Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 02.07.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема СБОГОМ МОБИЛТЕЛ!нови  
Авторsky (Нерегистриран)
Публикувано04.10.01 18:57



В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ЧЕТИРИ ГОДИНИ БЯХ ДЛЪЖЕН ДА ТЪРПЯ СЛЕДНОТО:
1. Да ми надписват сметките. Обичайна практика. Правел съм експерименти по цяла седмица нарочно да не ползвам номера и след това да видя че съм се "обаждал"
2. Да чакам като идиот на опашки по часове, охраната на офиса да се отнася с мен и околните като стадо, което доброволно стои и чака да го издоят.
3. Да търпя крайно нелюбезното отношение на касиерките и операторите.
4. Да търпя безумно скъпи такси, тарифи, телефони, неща, които където и да съм отишъл, на Запад или на Изток бяха със десетки пъти по-евтини, при доходи в BG десетки пъти по-малки.
5. Когато ходя на масови събития да нямам абс. никаква връзка, въпреки изписаното М-тел с пълно покритие.
6. След като излезна малко зад очертанията на София, да губя всякаква връзка, въпреки красивите карти които се публикуваха в списанието им заедно с фактурите.
7. Ако не ми се чака на опашка и платя по банков път седмица преди изтичането на срока, да са ме изключили и изрично да пазя платежното да го покажа, все е едно че е завещание.
8. Ако не успея да се доредя да платя или в случая нямам възможност да ме отрязват още другата седмица, и след това да ми искат още 12 лева за удоволствието пак да им плащам.
9. Постоянно да се съмнявам че ме подслушват.
10. Да се наричат че са "българския" GSM оператор.
Каквото и да правите занапред, каквото и да "искате", късно е чадо за китка.
Доста ви търпяхме и ви плащахме.
Когато ставах ваш абонат бях убеден в GSM технологията, че е по-качествена, по-стойностна от аналоговата.
Още следващият месец разбрах, че съм се минал, но се надявах че не с много.
И това надяване отмина.
Затова сбогом!
Глобул ще ви постави на местото.



Тема Re: СБОГОМ МОБИЛТЕЛ!нови [re: sky]  
Авторtomito (Нерегистриран)
Публикувано04.10.01 20:45



Едва ли ГлоБул ще ги постави на място! Виж ако беше Водафон ...
Иначе съм съгласен с теб ...
Късмет с новия оператор!



Тема СБОГОМнови [re: tomito]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано04.10.01 21:35



Трябва да има такива като теб, че дано да се подобри обслужването към нас.


Питайте и ще ви бъде казано


Тема Браво!нови [re: sky]  
АвторPич (Нерегистриран)
Публикувано04.10.01 22:44



И аз в някои мой писания срещу МТел твърдях същото като теб, но някак си в проза:))) И поради тази причина някои тъпаци не ме разбираха.
Но ти изрази отношението си точно и ясно като в таболоид за идиоти!!!
Поздравявам те!
Сбогом и от мен на МТел!



Тема Re: СБОГОМ МОБИЛТЕЛ!нови [re: sky]  
Авторr2-d2 (Нерегистриран)
Публикувано05.10.01 11:25



> В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ЧЕТИРИ ГОДИНИ БЯХ ДЛЪЖЕН ДА ТЪРПЯ СЛЕДНОТО:
Moje bi v nekoj zakon pishe che shte te podvedat pod sydebna otgovornost ko neash GSM ? Bi li citiral, che imam nekolko poznati det takoata...
> 1. Да ми надписват сметките. Обичайна практика. Правел съм експерименти по цяла седмица нарочно да не ползвам номера и след това да видя че съм се "обаждал"
Shto pak na nekoj poznat det moa mu imam doverie ne mu sa e sluchvalo ? Zashto se razni nepotvyrdimi izkazvania ?
> 2. Да чакам като идиот на опашки по часове, охраната на офиса да се отнася с мен и околните като стадо, което доброволно стои и чака да го издоят.
Tova proziliza ot prostia fakt che sme stado ? V marshrutkite ne se li typchem, makar che stoeki prav si mislish che i sednalite sa platili kolkoto nas?
> 3. Да търпя крайно нелюбезното отношение на касиерките и операторите.
Da napylno vyzmojno e. Napylno razbiraemo syshto taka.
> 4. Да търпя безумно скъпи такси, тарифи, телефони, неща, които където и да съм отишъл, на Запад или на Изток бяха със десетки пъти по-евтини, при доходи в BG десетки пъти по-малки.
Bezumno ? Savsem sluchajno da znaesh kak se prodava neshto ? Praish si smetka pri takava cena kolko narod shte iska da si go kupi, pravish smetka kolko moesh da predlojish, ko nemojesh da predostavish dostatachno digash cenata, ko moesh da predostavish i oshte, cenata pada. Vjarno che pri monopola ne e taka, no na mesta s estestven monopol ili netolkova estestven dyrjavata se namesva. Tova che nashata ne se e namesila, sigurno mobiltel sa vinovni ? Ja otvori pyrvia uchebnik po Ikonomika
> 5. Когато ходя на масови събития да нямам абс. никаква връзка, въпреки изписаното М-тел с пълно покритие.
Mi pri globul nema pak da imash pokritie, pak sha moesh si govorish sigurno ?
> 6. След като излезна малко зад очертанията на София, да губя всякаква връзка, въпреки красивите карти които се публикуваха в списанието им заедно с фактурите.
m ?
> 7. Ако не ми се чака на опашка и платя по банков път седмица преди изтичането на срока, да са ме изключили и изрично да пазя платежното да го покажа, все е едно че е завещание.
m ? stranno, za blizo 2 godini, vinagi sam znael za 2-te spirania na telefona koj e bil vinoven, nikoga ne sa bili mobiltel. Verno che imalo nekaf sluchaj, ma idi si bliji rannite sys sag. Moje bi pri btk ili kojato i da e druga firma ne se e sluchvalo neshto takova ? Opira do dyrjavata, pechalbata, vyzmojnostite za rastej i t.n.
> 8. Ако не успея да се доредя да платя или в случая нямам възможност да ме отрязват още другата седмица, и след това да ми искат още 12 лева за удоволствието пак да им плащам.
O da, dori i kyshtata shte ti zemat v nekoj dyrjavi ko ne si imal udovolstvieto da si platish za neshto. Piesh -> plashtash, elementarna logika
> 9. Постоянно да се съмнявам че ме подслушват.
Posochi mi zakonodatelstvo v koeto ne se predvijda podslushvane ? Babinoto, znaesh li che dkd nema da odobri telefon podyrjasht ssl :)))
> 10. Да се наричат че са "българския" GSM оператор.
Mi kak ti zvuchi 'kryckia gsm operator' ???
Maj otkakto ima konkurencia, mtel mi haresvat. Veche ima s kakvo da sravnjavam.
Do I expect you to reply ? No, I expect you to die !



