Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:48 28.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> MP3
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема mp3 razmeni i arhiwi.  
Автор_DJ_ (Нерегистриран)
Публикувано22.06.01 21:05



Zdrasti znachi :)
Az sym admina na mp3.online.bg, predpolagam che ste chuwali za saita, cheta tuk foruma i gledam kak razni hora se opitwat da iskarwat pari ot mp3ta heh .. az imam drugo predlojenie kym horata s kolekciite, mp3.online.bg razpolaga s okolo 300GB muzika Saita e s izcqlo free download nqma reklamni baneri i prochie shits. Ako imate jelanie mojem da obedinim usiliqta si :) ot men mqstoto i Internet wryzkata ot was muzikata. Ako ima zainteresowani pishete na email:mp3@online.bg. 10x :)



Тема Re: mp3 razmeni i arhiwi.нови [re: _DJ_]  
Автор StormWitch (Tales of Terror)
Публикувано23.06.01 09:37



Аз лично неискам да изкарвам пари, а просто търся начин да си обогатя колекцията ОБМЕНЯЙКИ (НЕ ПРОДАВАЙКИ) мп3-ки. Не е хубаво директно да обвиняваш хората в нещо, което те НЕ правят!
Предполагам че сайта ти е много интересен, проблема е че е недостъпен за хората от чужбина (като мен).
Инак нямам нищо напротив да обменим по нещо.

"...welcome to the kingdom of Rats"
RISK - 1990 - "Ratman"


Тема Re: mp3 razmeni i arhiwi.нови [re: StormWitch]  
Автор ^] (escapist...)
Публикувано23.06.01 12:56



Nikoi ne e viziral konkretno tebe spoko :) kolkoto do tova site-a dali se vijda ili ne otchujbina ... obiasnih ti veche zashto e taka .. konkretno za tebe toi veche e dostupen .. prosto mi prashtai navreme ip-to kato go smeniash :)

waiting... dreaming... wishing...


Тема Re: mp3 razmeni i arhiwi.нови [re: _DJ_]  
Авторckpyч (Нерегистриран)
Публикувано23.06.01 17:15



Аз съм си в България и връзката ми с тоя сайт е много лоша.Освен това не мога да тегля по повече от една мп3-ка едновременно.Що така бе ?Освен това най-редовно виждам
Bisy - will retry later ..... ama i mnogo drugi poznati se oplakvat che e baven



Тема 1/60нови [re: ckpyч]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано15.07.01 01:44



Има ограничение от 1 файл и 60 юзера общо...така мисля



Тема Re: 1/60нови [re: Pycинoв]  
Автор Heзнaйko (познат)
Публикувано15.07.01 18:31



ограничението за 1 файл отскоро отпадна, пък и аз лично досега мнooого рядко съм уцелвал запълване на този users limit.

питайте Незнайко


Тема Re: 1/60нови [re: Heзнaйko]  
Автор Pycинoв ()
Публикувано15.07.01 22:17



Нещо си се объркал, ти по колко файла теглиш наведнъж?



Тема Re: 1/60нови [re: Pycинoв]  
Автор Heзнaйko (познат)
Публикувано16.07.01 00:03



прав си, Русинов. това се отнася само за клиентите на Bulgaria Online. не бях го прочел внимателно.
но по принцип дори и да имах възможност да тегля по повече, какъв би бил смисълът, след като с dial-up полза от това почти няма??? като си стигна мизерния лимитец от 3КВ/sec с един файл, за какво да започвам друг, при това от същия сървър???

питайте Незнайко


Тема Re: mp3 razmeni i arhiwi.нови [re: ckpyч]  
Автор kaos (Синя каска)
Публикувано25.07.01 18:09



Da, taka e. Ako ednovremenno se zakachat vsichki 60 usera se poluchava ednovremenno trafik okolo 4.2 MBit/sec , a pochti vinagi ima okolo 50 usera .... Vse pak syglasete se, i-net trafika nikyde ne e bezplaten - a mp3.online.bg vse pak e free. E, razbira se, ako si klient na online.bg - togava istorijata e malko po-razlichna :) - ama tova e druga tema - vse pak nhe sym Murutis :P~

Наблюдател към ООН


Тема Re: _DJ_нови [re: _DJ_]  
Автор nevmenqem (KuBeP oTkA4aЛkA)
Публикувано26.07.01 04:23



Man nemash griji imam arhih ot otdelni mp3-ta ne sam full album.No nqma da imash problemi imam nqkade kam GB mp3-ta.A moga ako se porovq i prikazvam s edin priatel da ti namerq i do 40GB.No iskam da te pitam edno neshto zashto saita ti ne bachka ?!!??!

Diablo is not Dead!!!I`m Diablo



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.