Re: Рефрешванетоооооо:))))нови [re: Dunco]  
Автор UglylPL (beginner)
Публикувано06.03.02 10:06



Ako ochakvash da ti plashtam za urotsi....SORRY......veche sam si plashtal.....
A poneje znaesh kakvo e refresh........kwo tolkova ti iziajda glavata ta chak post si mi pusnal?


Regards,
Ugly
P.S.
Sega mi kaji i da ti pisha
Pozdravi ,
Grozen

Не става "тая" работа в "оная".....и душата в рая:)))


Тема Re: Някой лъже - ама кой ли!?!нови [re: AlexBG]  
Автор UglylPL (beginner)
Публикувано06.03.02 10:18



Алекс....бях го писал някъде в един пост как най лесно Мтел могат да лажат в сметките ...въпреки архива който се пази една или две години...
Принципа на червея...секунда или две повече...на разгожор....дории да има архива ...по никакав начин неможеш да докажеш тази секунда отгоре...
Както и да е...не съм фен на Глобул...няма да се местя там...
Обясни ми обаче едно нещо......всеки един от приятелите ми....които минаха на Глобул...но си запазиха Мтел картите....за да ги търсят...докато научат познатите им новите номера.....та всеки един от тях...ще ти цитирам какво казват почти без разлика....може би само в словореда....."Плащам по малко в сравнение с Мтел".......а не говорят по малко....
Както ти казах нямам намерение да минавам там.....но това ми го казват хора които са били абонати на Мтел(и все още имат карти) по 2-3 години....

Замислям се просто ...защо всички казват едно и също...
Уверявам те не са хора които го казват за да ме убедят и аз да си сменя оператора.....
Кажи ми ....или по скоро понеже си по обясненията.....обясни ми защо така?


Поздрави,
Грозния

Не става "тая" работа в "оная".....и душата в рая:)))


Тема Чуждицинови [re: UglylPL]  
Автор Dunco (новак)
Публикувано06.03.02 10:35



Не съм искал да се заяждам с теб. Просто изразявам лично мнение, че когато има българска дума, не е нужно да използваме чуждици.
А за секундите - може би да си прав в логиката си, но в архивите (ако ги има) има времето с дата, начален час, минути, секунди, продължителност, която се измерва в секунди и другите неща, които не са важни по темата.



Тема Re: Чуждицинови [re: Dunco]  
Автор UglylPL (beginner)
Публикувано06.03.02 11:01



Otnosno logikata mi...mnogo otdavna sam go mislil tova...sled tova se zapoznah s hora koito rabotiat v Globul v tsentralata mi...otgovora im beshe ...moje da se napravi printsipno...

Otnosno chujditsite...da prav si...prosto sam sviknal da polzvam tazi duma...i ne samo tazi de...za razlichni takiva neshta..prosto zashtoto po chesto polzvame angliiski...ta v slucheia e navik, a ne lipsa na uvajenie kam ezika ni....MIR

Не става "тая" работа в "оная".....и душата в рая:)))


Тема Re: Чуждицинови [re: UglylPL]  
Автор Dunco (новак)
Публикувано06.03.02 12:28



Ok. Piece...



Тема Re: Някой лъже - ама кой ли!?!нови [re: UglylPL]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано06.03.02 22:03



Помня го тоя пост - тогава се съгласих с теб и все още съм съгласен, само че случая е по-различен с този по-горе. Както и да е - няма да влизам в подробности отново.
А относно твоите приятели - ами почти всеки е съгласен, че се плаща по-малко в Глобул в сравнение с икономичния абонамент на МТел. Особено ако са говорили 50-50% МТел - други мрежи. Само че и получаваш по-малко, отколкото в МТел (мисля многократно е разисквано какво, а и точно ти едва ли се нуждаеш от убеждаване, че е така).
И въпреки това не съм много склонен да се съглася с теб напълно. Защото:
1. Ако си запазват картата от МТел "все още" - добавят поне 18.00 лв. още. Няма как да плащат по-малко, отколкото когато са били абонати само на МТел.
2. Ако си запазват картата само за 1-2 месеца - после дали други хора (абонати на МТел) продължават да ги търсят - съмнявам се. Значи ако повечето хора, с които говоря по телефон са абонати на ГБ - може би бих си взел и карта от ГБ, но ако повечето са абонати на МТел - не бих им погодил такъв номер, нито пък на мен самия (просто ще спрат да общуват с мен).

В края на краищата - въпрос на личен избор.
Жив и здрав!!!

_______________________

Be mobile! Have fun!!!


Тема Re: Някой лъже - ама кой ли!?!нови [re: AlexBG]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано07.03.02 10:45



i ti namirash za normalno tarifata na mtel kym globul da te spira da zvynish?



Тема Re: Някой лъже - ама кой ли!?!нови [re: AlexBG]  
Автор The One (избраният)
Публикувано07.03.02 11:42



Не съм се впускал в дълбоко четене на сметки, но обикновенно доста от сметките се правят без кръчмария :)) :))

Виж сега. Според разпечатката аз имам няколко разговора за 3 дена през които телефона ми е изключен.
3 ДЕНА! АМИ ЗА 30 ДЕНА ?!

Ето ти сметката сега, минимално:
30 дена, умножени по 2 минути, правят 60 минути, по цена от 18 ст. правят колко ?? Около 10 лева!
30 дена = 1 месец.
2 минути = 2 разговора по 1 минута.
18ст = МТЕЛ група.

Ами, 10 лева от мен. Ако излъжат полвината си абонати с 10 лева ?! Какво става: 600 000 * 10 лева = 6М лева ~ $2.5М

Ето сега си го сметни отново за да се убедиш в това. ;)

Wipe them out! All of them!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.