Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Mtel pravi unikalna promotziq!нови  
АвторVodafone (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 17:31



Promotziq za c45 s bezplatni 240 minuti,tova veche e nesto absolutno novo na nashiq pazar qqvno konkurentziqta si kazva dumata!Pechelqt potrebitelite,a za operatorite e sigurno!Nadqvam se nestata da stavat vse po dobri i makar da ne dogonim Vodafone i UK,pone da se priblijim s mnogo malko do tqh!Otchaqn optimist sam,no se radvam na hubavite nesta v Bg i jelaq te da stavat vse poveche!Dali initziativata e samo na firmi kato Mtel neznam,no ako e taka iskam da ima poveche mobilni operatori i takiva golemi firmi,koito da sa sas zapadna orientaziq,makar i do nqkade kato vsichko u nas pobalgareni!



Тема Re: Mtel pravi unikalna promotziq! [re: Vodafone]  
Автор3aинтpиryвaн (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 18:57



Много интересно!
Но може ли и малко повече инфо за тази промоция за неразбралите?
Че, то ако C45 и 240min са на "промоционалната цена от 450лв. ...



Тема Лошо няманови [re: 3aинтpиryвaн]  
Автор mr.vain (пътник 57)
Публикувано06.02.02 19:37



Ами не виждам нищо лошо в цената - като вземеш в предвид, че цената на нов апарат С45 е около 350 лв, като включиш и цената на безплатните 240 минути (около 110 лв. на Икономична такса, на Ограничена дори двойно) и цената на СИМ картата, ще видиш, че покупката е повече от изгодна.
Така мисля аз... не ме псувайте много.

Има три вида хора - част от проблема, част от пейзажа и част от решението.


Тема Re: Лошо няманови [re: mr.vain]  
Автор3aинтpиryвaн (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 20:20



C45 е с цена 300лв по малките магазинчета и гаражчета (нов, с гаранция 1г., неразкодирван) това е абсолютно точната цена - купувал съм!
SIM карта ще ти подари всеки втори (особено тези които се чудят как да плащат лизинга на промоциалните си апарати Samsung R210s, Siemens C35i i Nokia 3310).
240min на икономичен абонамент е около 240x0,40=100лв с ДДС-то усреднена надута цена.
Всичко 400 лв. с ДДС-то.
Ако сложиш и таксите/(лизинга ако ти подарят карта) за 1 година на Икономичен абонамент - още 216лв с ДДС-то , то за 1 година за 600 лв имаш C45, платени такси и 240 мин.
450+ДДС=540 май , т.е. почти същото.
Нека да чуем офертата , защото ми се струва че далеч няма да е толкова изгодна колкото ни се иска на нас - "bad user-ите"



Тема Re: Лошо няманови [re: 3aинтpиryвaн]  
Автор mr.vain (пътник 57)
Публикувано06.02.02 21:48



Ами виж сега, това както казвах, си е мое лично мнение. Ако имах нужда, щях да се възползвам от сътоветната промоция.

Но проблема е друг. Че съпоставяш текущите промоции със такива (навярно и по-евтини) които вече са минали, а това не е правилно. За хора, които навремето са купували телефони и карти сегашните цени навярно им се струват направо смешни. Та съпостави тази промоция (С45) със сегашното положение и мисля, че ще се окажа прав (при положение че никой няма да ти подарява СИМ). Телефона е 300 лв (по твой цени), СИМ-а е 59 лв. 12 х 18 МАТ-а - 216 лв... Сам смятай, на мене не ми се занимава.

И накрая - както всеки втори казва тука - алтернативи в момента бол. Не разбирам защо хем някой мрънка, хем се примирява с положението си (при наличието на алтернативи)... След време съм сигурен, че и да почнат да подаряват телефони и карти, пак ще има някой недоволен... Но лично на мен ми е все тая.

Успех.

Има три вида хора - част от проблема, част от пейзажа и част от решението.


Тема Re: Лошо няманови [re: 3aинтpиryвaн]  
Автор Muchacho (Zizu)
Публикувано06.02.02 22:23



Ако не знаеш,съм длъжен да ти кажа,че между магазинчета и гаражчета,и покупка от Мтел има голяма разлика!За цената си прав,но чудно ми е като спестиш 100лв.например и след месец имаш проблем с телефона и отидеш до гаража с гаранцията в ръка,а той вече е само гараж,без магазин какво ще правиш със спестените 100лв.Цените на Мобилтел не са ниски,но има разлика в качеството на продукта,което няма да обяснявам в какво се състои.Всеки си избира сам,сигурен съм,че ще има и по-примамливи оферти за напред,не може всичко наведнъж!А не съм сигурен,че спестяваш и 100лв.



Тема Re: Лошо няманови [re: 3aинтpиryвaн]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано06.02.02 22:54



Виж сега, айде като си пишем тук, поне да са горе-долу сериозни нещата дето ки казваме.
1. За магазинчета и гаражчетата - ще го подмина (виж Muchacho).
2. Явно си близък или приятел с всеки втори абонат на МТел, защото едва ли друг би ти подарил картата си, която по време на лизинга не може да си сменя собственика.
3. На икономичен абонамент само обаждания към МТел е усреднено 0.42 (и това е много тънко, защото колко говориш през деня и колко нощно време - усреднено). А към БТК, Мобиком, Глобул... - съвсем тънко ти става това 0.42 х 240 = 100.80
4. Ето ти сега и три варианта:
А. 300 (твоя цена - приемам) + 101 + 216 (лизинга) = 617 лв. минимум
Б. 455 (МТел цена) + 0.00 (240 безпл. мин) + 144 (12 ограничени абонамента) = 599 лв.
В. 455 + 0.00 + 216 (12 икономични абонамента) = 681 лв.
При по-горе изказаните условия (1-3) всеки сам може да направи изборa. Може и да е твоя!!!
А ето ти и четвърти вариант:
Г. 300 + 60 (нова карта от МТел с 60 безпл. мин за 6 месеца) + 76 (180 мин х 0.42) + 216 = 652 лв.
Д. без ограничен, защото ще ти излезнат солени тези 180 минути.
Пояснение: всичко е с ДДС.

Май се увлякох, сори за което.

Be mobile, have fun! Ha-ha!!!


Тема Re: Лошо няманови [re: AlexBG]  
Автор Bonovox ()
Публикувано07.02.02 09:31



Добре де, а защо великата промоция е само в център Хали, тука има нещо съмнително

...имаш два избора взимаш синьото хапче и продължаваш да вярваш в каквото си искаш..."


Тема Re: Лошо няманови [re: Bonovox]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано07.02.02 09:52



Нали трябва да си промоционират и новия офис, the big one

Be mobile, have fun! Ha-ha!!!


Тема Re: Лошо няманови [re: Bonovox]  
Автор3aинтpиryвaн (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 11:16



И на каква цена и какви условия има за тази промоция?
Искам да посмятам още малко, че ми стана интересно с толкова варианти за избор :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.