Тема Re: СБОГОМ МОБИЛТЕЛ!нови [re: r2-d2]  
Авторsky (Нерегистриран)
Публикувано05.10.01 12:53



Отговор
В никой закон не го пише. В никой закон не пише че трябва да пиеш вода вместо бира.

1. Зависи от познатите.
2. На теб ако ти е кеф така да живееш, на мен не ми е. Затова имам стандарт и кола. И държа да се държат с мен така, както аз с тези срещу мен. Поне така. Не непременно като с клиент от който си вадят хляба.
3. Не, не е разбираемо.
4. Това беше политически монопол моето момче, така че не ми давай уроци по икономика. Като не им е по силите, да не се захващат. Не ги разбираш тези работи.
5. С Глобул съм работил в Гърция, и това което съм видял там ми е достатъчно. Вече покриват над 30% от BG при декларирани 20%. Личен опит. Със същият резултат беше М-Тел преди година и половина.
6. Услугата е по-качествена и по-коректна.
7. Малък ти е опита. БТК също е монополист. Политически.
8.Случайно да знаеш за коректно отношение към клиента? Случайно да знаеш че затова има съдебна система? Случайно да знаеш че има презумция"Невинен до доказване на противното?" Не, не знаеш. Не си мърдал от бащиния си апартамент.
9. Случайно да знаеш, че по Конституция имам право на лична неприкосновеност?
За останалото чети отгоре.
10. С тази реклама се нарушава закона за конкуренцията.
Бъди здрав хлапе.
Желая ти късмет в развиването на интелекта, непременно ще ти трябва.



Тема Re: СБОГОМ МОБИЛТЕЛ!нови [re: sky]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано05.10.01 13:12



KAKVO POKRIVAT??!?!?! 1/3 ot BULGARIA?
ia idi se grumni - chesno
ne sporia za drugite gluposti, vseki si e prav za sebe si, ama tova veche beshe vurha na divotiata
spored teb 1/3 bulgaria e sofia, plovdiv, varna i burgas



Тема Re: СБОГОМ МОБИЛТЕЛ!нови [re: sky]  
Авторdea (Нерегистриран)
Публикувано05.10.01 13:17



kato za nachalo, koito tam go pishe tova, Tomi ili Lubo, prekaliavate. Sa iasno che Kosio Mishev vi e uchitel a jenia Valiaka duhoven bashta, amam prekaliavate. A shto se otnasia do tezite,koito zashtitavate, jalko, kakto se kazva, che ste anonimni.



Тема Re: СБОГОМ МОБИЛТЕЛ!нови [re: Delwin-]  
Авторhorror (Нерегистриран)
Публикувано05.10.01 13:57



Dobre de, pokrivat 30% ot naselenieto, ne ot teritoriqta. I pak kato za na4alo e dosta po-dobre ot m-tel, po vreme na tehniq start.
A na M-tel kartata im, naistina e tamnosinq po4ti izcqlo, no mai pokritieto im se iz4erpva samo s cveta.



Тема Re: СБОГОМ МОБИЛТЕЛ!нови [re: horror]  
Авторdea (Нерегистриран)
Публикувано05.10.01 17:23



e shto da mu takovam pyk az nivga ne sym imal problemi be, samo az li sym nekva bela vrana, ne razbiram???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.