Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 01.06.24 
Автомобили
   >> Москвич
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: въпрос към рекламацията????нови [re: Myлe]  
Авторkuci (Нерегистриран)
Публикувано11.11.06 21:46



Така - конкретните неща, от които се подразних - са конкретни - едно, че дрънчеше на ниски обороти след смяната - обяснил съм точно какво беше направено, и второ какъв е бил проблема да се сменят наистина всички неща т.е. две къси тръби м/у гърнетата, след като се сменят. Факт е - след толкова време не можех да се сетя точно кога и как е сменяно - имам спомен, че беше по едно и също време, но и в рамките на около 2-3 седм. все едно. Бях помолил голегата да се оправи всичко - били му казали, че вече всичко е ново само не сложили меката връзка - била много скъпа - да но на тази кола мека връзка не се слага, а има една 'лапа' или нещо такова, което се слага да държи тръбата веднага след двуцевката. Все едно.
По отношение на лични нападки - нямам против никой конкретен човек или фирма - имам против 'мърлява' работа. Но тъй като не съм и присъствал лично не мога да съм и 100% убеден какво е станало наистина. Така, че мисля да приключа с това. Хайде лека вечер и на двете страни.



Тема Re: Хей "потърпевшия" кво стана?нови [re: Penata]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано14.11.06 13:37




Да пусна още една приятна КЛЮКА....
Получихме първия внос на свещи "БРИСК" и ставаме официални представители на тези продукти.
Освен това, доста засилих сервизната дейност на Сливница, що не минеш някой път, да се видим.
Все ще разменим някоя интересно мисъл или ще видим нуй- онуй.
Радвам се че се обаждаш тук.
А за ауспусите, нещата са сериозни.
Вчера си замина нашия клиент от Малта и Гърция, много е доволен от престоя си тук....
Ще те заведа до завода и ще останеш очарован, такова хубаво нещо в страната няма.
Масовите гърнета ги държа на склад, нащето производство е в рамките н 450-500 модела, останалите ги попълваме от други колеги , защото не представляват количествен интерес за производство за нас.
Ние се хвърляме в нови модели, снови овали ауспуси, за новите коли, където парите са много по горещи и когато "българите" чуят ценичката, веднага се насочват към нас
Постоянно се пускат в производство нови модели и овали.
Ще ти дам скайп:
muleto01
дай да се чуем!

Поздрави от мен!


И какво от това?



Тема Re: Хей "потърпевшия" кво стана?нови [re: Myлe]  
Авторstreet_force Kиpo (Нерегистриран)
Публикувано19.08.07 02:10



ми кво да кажа за м33 аз чено казано не съм има проблеми с тях и съм доволен от работата единствения ми проблем в сервиза беше с един приемчик но и с него се оправихме

Аз предимно каам там силно тунинговани коли от гледна точнак на двигател и наи чето слагаме 72мм генерация мога да кара че работят перфектно ( м0омчетата в наи ляво в високата част на гаража един по въразтен и един дълъг пич( замо за тях мога да се изкажа щото само те са ми правили всичко) Та идеята е че стават грешки и азради един бастун недеите да обвинявата всички камоли Мулето които не е там иняма вина за нищо и аз като се карах с приемчика миказа да не стъпвам тама ама се решиха нещата та ако някои от дървените философи там вис е дърви недеите така посикате телефона на управителя и си кажете оплакването не да сепише по форуми или незнам си кво сми тъпо е след като можеда се разберете по човешки наин


пс.Любе Цещо ми е свършил работа ония ден



Тема Re: Хей "потърпевшия" кво стана?нови [re: street_force Kиpo]  
Автор Frysco (невъзпитан)
Публикувано17.09.07 17:02



Е, ти ходиш в сервиза в Павлово, а има още три...


Елате повече!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.