Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 14.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: Cherniq]  
АвторDeMARCO (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 00:37



Abe ti dobre li si ili si nshto ogranichen kompleksar?Kade te tarsia?Napravo da za tebe pitam.Ako iskash prati mi eidn SMS da vidish che shte ti go varne SMS servara na M-Tel.No go prati ot GSM za da mozesh da vidish kak shte ti go varne zashtoto ako e ot sait nema kak da go poluchish.Ako neshto te pritesniava prati mi SMS-sa s SMSCLIR.A ne izveniavai tazi usluga nbe e dostapna za vas potrebitelite.Kakto iskash no mai neshto ne si fred zashtoto kato ti gledam glupostite si mislia che izbivash kompleksi.

Sazaliavam no si e taka mrazia da se darza gadno kam horata am ti prosto prekaliavash!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: DeMARCO]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано29.01.02 01:50



A i shte ti stane posle mnogo tazno ili pone na sobstvenika na kluba v koito si a ako si uvas shte ti e mnogo "priatno". - ето затова ти говоря
A ne izveniavai tazi usluga nbe e dostapna za vas potrebitelite - опитваш се да ни дразниш
Za podrobna,tochna i kompetentna informacia - с какво си ни доказал, че разбираш нещата, че да си правим труда да ти пишем на меил или пък да предпочетем да ти се обадим на теб, а не на безплатните телефони?
i stava mnogo losho - плашиш ли ни?
Nikoi nemoza da me nagavri po tozi nachin opitaha se i im stana mnogo gadno - абе отворко, а ти как разбра, че са се опитали?
AntiCLIR nema da govoria zashtoto tazi usluga iska mnogo nastroiki koito mai nemoze da nepravite sami - демострираш величие
za uslugata i (133-137)Nemogat da vi omognat - ебах му майката. Почвам да си мисля, че си Господ
A ako neshto stane i popadnete na men v Biznes center "dupe da vi e iako" - През кой БЦ да мина, че да се срещна с теб?

Я ми лапай оная работа и се скрии некъде



Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: Cherniq]  
Автор o2 (maniac)
Публикувано29.01.02 09:23



cherniq, ot men da znaesh, che savsem izprostia! niamash nikakvo osnovanie da darzhish takuv ezik kolkoto i da si razdraznen...

a mi se pishesh moderator v klub gsm... pfu!



Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: o2]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано29.01.02 14:33



Наистина си прав
Извинявам се за думите си
Смятам спора с господина за приключил

Тук не е клуб ГСМ

Аман от приятели


Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: Cherniq]  
АвторDeMARCO (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 00:49



Neznam kakav si ili za kakav se mislish ama opredeleno mrazish teia koito znaiat poiche ot teb.Ne bachkam v Biznes Center a sam kade kade na po visoko nivo v M-Tel.Zatova nema nachin da se srestnem.Da znam kakvi sa kolegite ot (133-137)(119,911)Neiskam nikoi da oppliuvam zashtoto naistina ne e kolegialno.No sas sigurnost ne sa ne te sa ochastvali v razrabotkata na vsichki uslugi.Zatova mozesh da mi se doverish.Makar che az mai veche si zagubih zelanieto da pisha neshto v tozi klub.Nikoi ne draznia za uslugata AntiCLIR prosto tia ne e dostapna "oshte" za potrebitelite.Sega razrabotvame proekta za da stane.Za SMS-site zmnam zashtoto edin otvorko se opita da me nagavri i ot togava sam slozil tezi zabrani a nego go hvanahme i mu naloziha globa ot 2300 novi leva.Ot tam znam.Nikoi s nishto ne plasha.Plashat samo bezsilnite a az se mislia i me i misliat che ne sam takav.Az prosto kazvam za vasho dobro e!

e tolkova ot men.



Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: DeMARCO]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано30.01.02 00:56



Г-не, бихте ли се представили? Име, какво точно работите в МТел, както и евентуален вътрешен телефон за връзка с Вас, или пък емаил, както направиха други служители на същата фирма, пишещи тук от името на Мтел?

Ако не го направите до утре на обяд публично ще обявя че сте лъжец. И ще се подпиша под това с истинското си име.



Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: Delwin-]  
АвторDeMARCO (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 01:25



Shtastliv sam naistina che nai nakraia niakoi se otnese seriiozno.Mislia che e podobre,gospodine(gospoza)da mi obiasnite vie koi(koia)ste ime i taka natatak.

I vse pak naistina mnogo se radvam che se nameri edin seriozen chovek tuk.



Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: DeMARCO]  
АвторDeMARCO (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 01:33



Molia kazete mi koi(koia)ste vie.Interesuva me i imeto vi.Da kazete kakvoto iskate za men nema problemi no parvo pomislete dali shte se trogna zashtoto mnogo gluposti se izdrankaha po moi adres.

Chakam vashia otgovor



Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: DeMARCO]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано30.01.02 02:16



Отправих един намек, като Ви споменах на каква тарифа е включен телефона който дадохте за "помощ". От тук нататък изводите са си за Ваша сметка. Все още чакам и тъй като по стечения на обстоятелствата зададох пръв въпроса си, очаквам Вие като възпитан човек да отговорите първи, а не да отговаряте на въпроса с въпрос. Освен ако не можете или не желаете. В такъв случай аз запазвам правото си да Ви нарека лъжец.

Редактирано от Delwin- на 30.01.02 02:18.



Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: DeMARCO]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано30.01.02 16:15



1. Не мразя тея дет знаят повече от мен, а мразя наглите типове.
2. Жалко, че няма начин да се срещнем в БЦ. Странно защо Вие по-горе сам написахте A ako neshto stane i popadnete na men v Biznes center "dupe da vi e iako".
3. Няма смисъл от услуга АнтиКлир за потребителите
4. На какви основания и от кой бе наложена тази глоба от 2300лв?
5. Вие г-н Компетентност, докога ще продължавате да дезинформирате посетителите на форума?

Аман от приятели

Редактирано от Cherniq на 30.01.02 16:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.