Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 29.05.24 
Автомобили
   >> Москвич
*Кратък преглед

Тема Изгнили тръбопроводи на спирачкитенови  
Автор3akъcaл (Нерегистриран)
Публикувано02.10.06 14:05



Колата не е Москвич, а Клио 91 година, ако това въобще има значение...

Искам да се допитам до ветераните за помощ :)

Здравейте,
След едно малко мое по-силно натискане на педала за спирачките, ми светна индикаторът за забравена ръчна. Отидох веднага на сервиз. Там се оказа, че казанчето за спирачна течност е почти празно. След доливане на нова течност и тестване се оказа, че избива спирачна течност от месинговите тръбопроводи под колата, поради корозия на същите. От сервиза ми казаха, че те не могат да ми ги подменят, щото не били стандартни части и не са продавали, и ми казаха да търся специалисти дето оразмерявали, режели и нагаждали тези тръбопроводи според случая с нови тръби (дано не са от онези, дето ги изполват за охладители в казаните за ракия

).

Въпросът: някой да знае сервиз и/или специалисти в София, които правят тази услуга?



Тема Re: Изгнили тръбопроводи на спирачкитенови [re: 3akъcaл]  
Автор Penata (Madein Bulgaria)
Публикувано02.10.06 19:14



Колега не се бъзикаи, но щом си питал ще ти отговоря, проблема ти не е проблем за София не знам, как деистваме у нас демек дома - Кюстендил, отиваме при колегите които монтират КЛИМАТИЦИ, те имат згодите за профилиране на тръбичките, а трабичките можеме да си ги набавиме и от магазина, какъв диаметар требва текъв се взима, та работи в тази насока.

Znanieto, neznanieto, dve mnogo skypo struvashti neshta


Тема Re: Изгнили тръбопроводи на спирачките [re: Penata]  
Автор diavo (МОСКВИЧИСТ)
Публикувано03.10.06 00:12



айде стига бре тея тръбички съм почти сигурен че не са медни,колега не се занимавай с глупости-търсиш по моргите и си сваляш съответната тръбичка ако няма отиваш някъде дето правят тръбички за спирачките,носиш старата и ти правят нова същата





Тема Re: Изгнили тръбопроводи на спирачкитенови [re: diavo]  
Автор3akъcaл (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 07:16



Не се бъзикам.
Благодаря за мненията.



Тема Re: Изгнили тръбопроводи на спирачкитенови [re: 3akъcaл]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано04.10.06 02:26



Смени сервиза!Тия чеп за зеле не става от тях.
Абсолютно всяка фирма за климатици,както и почти всеки хладилен техник ще ти направи каквито искаш тръби.
Нямало...няма,щото не им се занимава с москвичи на мизерниците...



Тема Re: Изгнили тръбопроводи на спирачкитенови [re: Penata]  
АвторO1 (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 05:41




Здрасти Пена!
Такива накрайници и части , имаме и при нас, но това е само повод , да ти се обадя!
Поздрави!


Форма за питане и "справка":


И какво от това?



Тема Re: Изгнили тръбопроводи на спирачкитенови [re: O1]  
Автор Penata (Madein Bulgaria)
Публикувано25.10.06 18:50



Е и сега ако някои каже че гърнето не е добро незнам какво трябва да се търси.



Znanieto, neznanieto, dve mnogo skypo struvashti neshta


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.