Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:24 22.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> MP3
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Ако не можете да си намерите някое МР3, аз ЩЕ !нови  
Автор -= Mитko =- (Romantic BadAss)
Публикувано11.07.01 23:44



Ако има някоя песен която не се намира никъде (или поне вие не сте я намерили) с удоволствие ще ви помогна.. Само кажете автора и името и и до 10-15 минути след като съм ви видял съобщението ще ви дам линка :)

"О,слабост,твойто име е жена!"


Тема Re: Ако не можете да си намерите някое МР3, аз ЩЕ !нови [re: -= Mитko =-]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано11.07.01 23:51



Mandator - "Initial Velocity", Което и да е парче от този албум (да кажем примерно Jack Boots And Leather Caps).
засичам 10 минути.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: Ако не можете да си намерите някое МР3, аз ЩЕ !нови [re: StormWitch]  
Автор -= Mитko =- (Romantic BadAss)
Публикувано12.07.01 00:41



1-во - не съм казал че ЩЕ го намеря за десте минуте щом пуснеш съобщението а че 10 мин СЛЕД като го прочета!
2-ро - ще търся само ако НАИСТИНА неможеш да намериш някоя песен.. Няма да се хабя за тъпи тестове я!


"О,слабост,твойто име е жена!"


Тема Re: Ако не можете да си намерите някое МР3, аз ЩЕ !нови [re: -= Mитko =-]  
Автор Heзнaйko (познат)
Публикувано12.07.01 02:33



здравей!

аз обаче не се ебавам с тебе нито ти провеждам някакви тестове ами наистина търся две парчета, които така и не мога да открия, а именно:

Madball - Talkin' To Myself 2:22
Madball - Fools Die 2:24

надявам се да успееш
благодаря ти отсега

питайте Незнайко


Тема Nick Caveнови [re: -= Mитko =-]  
Автор lnsight (Shurrarist)
Публикувано12.07.01 03:27



търся си целия му последен албум - "No More Shall We Part"2001

I'm down here for your soul....


Тема Re: Ако не можете да си намерите някое МР3, аз ЩЕ !нови [re: -= Mитko =-]  
АвторCharly (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 12:58



Strahotno! Mnogo se radvam, che njakoi znaesht e reshil, che njama da mu kostva nishto da spodeli znanijata si s plebeite! Mi az iskam da si svalja mnogo neshta, no ne znam otkade. Naprimer Dream Theater, Depeshe Mode i ... ako znaesh njakoja universalna tarsachka, molja te kaji mi ja.



Тема Re: Ако не можете да си намерите някое МР3, аз ЩЕ !нови [re: Charly]  
АвторMp3 Oasis (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 15:11



Що ще си губиш времето (и парите) да ги теглиш от Интернет, като мoга да ти ги запиша срещу скромната сума от 8лв. на CDR.





Тема Кавот и да енови [re: -= Mитko =-]  
Автор Бaй 3мeй (Горянин)
Публикувано12.07.01 19:59



на GEHENNAH.

Имам 3 албума на касети, ама не мога да намеря дискове да ги направя на мп3, а и в нет-а не съм ги виждал.


Born To Raise Hell


Тема Re: Ако не можете да си намерите някое МР3, аз ЩЕ !нови [re: -= Mитko =-]  
Автор DJ EuRoPe (lord)
Публикувано12.07.01 20:42



mnogo mili ot twoq strana iskam limp bizkit rollin' my way i my generation



Тема DANO!нови [re: -= Mитko =-]  
АвторWWizard®©™ (Нерегистриран)
Публикувано12.07.01 20:50



Pi4, 99% sam sigoren, 4e ne mojesh da namerish mnogo ot pesnite, koito iskam da imam na mp3-ki....
Ako mojesh mi nameri pesnite:
1. Spellbound (By The Devil) na Dimmu Borgir;
2. Damned in black na Immortal;
3. Mother North na Satyricon;
4. Lord Abortion na Cradle of filth;
5. Mactatus - kakvoto i da e par4e
6. Mystic Circle - koeto i da e par4e
7. Vim Patior - koeto i da e par4e
8. Susperia - koeto i da e par4e
9. Korozy - koeto i da e par4e, bez Within the soul of autmn
10. Anorexia Nervosa - koeto i da e par4e


E tia pesni ako mi gi namerish na mp3-ki....mnogo she sam ti blagodaren, vapreki 4e mislia, 4e niama da mojesh da gi namerish.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.