Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:03 13.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> MP3
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема В крайна сметка дайте една НАЙ-добра търсачканови  
Автор Meйджъp™ (тайфун)
Публикувано21.12.01 16:16



Защото нито mp3.dir.bg, нито техно-линка, са нито толкова добри, нито толкова разнообразни.

Аз започвам търсенето, ако някой намери преди мен - ДА СЕ ОБАЖДА

"Да бъдем толерантни с останалите - нека пишем на кирилица!"


Тема Re: В крайна сметка дайте една НАЙ-добра търсачканови [re: Meйджъp™]  
Автор the_webberМодератор (новак)
Публикувано21.12.01 21:19



nqma najd-obra... ima po-podhodqshta za tvoite nujdi
mp3.dir.bg e veche samo za bg muzika. techno-link-a moje da se polzva za vsqkakva no ne razchitai na aktualna, za aktualnata e naj-dobre da polzvash audiogalaxy.com, za klasacii - mtvcharts.com i t.n.

a i na tozi etap kato se imat predvid otricatelnite "prihodi" ot reklama v internet vervaj mi neshtata otivat na po-zle za nas, samite potrebiteli shtoto pritejatelite na sites shte se prinudqt da napravqt uslugite si plateni za da prodyljat da syshtestvuvat - tva e samo vypros na oshte malko vreme pri audiogalaxy.com, mp3.dir.bg syshto sa pritisnati i tyrsat nachini da go napravqt platen asap...

shte trebe da se svikva s platenite uslugi, tva e polojenieto :-)

___________________________________
MP3Team Bulgaria,
http://mp3.dir.bg


Тема Така ли?нови [re: the_webber]  
Автор Meйджъp™ (тайфун)
Публикувано21.12.01 22:54



Винаги ми е било много чудно от какво печели един сайт като mp3.dir.bg?!

Относно до това какво търся - ами от Бийтълс до Дарууд на едно място. Нещо като денс архива на mp3.dir.bg, но много по-разнообразен.

Поздрави

"Да бъдем толерантни с останалите - нека пишем на кирилица!"


Тема грешка.нови [re: the_webber]  
Авторpurist (Нерегистриран)
Публикувано22.12.01 02:50



shte trebe da se svikva s platenite uslugi, tva e polojenieto :-)

да си чувал за peer2peer? gnutella? morpheus? freenet? Поне още няколко години няма да се налага да "свикваме" с платени услуги.



Тема Re: грешка.нови [re: purist]  
Автор the_webberМодератор (новак)
Публикувано29.12.01 19:46



v momenta nikoi nqma izgoda da pravi p2p mreji ili kakyv da e drug software predvid che ne go ochakvat nikakvi pechalbi prez idnite godini...
osven tova syzdatelite na podobni mreji sa veche sydebmo presledvani v USA po zakona za DMCA ili kakto tam se kazvashe...

za da prosyshtestuva net-a rano ili kysno vsichko shte opre do prodajbata na uslugi, kakto si e v realniq jivot, a ne da se razhcita na nqkakvi si neznachitelni prihodi ot reklama.

do 2-3god. sys sigurnost po-stoinostnite neshta v bgnet-a shte stanat plateni! edva li imq nqkoi koito e gotov da naliva non-stop ot pusto v prazno...

___________________________________
MP3Team Bulgaria,
http://mp3.dir.bg


Тема 2 грешки.нови [re: the_webber]  
Авторpurist (Нерегистриран)
Публикувано02.01.02 12:25



1. компаниите имат страхотна сметка от тези мрежи защото софтуерът им се използва от милиони хора и правят огромни печалби от реклама (spyware). KaZaa -fasttrack например са на печалба въпреки че ги съдят.

2. съществуват така наречените open-source идеалисти (включая моя милост) които не правят нещата за пари - половината гнутелски софтуер е такъв а скоро ще има и fasttrack клиент който ще е безплатен и без реклами.

Освен това е почти невъзможно да бъдат спряни peer2peer мрежите, така че поне още 5 години ще се наслаждаваме на безплатна музика, филми и пиратски софтуер по тези мрежи.



Тема Re: грешка.нови [re: purist]  
АвторLxxA (Нерегистриран)
Публикувано19.02.02 18:59



Long Lives Da Morpheus
kvo drugo moga da kaja?



Тема Neka pi6em na kirilitza?нови [re: Meйджъp™]  
АвторMilena (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 04:36



Da ama kato niamam.

Niakoj tuk moje li da mi kaje ot kade da si svalia Flextape (mai taka se kazva6e)?



Тема otnosno mp3tursachkata i Flextypeнови [re: Milena]  
АвторMutare Drake (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 12:37



za priqtelq deto tursi tursachki za mp3-ki shte mu kaja tezi saitove:
mp3.online.bg
www.latest-mp3s.com
www.downloadmp3(s).nu
search.mp3s.ru
i kakto drugi veche spomenaha www.audiogalaxy.com
tova e koeto mi e haresalo ot bulamacha saitove za mp3-ki iz mrejata

za Milena
ne znam dali imash dostup do tozi sait no vupreki tova probvai
www.netplusdb.bg
vlez posle v ftp-to tam shte go namerish Flextype3.1 i Flextype2k

pozdravi na vsichki



Тема Re: Neka pi6em na kirilitza?нови [re: Milena]  
АвторLxxA (Нерегистриран)
Публикувано20.02.02 12:57



FlexType 6te nameri6 na www.datecs.bg a crack si svali ot www.astalavista.box.sk. Az li4no predpo4itam P2P programi za svalqne.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.