Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:23 27.09.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема посъветвайте ме за гласовата поща  
Автор OKL (базикчия)
Публикувано19.10.01 13:19



писна ми, аз я изключвам, тя се включва. Ама аз (и не само) така неща! Кеф ми е когато аз реша да си пренасочвам GSM_то към ГП. Ама нема, на МТЕЛ така им е по-изгодно. Нали пари се трошат в тяхна полза. В центъра на София като няма свободен канал - аре люс - гласова поща. Няма връзка с абоната! Ебаси!
Отидох в МТЕЛ търг. център и подадох молба да ми я изключат, и сега така ми я изключиха, че не мога да си я включа от телефона. Явно вече тая услуга за мен несъществува.

Ако искаш нещата да ти се вършат - върши си ги сам.


Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: OKL]  
Авторinfo1 (Нерегистриран)
Публикувано19.10.01 13:54



Въобще не си единствен! Такава си е политиката на фирмата, така им работи софтуера. Няма не искам! Мой приятел вчера също си я изключи за постоянно.



Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: OKL]  
Авторbrym (Нерегистриран)
Публикувано19.10.01 14:12



niama takova neshto kato rychni nastroiki, prosto uslugata e s avtomatichni nastroiki na poshata. otkazvash se ot uslugata



Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: OKL]  
АвторИзвecтeн (Нерегистриран)
Публикувано19.10.01 16:10



Този номер става само ако си си активирал услугата преди да я пуснат за всички абонати. Моя колега си беше платил преди време за ГП и сега се включва само ако е извън обхват или е изключен апарата. Но ако искаш сега да си платиш, сори! НЕ МОЖЕ ДОРИ И ДА КИХАШ МАНГИЗИ.



Тема Искаш да кажеш, че е невъзможнонови [re: Извecтeн]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано20.10.01 01:10



да се настройва ръчно!? Дали да препраща разговорите или не? Това не е много коректно. Хората може да не искат да оставят съобщения, ама щат не щат, оставили - не оставили, включи ли се тя, започват да плащат.Понякога е необходима, ако чакаш важно съобщение, а не можеш да отговориш, примерно си в банка или болница, където трябва телефоните да се изключват. Всъщност, право на потребителя е да решава кога една услуга му е необходима и кога не, а не изпълнителят да го поставя пред единствената възможна алтернатива: или винаги или - никаква поща.



Тема Re: Искаш да кажеш, че е невъзможнонови [re: kakata]  
Автор Cansel (непознат)
Публикувано20.10.01 03:13



Просто услугата си върви с тези автомааточни настройки. Ако не те удовлетворява изключваш я и това е!



Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: OKL]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано20.10.01 04:34



Това беше най-голямата простотия която са правили Мобилтел.



Тема Това ми беше думата,нови [re: Cansel]  
Автор kakata (действаща)
Публикувано20.10.01 10:14



би следвало да се включва по желание на потребителя, когато му е нужна, а не или да я има постоянно или да я няма въобще.



Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: Pycинoв]  
АвторПocтep (Нерегистриран)
Публикувано20.10.01 12:43



Как да си изключа тази безполезна ,идиотска,налагана ми насила гласова поща???Казаха ми ,че може да стане по телефона.Тъй като не искам да слушам дъъъъъългите обясняния на операторката и да ми цъкат импулси се обаждам от телефон на БТК.Обаче НЕПРЕКЪСНАТО МИ ДАВА ЗАЕТО.Както на тел. 088131 ,такаи на 088132.Звъня почти non stop от 4-5 дена и все е така.
Подяволите!Господа от МТел,толкова ли не ви пука за клиентите,та така да ни усложнявате живота?!



Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: Пocтep]  
Автор Vladoliki ()
Публикувано21.10.01 01:22



Тези 2 телефона не се използват за информация. Те са за прослушване на ГП и оставяне на съобщения. Ако искаш информация или да си изключиш пощата, обади се на 119 или 911. За последния аз лично чаках около 15-20 сек. докато се обади оператор, което е горе-долу приемливо. Това беше преди една седмица и за около минута успях да си поръчам разпечатка за разговорите. Обслужиха ме съвсем нормално и максимално експедитивно. Ако успееш достатъчно ясно да го обясниш (това се отнася и до по-горните бележки) ще имаш възможността да управляваш настройките на секретарката и от телефона си. Просто трябва да кажеш, че искаш да ти изключат автоматичните настройки. Сега като се замисля, май някой беше казал, че вече и това не можеш да избираш. Нищо не пречи да се пробваш. Аз лично незнайно по какви причини нямам автоматични настройки въпреки че преди да пуснат масово услугата нямах активирана гласова поща. Но има ли значение.



Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: Пocтep]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано21.10.01 09:28



Най-спокойно е като отидеш в някой от центровете им във време когато няма хора, става бързо.



Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: Pycинoв]  
АвторDivata_Maimuna (Нерегистриран)
Публикувано21.10.01 11:15



Значи обаждаш се на 911 казваш си номера на тел. и там от фактурата онези 4 цифри и казваш да ти премахнат автоматичните настройки на секретаря....



Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: Divata_Maimuna]  
Автор7-ija (Нерегистриран)
Публикувано21.10.01 14:02



Да ама не!
На 119 те осведомяват че ако е платено за нея /гласовата поща/, може да се махнат автоматичните настройки, иначе по общият ред, т.е. или я имаш или не.
Тъпо но да не забравяме че това са евреите от мобилтел!!!!



Тема Re: Опитай ...нови [re: 7-ija]  
Автор Чo :) (Smile)
Публикувано22.10.01 02:25



... да отидеш в някой бизнес център на МТел (преповъчам ти да не в София) и си подай писмена молба, че желаеш премахването на автоматичните настройки - те ще ти бъдат махнати до два-три дни.

За тези, които не им се занмава или докато това стане, могат да си пренасочат при "No answer" и "Not reachable" към номер, който не таксува ,нито тези, които ви търсят,нито за Вас.
За пример към:
- всеки непълен/грешен номер (088).
- номерата на повечето Булфон/Бетком апарати.
... и много други :)

!!! Проверявайте от време на време дали слуйно не са направили номера отсреща да се таксува. !!!

Един от начините за проверката дали се таксува става като:
Видите каква е продължтелността на последния разговор.
Наберете номера изчакайте малко (примерно 5 сек след като телефонави вече е набрал номера) и затворите (ако вече връзката сама не се е прекъснала).
Ако брояча за продължителността на последния разговор е останал същия, както преди това, значи номера не се таксува.

Ако последния провед разговор е (примерно) 5 сек., наберете и гледайте да не затворите пак на 5-тата сек., защото, в случач, ако номера се таксува се излиза, че това не е така, с което се самозаблуждавате.

... стога толкова, че май се унесох

Smile is Health


Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: Пocтep]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано22.10.01 10:53



131 ot GSM-a ti e bezplaten,a ot telefona se vutrish

Ne iskam mnogo, iskam vsichko!!!


Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: Cherniq]  
АвторПocтep (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 11:27



Като казвате да си махна автоматичните настройки ,имате предвид спиране на ГП.Правилно ли съм ви разбрал.



Тема Re: Идиоти!нови [re: OKL]  
Авторпoщaльoнa (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 12:05



в Мтел наистина са идиоти. след дълъг и неприятен разговор с многознайковците от МТЕЛ (тел. 119) се оказа че за гласовата поща вариантите са следните:

1) Ако ти е активирана услугата безплатно то _ЗАДЪЛЖИТЕЛНО_ имаш автоматичен _DIVERT_ и не може да бъде спрян. Дори и да изключиш _DIVERT_ от апарата си след време те автоматично те включват да се прехвърлят неотговорените обаждания към Гласовата поща. Няма не искам! В този случай можеш:

а) да се откажеш от услугата окончателно и да забравиш че има такава.
б) да се подчиниш на волята на МТЕЛ и послушно да си "ползваш" - гласовата поща

2) Ако си плащал някога за да си включиш услугата гласова поща - тогава е друга работа - имаш привилиегията да си включваш пощата както решиш за добре. ?!?!??!?!

Изключих я услугата. Добре, че си имам тел. секретар на апарата.
И сега понеже Милко Георгиев чете тука ще се радвам да обясни загадъчната логика на този вид обслужване на клиентите. Нали знаете какво искаме - та се чудя откъде знаете за тази услуга?



