Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 14.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: DeMARCO]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано26.01.02 00:28



Кат ти видя постингите ме избива на агресия

Още веднъж ше ти тегла една майна, но тоя път е наум.
Абе пич, за къв кур да ти звъня на телефона като има безплатни на които ще получа същото "компетентно" инфо?
Нема ли кой да ти набие в гъза 500 СМС-а и да мирясаш



Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: Cherniq]  
Автор onzi (онзи)
Публикувано26.01.02 00:59



ми то е лесно. т.е. технически осъществимо.

преди около половин година в клуба на исп-тата митко ганчев (бол.бг) обясняваше на някой как статистиката в дир-а нищо не значи. и след като се извини предварително на дир-а, навъртя едно бодро число от 5000 (или 50 000) - дето са видели вече темата. а бе открояваше се като такова спрямо останалите

та така. намери сайт, дето да се пращат фрий смс-и, и ще задръстиш който ти скимне. поне докато не те усетят

TANSTAAFL! There AiNt Such Thing As A Free Lunch


Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: onzi]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано26.01.02 21:32



Интересно Митко как е направил тоя номер?
Знам универсални начини за СПАМ, но не ги прилагам
Просто дадох идея



Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: Cherniq]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано27.01.02 00:23



5 редов скрипт който отваря точния линк през проскита.



Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: DeMARCO]  
АвторDeMARCO (Нерегистриран)
Публикувано27.01.02 01:40



Vizte kakvo!!!Neznam kakvo tolkova losho sam napravil i nakoi no zashto vsichki me opliuv ate i obizdate.Na teia vremena malko hora si ostaviat nomerata na poblichni mesta.AZ prosto iskam da pomogna na nekoi ako ima nuzda ot pomosht.Znam za telefonite (133-137 i za 119 i 911)No az sam ostavil i e-maila si za da mi pishete ako iskate a ne da me opliuvate i da mislite kak da mi napraite gadno s niakakvis i 500 SMS-sa.Ta tova prosto glupavo!Vie viarvate li si che moza da go napravite?A?Nikoi nemoza da me nagavri po tozi nachin opitaha se i im stana mnogo gadno no nema znachenie tova e druga tema.Za AntiCLIR nema da govoria zashtoto tazi usluga iska mnogo nastroiki koito mai nemoze da nepravite sami,a i za uslugata i (133-137)Nemogat da vi omognat.Koito ima vaprosi znae i nomera i e-maila mi.



Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: DeMARCO]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано27.01.02 11:26



Смях.



Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: DeMARCO]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано27.01.02 12:29



Пич искаш ли да ти покажа как точно за две минути работа от моя страна ще влуднеш от СМС-и?



Делвине 10х за отговора
Явно си доста навътре в тия неща.Що некой път не ни направиш некой фокус



Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: Cherniq]  
АвторDeMARCO (Нерегистриран)
Публикувано28.01.02 00:37



Ia mi kazete che neshto ne gi razbiram teia raboti.Za kakvo ste tuk za gadosti ili za nesjto dobro?A?Kazete de zashto si mislite che sam tolkoz tap i che shte pozvolia takova neshto?Imam zabrana za vhodiashti SMS-si.Zatova che ne me plashi.A i shte ti stane posle mnogo tazno ili pone na sobstvenika na kluba v koito si a ako si uvas shte ti e mnogo "priatno".Neka ne si pravim mrasni,zavislivi,kompleksarski i ogranicheni mrasotii.Kakvo shte kazete?Neznam az kakvo sam kazal ili kakvo sam napravil che tolkoz gadno da se otnasiate.Ako ima neshto lichno kazete mi go v ochite.Kvi sa teia gnusni raboti deto gi drankate.A za SMS-site ne se i nadiavai.SMS-si moga da poluchavam samo ot nashite i ot rodninite i priatelite mi.Za vsichki drugi shte si poluchat SMS-site obratno zashtoto sistemata na M-Tel shte vi gi varne.Molia nedeite se machi da mi otmashtavate (zaneshto koeto nesam napravil) za da ne stane taka che da otvariate rabota na kolegite ot M-Tel ili ot nekoi sait.A ako neshto stane i popadnete na men v Biznes center "dupe da vi e iako".

E iskam da vi kaza che mrazia da se karam s horata.Zatova vi molia kato chovek drazte se kato golemi hora.



Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: DeMARCO]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано28.01.02 13:37



"НЕ ОТНЕМАЙ НА ХОРАТА ТОВА, КОЕТО НЕ МОЖЕШ ДА ИМ ДАДЕШ"




Тема Re: Za podrobna informaciaнови [re: DeMARCO]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано28.01.02 14:51



Ти от майтап не разбираш. Ограничен тип си.
Странното е как хем няма да ги получиш тия СМС-и, хем ще ме търсиш из клубовете. Ти верно ме караш да правя глупости.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.