Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 17.05.24 
Автомобили
   >> Москвич
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Не ходете в МКомплект33нови  
АвторZlZl (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 23:05



Отидох с Опел вектра 1,8 1998 г в сервиза им в Павлово за смяна на гърнета. Потресен съм от некадърност, мързел и наглост. Въпреки опитите ми за рекламация на некачествената сглобка на техните боклуци получих ебавки, разиграване и дори заплахи от един педераст, който им се води приемчик. Това е сервиз на долнопробна руска банда с български мекерета докарани от село.





Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: ZlZl]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 19:17




Хе хе хе
Напълно заслужено си го получи,лекета има навсякъде, даже и между клиентите, които искат да им се свърши работа!
И тук си личи че си от тях, можеш да плюеш колкото искаш, даже се радвам!
Ти си лъжец и измамник, но не можа да ни измамиш този път!





И какво оттова, че глупавите са глупави?



Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: Myлe]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано07.09.06 21:23



Mule... я кажи ако занеса на твоите хора точна схема за направа на резонансна фуния,ще могат ли да ми я направят?



Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: 3ъл_Дyx]  
АвторHиkoй (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 20:53



Ооооо,Мулнцеееееееее!!! Хихиххихииииииииии!!!А така.Отговори бе!Отговаряй веднага!!! Въпрос със повишена трудност. Ще я направят,ама на куково лято.То и твоето време ще свърши,Муленце ,катърче такова.Аз много ме е яд на ЕМК-33,ама пазя още злокобната тайна.

До кога-въпрос на време....

ПС ...и нерви,но всяко нещо си има граници...



Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: Hиkoй]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано11.09.06 01:34



Стига бе...нищо сложно няма в това...проблема е,че и двамата що-годе спсобни хора за тая работа,за които се сещам,ги мързи,та две не виждат...



Тема Re: Муленови [re: 3ъл_Дyx]  
Авторhorse (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 15:26



Муле..знаеш ли че си много грозен





Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: ZlZl]  
Авторpoznato... (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 16:05



Не си първият, за съжаление няма да си последния излъган от тези утайки.

Просто не стъпвай повече при тях, и не пропускай да разкажеш на всеки познат или приятел какви са (доста точно си ги описал).



Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: poznato...]  
АвторZlZl (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 23:24



Абсурдното е, че преди 3 години ходих с предишната си кола Москвич 21412 и останах сравнително доволен или поне не съм имал такава отврат като сега. Груба грешка допуснах като след този случай пратих 2 съседи и един колега при тях /и се чудих, защо ме гледат на кръв/. По всяка вероятност бяха се объркали без да искат и ми бяха оправили Москвича /не нарочно/. Ако не е кита за ауспуси, които ползват "на кило", не могат да изкарат нито една кола от скапания си сервиз. А после като прогори кита започват да се гаврят с клинта си. Добре, че отидох в Бояна ауто и след като се повеселиха там момчетата ми направиха колата. Изобщо човек не трябва да сиповерява колата на дилетанти, дори да е ЗАЗ или Трабант. От това зависи здравето и живота му.
П.П. Тия нещастници претендират, че поправят и спирачки и амортисьори! Бог да ви пази, ако рещите да им пробвате услугите!





Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: ZlZl]  
АвторHиkoй (Нерегистриран)
Публикувано12.09.06 22:45



Сега не искам да обиждам Муле Катъров Конски (монетара) щото не обичам така.Ама все пак нека истината излезе на бял свят.Защото има и един друг форум на друга марка Соц.автомобили,където всяко мнение против Мулетаров се ТРИЕ!!! ГГГРРРРРРРР!!! А уж всички там претендират за честност и справедливост и права на потребителя ,като клиент.

А излиза точно обратното.И аз за това сега пиша тук,защото съм честен и държа на справедливостта,която не във всички форуми я има!!! И ще плюя по Мулетаров колкото си искам и ще псувам даже!!! Щото всяко нещо има граници.(простащината - няма) Муле,ти хубаво се правиш на важен в един друг форум на Соц.автомобили,ама тука вече аз няма да те оставя на мира.Ако ще и модератора да ми трие постоянно постовете.Пак ще ги напиша!!! Нахалник си ти,Мулетаров.И изобщо не прави миловидни постове,повечето от които са ми до болка познати.При мен няма да ти мине номера. Всички в Лада клуб България те знаят какъв си,нищо че се трие всяка тема против тебе!!!И аз знам що се трият темите против теб,но това е друг въпрос. Щото има разни образи ,дето и те са като теб!!! Но аз не съм човека,който ще те съди за греховете ти.Но не се надявай да си мълча.Тук в този форум ще пиша!!! Ще пиша !!! Ще пиша и ще казвам нещата такива,каквито са на свобода и на воля ще си пиша!!!Ггггрррррррр!!!



Тема Re: Не ходете в МКомплект33нови [re: 3ъл_Дyx]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 20:00




Ела до мен, за да вида за какво става въпрос и ще се уговорим!
Скайп:
muleto01



И какво от това?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.