Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 17.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема посъветвайте ме за гласовата пощанови  
Автор OKL (базикчия)
Публикувано19.10.01 13:19



писна ми, аз я изключвам, тя се включва. Ама аз (и не само) така неща! Кеф ми е когато аз реша да си пренасочвам GSM_то към ГП. Ама нема, на МТЕЛ така им е по-изгодно. Нали пари се трошат в тяхна полза. В центъра на София като няма свободен канал - аре люс - гласова поща. Няма връзка с абоната! Ебаси!
Отидох в МТЕЛ търг. център и подадох молба да ми я изключат, и сега така ми я изключиха, че не мога да си я включа от телефона. Явно вече тая услуга за мен несъществува.

Ако искаш нещата да ти се вършат - върши си ги сам.


Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: OKL]  
Авторinfo1 (Нерегистриран)
Публикувано19.10.01 13:54



Въобще не си единствен! Такава си е политиката на фирмата, така им работи софтуера. Няма не искам! Мой приятел вчера също си я изключи за постоянно.



Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: OKL]  
Авторbrym (Нерегистриран)
Публикувано19.10.01 14:12



niama takova neshto kato rychni nastroiki, prosto uslugata e s avtomatichni nastroiki na poshata. otkazvash se ot uslugata



Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: OKL]  
АвторИзвecтeн (Нерегистриран)
Публикувано19.10.01 16:10



Този номер става само ако си си активирал услугата преди да я пуснат за всички абонати. Моя колега си беше платил преди време за ГП и сега се включва само ако е извън обхват или е изключен апарата. Но ако искаш сега да си платиш, сори! НЕ МОЖЕ ДОРИ И ДА КИХАШ МАНГИЗИ.



Тема Искаш да кажеш, че е невъзможнонови [re: Извecтeн]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано20.10.01 01:10



да се настройва ръчно!? Дали да препраща разговорите или не? Това не е много коректно. Хората може да не искат да оставят съобщения, ама щат не щат, оставили - не оставили, включи ли се тя, започват да плащат.Понякога е необходима, ако чакаш важно съобщение, а не можеш да отговориш, примерно си в банка или болница, където трябва телефоните да се изключват. Всъщност, право на потребителя е да решава кога една услуга му е необходима и кога не, а не изпълнителят да го поставя пред единствената възможна алтернатива: или винаги или - никаква поща.



Тема Re: Искаш да кажеш, че е невъзможнонови [re: kakata]  
Автор Cansel (непознат)
Публикувано20.10.01 03:13



Просто услугата си върви с тези автомааточни настройки. Ако не те удовлетворява изключваш я и това е!



Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: OKL]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано20.10.01 04:34



Това беше най-голямата простотия която са правили Мобилтел.



Тема Това ми беше думата,нови [re: Cansel]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано20.10.01 10:14



би следвало да се включва по желание на потребителя, когато му е нужна, а не или да я има постоянно или да я няма въобще.



Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: Pycинoв]  
АвторПocтep (Нерегистриран)
Публикувано20.10.01 12:43



Как да си изключа тази безполезна ,идиотска,налагана ми насила гласова поща???Казаха ми ,че може да стане по телефона.Тъй като не искам да слушам дъъъъъългите обясняния на операторката и да ми цъкат импулси се обаждам от телефон на БТК.Обаче НЕПРЕКЪСНАТО МИ ДАВА ЗАЕТО.Както на тел. 088131 ,такаи на 088132.Звъня почти non stop от 4-5 дена и все е така.
Подяволите!Господа от МТел,толкова ли не ви пука за клиентите,та така да ни усложнявате живота?!



Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: Пocтep]  
Автор Vladoliki ()
Публикувано21.10.01 01:22



Тези 2 телефона не се използват за информация. Те са за прослушване на ГП и оставяне на съобщения. Ако искаш информация или да си изключиш пощата, обади се на 119 или 911. За последния аз лично чаках около 15-20 сек. докато се обади оператор, което е горе-долу приемливо. Това беше преди една седмица и за около минута успях да си поръчам разпечатка за разговорите. Обслужиха ме съвсем нормално и максимално експедитивно. Ако успееш достатъчно ясно да го обясниш (това се отнася и до по-горните бележки) ще имаш възможността да управляваш настройките на секретарката и от телефона си. Просто трябва да кажеш, че искаш да ти изключат автоматичните настройки. Сега като се замисля, май някой беше казал, че вече и това не можеш да избираш. Нищо не пречи да се пробваш. Аз лично незнайно по какви причини нямам автоматични настройки въпреки че преди да пуснат масово услугата нямах активирана гласова поща. Но има ли значение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.