Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 26.06.24 
Мобилни оператори
   >> МТел
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Айде направи го, вместо да пишеш глупостинови [re: пoщaльoнa]  
Автор bofh (°) (_) (°)
Публикувано22.10.01 13:07



.

bofh


Тема Re: Моя проблем е решен! За МТЕЛ обаче не е ясно!нови [re: bofh]  
Авторпoщaльoнa (Нерегистриран)
Публикувано22.10.01 13:34



... земи се обади на вашите хора от 119 да ти обяснят какъв е случая вместо да философстваш тука...



Тема Re: Идиоти!нови [re: пoщaльoнa]  
Автор Чo :) (Smile)
Публикувано22.10.01 13:57



Аз си пуснах ГП безплатно и никога не са ми активирали автоматични пренасочвания. А и май са избирателно пускани на клиентите им.
Прочете ли

?

Нали собствените настройки (направени от телефона) са с приоритет пред автоматичните. Направи си ги към "0280" например и нямаш проблеми (е чува се съобщението "Номера на абоната е променен. Моля, изберете служба справки"). Може да го пренасочиш към "088" (или който и да е непълен номер) тогава ще дава само "Invalid phone number". И всичко това без да ощетява когото и да е било, имам предвид без пари

Smile is Health

Тема Re: Това ми беше думата,нови [re: kakata]  
Авторkelyo (Нерегистриран)
Публикувано23.10.01 09:11



Pakosti govorish ;))
mojesh da izkluchish ili avtomatichnoto prenasochvane ili samata usluga Voice Mail.



Тема Za VSICHKI panairdjiiнови [re: OKL]  
Автор gsm (непознат )
Публикувано23.10.01 10:42



Znachi neshtata sediat taka: Glasovata poshta varvi zaedno s avtomatichnite nastroiki. Moje da zadadete vashi nastroiki koito shte imat prioritet pred avtomatichnite. GLASOVA POSHTA koiato da ia imate zaradi samoto imane NIAMA !! ILI S DRUGI DUMI ILI POLZVATE TAZI USLUGA ILI NE IA POLZVATE.



Тема Представи си ...нови [re: gsm]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано24.10.01 02:30



... следната ситуация (която м/у другото ми е най-изгодна тези които ме търсят и мен самия).

Имам гласова поща, но ми необходима само когато съм на среща или в шумен клуб, кадето преди да всяза мога да сменя спешно поздварва на "Аз съм еди си къде. Чакам ви".
През останало време не искам да хората, които ме търсят да се "набутват".
БЕЗПЛАТНОТО съобщение от вида "Абоната не е в покритие" или "No answer" не би коствало нищо на този, които ме търси. Ако е много важно може да ми остави директо съобщение в тел. секретар като директно набере номера му (в случая с МТел +35988Х6хххххх.

Не е ли това една нормална услуга ?

Smile is Health


Тема Re: Представи си ...нови [re: Чo :)]  
Автор gsm (непознат )
Публикувано24.10.01 10:17



Interesno zashto normalnata usluga vinagi e tova koeto na teb nai-mnogo ti se iska? Imash li predstava che v ciala evropa vsichki GSM uslugi (CLIP CLIR VM MP i tn.) se zaplashtat i to ne ednokratno, a vseki mesec pod formata na abonament. Ta e ne e trudno da se setish che parite koito sa investirani za da se napraviat 1000 000 mail boxa triabva ot niakade da se vazvarnat, i tova niama da stane ot abonati koito spiat po spokoino kato znaiat che imat VOICE MAIL i dori ne znaiat kak da go izpolzvat i za kakvo sluji. I kakvo izliza ot tvoite dumi, hem iskash da imash voice mail hem iskash nikoi da ne se nabutva da ti ostavia sobshtenia.



Тема Re: Представи си ...нови [re: gsm]  
Авторnahalen (Нерегистриран)
Публикувано24.10.01 10:21



kolega, uspokoi topkata, govorite za edno i syshto! :) choveka se kefi na uslugata. btw, az syshto - namerih daje edna ubiistvena kombinacia:

na ericsson r320 si slagam rejim HOME (pri men e preimenuvan na Pissed Off, seshtai se zashto), puskam si access list, ostanalite poluchavat BUSY kato me call-vat. Obache az sym si setnal VM na ON BUSY i direktno gi FW kym nego :) Taka do men imat dostyp samo malka grupa hora, ostanalite poluchavat milite mi pozdravi ot voice mail-a :)



Тема Re: Представи си ...нови [re: gsm]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано24.10.01 19:35



ia pak kaji za abonamenta w ewropa...
neshto ne shwashtam kakwa ti e ideiata. az plashtam mesechna taksa kato wsichki was, ama si polzwam wsichko koeto si spomenal, daje i wap bez da si porychwam specialno nomer za danni



Тема Re: посъветвайте ме за гласовата пощанови [re: Vladoliki]  
Автор wili98 (beta tester)
Публикувано24.10.01 21:31



911 i 119 sa bezplatni telefoni...

JAVA lets make things badly and slow!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.