Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 03.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> MP3
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Ако не можете да си намерите някое МР3, аз ЩЕ !нови [re: -= Mитko =-]  
Авторbeli macor (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 22:43



triabva da ti kaja 4e si nai-gotinia pi4 ako mi nameri6 pesenta ot svatbata na zare ot Crna macka beli macor. kogato dadan pee i lapa mikrofona. predi si misleh 4e pesenta e Duj Sandale. posle pro4etoh niakude 4e e 'lubenica'. no pesenta lubenica na goran bregovic e druga...poslednoto koeto si svalih e "martura ta" na bregovic i niakuf gruk. melodiata e su6tata oba4e teksta e na grucki... dano da ia nameri6 6toto e stra6no jestoka taia pesni4ka



Тема Re: Ако не можете да си намерите някое МР3, аз ЩЕ !нови [re: -= Mитko =-]  
Авторcobra83m (Нерегистриран)
Публикувано06.03.03 00:13



az tarsya vsichkite pesni na shamara i drugite ot rnb records ako mi pomognesh te bada dovolen otgovorimi na mail:cobraman@mail.bg



Тема Re: Ако не можете да си намерите някое МР3, аз ЩЕ !нови [re: beli macor]  
Автор Radis ()
Публикувано06.03.03 02:00



абе вие акъл имате ли в главите си бе???
не виждате ли, че последният му постинг е отпреди повече от година и половина на 12 юли 2001 година и то само едно тъпо и плоско оправдание. А съвсем друг е въпроса, че отдавна няма такъв потребител. Е, продължавайте да се излагате.




Тема Re: Ако не можете да си намерите някое МР3, аз ЩЕ !нови [re: -= Mитko =-]  
Авторdaaaa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.03 21:28



nemoga da nameria 'san' na biki almazidu
ste mi pomognesh li?



Тема Re: Ако не можете да си намерите някое МР3, аз ЩЕ !нови [re: daaaa]  
Автор Hayabusa (GSX1300R)
Публикувано06.04.03 04:35



Не



Catch me, If you can...

Тема limbonicart gi nqma nikadeнови [re: -= Mитko =-]  
Авторmilenka (Нерегистриран)
Публикувано18.04.03 17:29



Човече, търся последния албум на групата Llimbonic Art от доста време на сам и немога и немога да го намеря. Това нещо го няма никъде!
Ще ти буда много благодарна ако ми помогнеш. :)
албума се казва "The Ultimate Death Worship" 2002г.



Тема Re: Ако не можете да си намерите някое МР3, аз ЩЕ !нови [re: -= Mитko =-]  
Автор Gandalf (сив)
Публикувано20.04.03 18:14



Тоя ако сега почне да търси това дето се е събрало кора ше фане на задника :) да седи пред пц_то.

Slow down and I sail on the river
Slow dawn and I walk to the hill
And there's now way out ...


Тема Re: Ако не можете да си намерите някое МР3, аз ЩЕ !нови [re: beli macor]  
Автор Gandalf (сив)
Публикувано20.04.03 18:16



Ако не намериш друг начин остава варианта да я свали от филма. Той поне се намира по-лесно :) е качеството може да не е идеално ... но за това си има аудио цд_та....

Slow down and I sail on the river
Slow dawn and I walk to the hill
And there's now way out ...


Тема Tyght на INXS?нови [re: -= Mитko =-]  
Авторdesstry (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 20:42



От къде да я сваля?



Тема Re: Ако не можете да си намерите някое МР3, аз ЩЕ !нови [re: -= Mитko =-]  
АвторJosif (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 21:28



ej, Mitko, ti si kato angel spuska6t se ot nebesata na tymna neprogledna no6t.
Ako nqkoga poeme6 dyh ot okeana na pory4kite, 6te te pomolq da mi prati6 nqkoj link za albuma na Joe Satriani - Engines of Creation ili, ako ti e po-lesno, prati mi nqkolko sajta, ot koito da rowi4kam...
Ako iska6 da mi spesti6 mnogo nerwi i dori da me naprawi6 6tasliw, vivalamafia@abv.bg
Blagodarq!!!!!!!




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.