Тема Re: Идиоти!нови [re: пoщaльoнa]  
Авторnekoi si (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 12:14



pishi jalba; ima si hora za tova



Тема -нови [re: пoщaльoнa]  
Автор bofh (°) (_) (°)
Публикувано22.10.01 12:23



Какъв точно е проблема, след като си премахнеш автоматичният DIVERT да си сложиш СОБСТВЕН такъв, към номер +3598y6xxxxxx където y е кода ТИ, а xxxxxx твоят номер.

bofh


Тема Re: я пак погледни какво е написанонови [re: bofh]  
Авторпoщaльoнa (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 12:45



автоматичния divert _НЕ_ може да бъде премахнат.... компренде?
той си е настроен и дори да го махна след известно време се включва _САМ_

ето това е проблема. имаш автоматичен _DIVERT_ (може да си мислят че е голям келепир) ако си активирал гласовата поща без пари. обаче ако си плащал преди време нямаш автоматичен и можеш да си го правиш както искаш!



Тема Айде направи го, вместо да пишеш глупостинови [re: пoщaльoнa]  
Автор bofh (°) (_) (°)
Публикувано22.10.01 13:07



.

bofh


Тема Re: Моя проблем е решен! За МТЕЛ обаче не е ясно!нови [re: bofh]  
Авторпoщaльoнa (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 13:34



... земи се обади на вашите хора от 119 да ти обяснят какъв е случая вместо да философстваш тука...



Тема Re: Идиоти!нови [re: пoщaльoнa]  
Автор Чo :) (Smile)
Публикувано22.10.01 13:57



Аз си пуснах ГП безплатно и никога не са ми активирали автоматични пренасочвания. А и май са избирателно пускани на клиентите им.
Прочете ли

?

Нали собствените настройки (направени от телефона) са с приоритет пред автоматичните. Направи си ги към "0280" например и нямаш проблеми (е чува се съобщението "Номера на абоната е променен. Моля, изберете служба справки"). Може да го пренасочиш към "088" (или който и да е непълен номер) тогава ще дава само "Invalid phone number". И всичко това без да ощетява когото и да е било, имам предвид без пари

Smile is Health

Тема Re: Това ми беше думата,нови [re: kakata]  
Авторkelyo (Нерегистриран)
Публикувано23.10.01 09:11



Pakosti govorish ;))
mojesh da izkluchish ili avtomatichnoto prenasochvane ili samata usluga Voice Mail.



Тема Za VSICHKI panairdjiiнови [re: OKL]  
Автор gsm (непознат )
Публикувано23.10.01 10:42



Znachi neshtata sediat taka: Glasovata poshta varvi zaedno s avtomatichnite nastroiki. Moje da zadadete vashi nastroiki koito shte imat prioritet pred avtomatichnite. GLASOVA POSHTA koiato da ia imate zaradi samoto imane NIAMA !! ILI S DRUGI DUMI ILI POLZVATE TAZI USLUGA ILI NE IA POLZVATE.



Тема Представи си ...нови [re: gsm]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано24.10.01 02:30



... следната ситуация (която м/у другото ми е най-изгодна тези които ме търсят и мен самия).

Имам гласова поща, но ми необходима само когато съм на среща или в шумен клуб, кадето преди да всяза мога да сменя спешно поздварва на "Аз съм еди си къде. Чакам ви".
През останало време не искам да хората, които ме търсят да се "набутват".
БЕЗПЛАТНОТО съобщение от вида "Абоната не е в покритие" или "No answer" не би коствало нищо на този, които ме търси. Ако е много важно може да ми остави директо съобщение в тел. секретар като директно набере номера му (в случая с МТел +35988Х6хххххх.

Не е ли това една нормална услуга ?

Smile is Health


Тема Re: Представи си ...нови [re: Чo :)]  
Автор gsm (непознат )
Публикувано24.10.01 10:17



Interesno zashto normalnata usluga vinagi e tova koeto na teb nai-mnogo ti se iska? Imash li predstava che v ciala evropa vsichki GSM uslugi (CLIP CLIR VM MP i tn.) se zaplashtat i to ne ednokratno, a vseki mesec pod formata na abonament. Ta e ne e trudno da se setish che parite koito sa investirani za da se napraviat 1000 000 mail boxa triabva ot niakade da se vazvarnat, i tova niama da stane ot abonati koito spiat po spokoino kato znaiat che imat VOICE MAIL i dori ne znaiat kak da go izpolzvat i za kakvo sluji. I kakvo izliza ot tvoite dumi, hem iskash da imash voice mail hem iskash nikoi da ne se nabutva da ti ostavia sobshtenia.



