Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> MP3
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема К'во става тука бе????  
АвторBobo (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 20:51



Няма ли модератор тоя клуб да се справи с тази фъшкия ,която вилнее тук?





Тема Re: К'во става тука бе????нови [re: Bobo]  
Автордьфp (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 21:49



хората питат за сериозни неща или някоя песен търсят , тука някой лайнарин се бъзика, да му еба путката майнина и хюмне долно





Тема Re: К'во става тука бе????нови [re: дьфp]  
Автор Apceния (Ocean Soul)
Публикувано27.06.07 23:21



Не е лайнарин, а е бот. А на модератора не му е много лесно с тоя зверски спам сигурно. Единствения начин да се спре е да се направи клуба Мп3 само за регистрирани потребители, но ще е малко гадничко за тези които искат да питат само за едно нещо и не искат да се регистрират

. Гадория пълна.

Encaged in a memory...
Encaged in a prison of guilt...
Surrounded by reproach...


Тема Re: К'во става тука бе????нови [re: Apceния]  
Авторilinden (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 00:36



ако модераторът е малко по либерален към въпросите и яко строг към идиотите ще се получи!
то от такива човек не може да помоли или да напише нещо като хората


не ги ли мързи да мърсуват по цяло денонощие с глупостите си!



Тема Re: К'во става тука бе????нови [re: ilinden]  
Автор ss_Модератор (докторче)
Публикувано28.06.07 08:11



Това е бот пичове, чистя когато сваря. Ако не чистех да не ти казвам какво щеше да е станало вече.



Тема Re: К'во става тука бе????нови [re: ss_]  
Автор whitestar (sunshine)
Публикувано28.06.07 22:40



не знам какво е бот тука, знам за ботове в игрите, но не може ли да се премахне това безобразие, ако трабва с регистрация ще влизаме, въпреки че с регистрация понякога е трудно, при слаб нет и претоварване на мрежата и дира!
но от две злини по малката е по изгодна, много лоши хора влизат из дира и пречат на нормалните същества



Любов и светлина за всички

Тема Re: К'во става тука бе????нови [re: whitestar]  
Автор Щ-3O4 (Щука)
Публикувано29.06.07 09:18



Предлагам на модератора да се свърже с администратора на клубовете за да се направи този клуб само за регистрирани потребители. Регистрацията става за 30 секунди. По чисто и по коректно ще бъде, а и спамовете ще изчезнат. Модератор съм на клуб Форд който е само за регистрирани, и там няма такива проблеми.



Тема Re: К'во става тука бе????нови [re: Щ-3O4]  
Авторpocи (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 10:07



и аз мисля така, просто си търся някоя mp3 като помоля за помощ и се намисат купища недобросъвестни хора, които сриват желанието на добрите хора да помогнат


освен това човек може и има много неща за които да попита в тази област, не всички сме напреднали !
малко се усложняват нещата за по незнаещите потребители, но пък ще се избегнат тези глупости, дори мисля че и за модератора ще е по лесно!
благодаря ви че все пак чистите тази простотия

любов и светлина за всички



Тема Re: К'во става тука бе????нови [re: Apceния]  
Автор чepтa (бЕла)
Публикувано02.07.07 01:31



abe на кой му дреме, да се регват щом имат интерес.. на кой му дреме. искал да пита.. ми да се регне.. 'къде можел да намери текстове на песни или незнам си кви комерски, дето къде ли ги няма'.. ми айде да не казвам откъде......



Тема Re: К'во става тука бе????нови [re: Bobo]  
Автор Apceния (Ocean Soul)
Публикувано09.07.07 22:01



Хора, давайте да правим мп3-то само за регистрирани, че не се трае!

Encaged in a memory...
Encaged in a prison of guilt...
Surrounded by reproach...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.