Тема Re: Представи си ...нови [re: gsm]  
Авторnahalen (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 10:21



kolega, uspokoi topkata, govorite za edno i syshto! :) choveka se kefi na uslugata. btw, az syshto - namerih daje edna ubiistvena kombinacia:

na ericsson r320 si slagam rejim HOME (pri men e preimenuvan na Pissed Off, seshtai se zashto), puskam si access list, ostanalite poluchavat BUSY kato me call-vat. Obache az sym si setnal VM na ON BUSY i direktno gi FW kym nego :) Taka do men imat dostyp samo malka grupa hora, ostanalite poluchavat milite mi pozdravi ot voice mail-a :)



Тема Re: Представи си ...нови [re: gsm]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано24.10.01 19:35



ia pak kaji za abonamenta w ewropa...
neshto ne shwashtam kakwa ti e ideiata. az plashtam mesechna taksa kato wsichki was, ama si polzwam wsichko koeto si spomenal, daje i wap bez da si porychwam specialno nomer za danni



Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: Vladoliki]  
Автор wili98 (beta tester)
Публикувано24.10.01 21:31



911 i 119 sa bezplatni telefoni...

JAVA lets make things badly and slow!!


Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: wili98]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано25.10.01 08:49



Smeq da tvurdq che 911 NE E BEZPLATEN.Ne pishi samo kolkoto da otchitash deinost.

Ne iskam mnogo, iskam vsichko!!!


Тема Bez komentarнови [re: gsm]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано25.10.01 15:35



Srawnil li si tej nate4enite "mese4ni taksi" tuk i v Evropa. Tuk ti gi vzimat i za CLIP i za CRIR i za VM, ta i za tezi deto oshte ne sa gi pusnali. Naprimer v po-golqmata cast ot Evropa "Cell broadcast" s vremeto, pytnata obstanowka i oshte desetina nesta si wyrwqt BESPLATNO. A tuk kawo - po 3.60 na mesec.

Smile is Health

Редактирано от Чo :) на 25.10.01 15:37.



Тема Basi...нови [re: gsm]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 10:41



... eiiiiii gsm ama ti mai ne shwastash za kakwo ti prikazwa choweka. To e mnogo trudno sha znaish


P.S. I k'wo kato sa naprawili 100000 mail boxa ? Nqkoi da gi e karal da gi natrisat bezplatno na klientite ???? Aaaaaamaha




Тема Re: Basi...нови [re: A3]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано27.10.01 14:37



Chesno kazano - da :>
Porovi primerno iz postingite ot nachaloto na godinata i shte vidish dosta ot sorta "Zashto ne mi aktivirat voicemail, nali e bezplatno" ili puk "Kak moje taka da niama poveche box-ove, az puk iskam".
Anyway taia tema spored men e izcherpana i niama kakvo da se kaje poveche po neia. Ili pone ne nishto novo.
Ako niakoi iska da napravi obobshtenie? Welcome ;-)



Тема Re: Basi...нови [re: Delwin-]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано27.10.01 15:54



Wij sega... spored men MTel malko obyrkaha nestata. Kazaha puskame bezplatno - dobre de, ama kak taka ste pushesh nesto koeto nqmash ?!?!?! I normalno kogato ti obestaqt nesto bezplatno, pyk ne ti go dawat da nadadesh woi. No wyprosyt beshe drug - powecheto hora ne sa syglasni s tezi awtomatichni nastroiki. Spored men mojeshe da si ostane uslugata s nqkakwa nachalna taksa i tezi nastoriki da ne sa awtomatichni, a samo kogato potrebitelq iska. Ama w tazi skapana dyrjawica koi go e enq za tqh.



Тема Re: Basi...нови [re: A3]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано27.10.01 17:06



Ami chesno kazano kuco i sakato propishita za voice mail - shto "niamalo", na "zapad" imalo. I kuco i sakato si aktivira. Na mene ne mi e iasno za kakvo mu e na chovek na ogranichen abonament roaming i voicemail, sigurno kato ide v .de shte si slusha poshtata ot tam prez roaming, ama nali triabva "da ima". Vlachi kato e bezplatno. A kapaciteta beshe 100 000 voice boxa (niakude 1:7 ili 1:6.5 s abonatite kum togavashnia moment). Kolkoto do avtomatichnata nastroika, vse si mislia che purvonachalno e bila zamislena kato ulesnenie (mnogo po lesno e da obiasnish na 50000 choveka kak da ia sprat, otkolkoto na 650 000 kak da ia pusnat). Ne sudi ot sobstvenata si gledna tochka "az znam kak". Horata koito znaiat kak da se opraviat s telefonite si pulnocenno sa 1 na 20 nai mnogo.
Znachi dai da vidim variantite po segashnite fakti:
1. Iskash voice mail
1.1. ne iskash da go polzvash postoianno
- reshenie - divert kum niakude si (kakto nevednuj beshe kazano lichnite nastroiki, zabelejete *nastroiki* a ne *izkluchvane* sa s prioritet)
1.2. ne ti puka kak go polzvash
- reshenie - sedish i si go polzvash

2. Ne iskash voice mail
- reshenie - obajdash se da ti go sprat

sreden variant *NIAMA* i tova ne zavisi ot men, teb, ili koito i da e bilo tuk i kolkoto i da pishe po klubovete i da psuva

ne vijdam naistina kakvo oshte moje da se kaje po vuprosa? osven niakoi pak da pochne da plue naliavo i nadiasno (ama tova ne e nito neshto novo, nito konstruktivno, taka che moje da si go spesti)

p.s. za nachalnata taxa - ami predi kato *imashe* nachalna taxa, kolko se reva "tova na zapad e bez pari"? znachi adsmi mi e interesno. vednuj se reve za neshto, sled 2 meseca kato se pusne se reve protiv nego. ama kakto kazvash ti takava ni e durjavata, az bih dopulnil takuv ni e mantaliteta - niama znachenie za kakvo, niama znachenie dali sme naiasno ili ne - vajnoto e da se plue.



Тема Za poslednoнови [re: Delwin-]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано28.10.01 15:39



Ami chesno kazano kuco i sakato propishita za voice mail - shto "niamalo", na "zapad" imalo.

Zasto nqmalo po pricncip (po edno wreme kutiite bqha swyrshili i dori da si platish ne dawaha) ili zasto towa ne e free usluga kato na zapad ??

Towa che nesto na teb ne ti e qsno (ne wijdahs smisyl w towa chowek na ogr. ab. da ima roam. i VM) e druga tema. Wyprosyt NE E w parite. Iskam nqkakwa extra - plastam si. A towa che te reshili weche da q naprawqt bezplatna mi hubawo, no ne e korektno da natrapwat awtomatichnite nastoriki.

Tezi koito ne mogat, wse ste ima kym koi da se obyrnat (priqtel, kolega) koito da im kaje. A da ne goworim che (srawnqwaiki s na zapad) wseki bi trqbwalo da moej da se otbie w edin biznes centur i da mu obqsnqt za 5 min. kak se raboti ili da mu dadyt diplqnka. Btw predi kogato se plashtashe dawaha edna takawa za towa kak se polzwa, ako ne pomnish.) Sega w poslednata smetka idwa edna, dwoino po-golqma, otdelno i sto reklama imashe po ejednewnicite za tazi glasowa posta.

Anyway ne mi se pishe poweche, no w osnowni linii problemyt e (kakto pisah i predishniq pyt) tuk wseki gledan kak da nae*be potrebitelq i da mu wzeme parite, a ne da mu pomogne da polzwa prodadenata usluga. T.e. abe az da probutam nesto, pyk toi tam wse ste se oprawi nqkak si.

Za p.s. - ne zabrawqi che wsqko nesto ima pone dwe strani - taka che edna chast ot horata mogat da rewat za ednoto, a druga za drugoto.

P.P.S. A na zapad kato e bezpl. ima li gi tezi awtomatichni nastorki ?



Тема Re: Za poslednoнови [re: A3]  
Авторbrym (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 09:18



Zasto nqmalo po pricncip (po edno wreme kutiite bqha swyrshili i dori da si platish ne dawaha) ili zasto towa ne e free usluga kato na zapad ??

Zashtoto NE SME NA ZAPAD. Tam ima drugi shemi na formirane na pechalbata, zashtoto dohodite-cenite-potreblenieto-makroikonomicheskata ramka e druga. Prosto e taka. A shto se otnasia do voicemail-a iskam da mi pokajesh EDIN operator, kydeto glasovata poshta (vkl. proslushvaneto i ostavianateo na syobshtenia) e BEZPLATNO. Citirai, dai url da vidia.
...otbie w edin biznes centur i da mu obqsnqt za 5 min. kak se raboti ili da mu dadyt diplqnka
Ti da si otishyl v niakoi BC? Dipliani IMA.

Anyway ne mi se pishe poweche, no w osnowni linii problemyt e (kakto pisah i predishniq pyt) tuk wseki gledan kak da nae*be potrebitelq i da mu wzeme parite, a ne da mu pomogne da polzwa prodadenata usluga I tuk ne si prav, stremejyt e da se syzdadyt mnogo na broj polezni uslugi, koito da nosiat pechalba.

P.P.S. A na zapad kato e bezpl. ima li gi tezi awtomatichni nastorki ?

D1- Germany, TIM- Italia, Vodafone - South Africa. Enough?



Тема Re: Za poslednoнови [re: brym]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано29.10.01 09:32



za bezplatno ostawiane na syobshtnie ne znam ama za proslushwane znam
viag-interkom - germania
ako si s dogowor genoin home i si w home zonata proslushwaneto na voicemail-a ti e bezplatno, za nastroikite niama da goworia, zashtoto warianti mnogo
haide sys zdrawe





Тема Re: Za poslednoнови [re: zar]  
Авторbrym (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 11:08



ok, home zone se tarifira i otdelno po princip, nali? VM e usluga kato vsiaka druga, ot neia triabva da se pecheli, zashtoto tia struva pari i kato investicia i kato poddryjka i kato natovarvane (trafichno) na mrejata. Home zonata e optimizirane na mrejata i kasae lokalen, ogranichen resurs. Prav li sym ili ne?



Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: OKL]  
Автор MУЦKATA (непознат )
Публикувано29.10.01 12:24



Виж сега муцка и аз имах същия проблем но го реших много бързо
чудиш се как нали?
Еми много просто направих си едно пренасочване и проблема се реши
много бързо.Вкарва се един код и казва че абоната е временно езключен.
Но това ти сам си решаваш кога да го казва -- дали когато тие изключен
телефона или като неотговаряш до няколко сикунди--- или пък когато нямаш
обхват.Анай интересното е че можеш да си го махаш и да си активираш по всяко време също така можеш и да си пускаш гласовата поща по всяко време.
Само с това мога дати помогна.



Тема Re: Това ми беше думата,нови [re: kelyo]  
Автор Joro M (за малко)
Публикувано29.10.01 12:38



Оказва се, че вече не можеш да изключиш само автоматичното пренасочване. Или се отказваш от телефонния секретар изобщо, или играеш по свирката им.

Бих нарекъл това поредно безобразие



Тема Re: Za poslednoнови [re: brym]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано29.10.01 15:43



ami kogato wodia razgowor ot home zonata cenite sa po-niski, ama tia s geniona e malko slojna za obiasniawane, ako imash wreme, jelanie i razbirash malko nemski wij site koito pratih



Тема Re: Za poslednoнови [re: zar]  
Авторbrym (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 16:00



s ungarskia, nemskia e sred evropeiskite ezici deto hal haber si niamam. poniatieto home zone mi e predelno izvestno :) no to e izkluchenie ot principnoto tarifirane na povecheto uslugi



Тема Eeeeee aloooooooooooнови [re: brym]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 17:50



Aide cheti wnimatelno predi da pochnesh da otgowarqsh. Stawa li ???

Pyrwo - nikyde ne sym kazal che SME na zapad.
Wtoro - wyprosyt mi beshe utochnqwash kym Delwin-, zastoto s nego zaformihme diskusiika i ne mi stanq qsno kakwo e iskal da kaje. Ti kakwo se obajdash KATO NE SYM TE PITAL A ???
Treto - ochewidno e che ne si izchel wnimatelno postingite mejdu nas dwamata, inache nqmashe da me pitash dali A3 sym hodil w nqkoi BC za diplqna.
Chetwyreo - estestweno che ot twoq gledna tochka nqma da sym praw (zastoto i ti qwno predlagash/razprostranqwash nqkakwi uslugi i gledash ot glednata tochka na predlagast, A NE NA POTREBITEL). To hubawo da ima raznoobrazni uslugi i mnogo na broi, ama neka tozi koito gi predlaga da pogledne za moment i ot glednata tochka na potrebitelq koito ste gi polzwa. A ne da misli samo za pechalbata si.
Peto - ne e dostatychno.

Qsno ?



Тема примернови [re: brym]  
Автор OKL (базикчия)
Публикувано29.10.01 18:04



Добре, аз искам нови услуги, но не искам глупаво замислени услуги! Или тя (услугата) хич не е глупаво замислена от страна на МТел, то си е далавера за тях!

Ти като отидеш в магазина да не би продавачката да ти казва какво да си купиш, не избираш ли сам? А ориза или месото които купуваш продавача ли ти налага как ще го приготвяш? Ползваш или не ползваш! Е, това е като да ядеш зелето със захар или не ядеш, така е в нашия магазин, ама ние не сме виновни, така ни го налага НАШИЯ доставчик...

Аре стига смешки.............

Ако искаш нещата да ти се вършат - върши си ги сам.


Тема Re: Eeeeee aloooooooooooнови [re: A3]  
Авторbrym (Нерегистриран)
Публикувано30.10.01 12:23



chetat mamin, cheta. Vij ti s pisaneto i s rechnikovia fond opredeleno imash zatrudnenia kato shirpotrebi po komunistichesko vreme.
Ti kakwo se obajdash KATO NE SYM TE PITAL A ???
niama i kak da me pitash, ne znam dali si davash smetka. dishai dylboko i preglytni za tvoe syjalenie gorchivia hap, che mnenieto ti uvi ne e merodavno i unikalno.
Za BC-tata. Iavno ne si. Ako beshe- shteshe da vidish diplianata, koiato mi sedi v momenta na masichkata i ia gledma ot tuk. Btw, i vyv fakturite syshto imashe dipliana. Goliama. Podrobna.
Za zapada- znam, che ne si kazal, ne e i nujno. Dadoh ti go kato primer da ne sravniavash. Niama miasto za sravnenie. Vse oshte.
Za pechalbata - ima poniatie ikonomicheska logika. To diktuva resheniata na edin ili drug pazaren subekt. Ako pazara ne prieme logikata na subekta- sorry maina. Ako prieme- znachi e bil prav.
tolkoz ot men



Тема Re: Това ми беше думата,нови [re: Joro M]  
Автор MУЦKATA (непознат )
Публикувано31.10.01 15:56



Виж сега несе отказах от ослугата и си направих пренасочване
то неми пречи .Нали до края на годината прослушването е безплатно.
Просто изобщо не я активирам -но има едно НО ако някои неможе
да се свърже с мен и е нещо важно набира 132 и ми оставя съобщение
в гл.поща.Но попринцип не ми допада и нея пускам.Но тя съществува пак
просто неми се вкючва.



Тема Re: Това ми беше думата,нови [re: MУЦKATA]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано02.11.01 22:41



Oswen s 132, moze direkno da ti naberat poshtenskata kutiq 08X6xxxxxx

Smile is Health


Тема Re: Това ми беше думата,нови [re: Чo :)]  
Автор Joro M (за малко)
Публикувано07.11.01 19:15



Това ме навежда на една стара мисъл...
Тази шестица след кода как се връзва с номерата на абонатите, които и без това си започват с шест? Ако искам да набера своята кутия (номерът ми започва с 5), ще набера следното: 08865ххххх. А ако случайно изпусна последната цифра? Или ако малко се забавя да я набера? Колко време ще ме чака централата преди да ме свърже с абоната с номер 088 65 хх хх?



Тема Чеснто казано ...нови [re: Joro M]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано07.11.01 20:18



... не помня колко точно е timeout-a след всяка цифра, но зависеше от централата и стандартна стойност.
Ако номера ми е 088abcdef и някой който набира директно voicemail-a ми 0886abcde се забави с f тогава се свързва с 0886abcde. (За мое нещастие, когато набрах моя voicemail без последната цифра ми даде свободно)

Smile is Health


Тема Re: Чеснто казано ...нови [re: Чo :)]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано08.11.01 12:38



timeout-a mislia che beshe 10 sec sled cifrata




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.